Mannaert over topdeal Club Brugge: "Bedragen kloppen"

528 stemmen
Mannaert over topdeal Club Brugge:

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer stevig. In februari van dit jaar verraste Blauw-Zwart vriend en vijand door aan te geven dat Igor Thiago werd verkocht. Er deden de nodige verhalen de ronde over die overgang.

LEES OOK: Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Thiago naar Brentford

Brentford had eerst Antonio Nusa zo goed als beet voor 37 miljoen euro, maar door medische problemen haakten ze alsnog af. Al snel werd dan plots Igor Thiago voor 37 miljoen euro weggehaald bij Club Brugge. Er waren de nodige vragen over die deal.

Brentford betaalde dus exact hetzelfde bedrag. Kwam deze deal er door bepaalde makelaars? Was de gecommuniceerde som wel correct? In het boek 'In de Kleedkamer' van Yanko Beeckman sprak Mannaert over die overgang.

Toney en Nusa

"Dat is een deal waar we best fier op mogen zijn. Ik kan iedereen verzekeren dat het wel degelijk klopte. Die bedragen moeten worden voorgelegd aan de Premier League en bij ons ook aan de licentiecommissie." Brentford zocht een spits die Ivan Toney kon vervangen, want die zou in de zomer vertrekken. Wat ook gebeurde. Hij trok voor 42 miljoen euro naar Saudi-Arabië. 

"Als we voor een achttienjarige winger 37 miljoen euro konden krijgen, dan zie ik niet in waarom we voor een grote, scorende nummer negen van 22 minder zouden moeten vragen", vertelde Mannaert. Volgens Transfermarkt ontving Club 33 miljoen euro en kan dat door bonussen nog oplopen tot 37 miljoen euro, plus is er een doorverkooppercentage van 10% op de meerwaarde in de deal opgenomen.

Gaat Thiago het waarmaken in Engeland?

Meest recent

Mathijssen stapt op: weldra terug aan de slag in België?

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

1
1
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

12
12
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

44
44
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

68
68
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

62
62
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

544
544
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

287
287
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

91
91
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

788
788
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

346
346
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

409
409
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

437
437
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

132
132
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

483
483
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

111
111
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

37
37
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

263
263
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

261
261
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

249
249
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

647
647
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

174
174
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

191
191
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

219
219
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

302
302
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

400
400

Meer sportnieuws