Mannaert over topdeal Club Brugge: "Bedragen kloppen"

door
Mannaert over topdeal Club Brugge:

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer stevig. In februari van dit jaar verraste Blauw-Zwart vriend en vijand door aan te geven dat Igor Thiago werd verkocht. Er deden de nodige verhalen de ronde over die overgang.

LEES OOK: 'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Thiago naar Brentford

Brentford had eerst Antonio Nusa zo goed als beet voor 37 miljoen euro, maar door medische problemen haakten ze alsnog af. Al snel werd dan plots Igor Thiago voor 37 miljoen euro weggehaald bij Club Brugge. Er waren de nodige vragen over die deal.

Brentford betaalde dus exact hetzelfde bedrag. Kwam deze deal er door bepaalde makelaars? Was de gecommuniceerde som wel correct? In het boek 'In de Kleedkamer' van Yanko Beeckman sprak Mannaert over die overgang.

Toney en Nusa

"Dat is een deal waar we best fier op mogen zijn. Ik kan iedereen verzekeren dat het wel degelijk klopte. Die bedragen moeten worden voorgelegd aan de Premier League en bij ons ook aan de licentiecommissie." Brentford zocht een spits die Ivan Toney kon vervangen, want die zou in de zomer vertrekken. Wat ook gebeurde. Hij trok voor 42 miljoen euro naar Saudi-Arabië. 

"Als we voor een achttienjarige winger 37 miljoen euro konden krijgen, dan zie ik niet in waarom we voor een grote, scorende nummer negen van 22 minder zouden moeten vragen", vertelde Mannaert. Volgens Transfermarkt ontving Club 33 miljoen euro en kan dat door bonussen nog oplopen tot 37 miljoen euro, plus is er een doorverkooppercentage van 10% op de meerwaarde in de deal opgenomen.

Gaat Thiago het waarmaken in Engeland?

Meest recent

KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

2
2
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

111
111
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

23
23
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

41
41
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

109
109
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

29
29
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

36
36
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

28
28
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

110
110
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

236
236
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

44
44
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

61
61
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

35
35
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

161
161
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

219
219
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

176
176
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

328
328
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

545
545
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

208
208
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

266
266
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

390
390
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

117
117
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

491
491
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

276
276

Meer sportnieuws