Tedesco komt beloftes niet na: “Ik begrijp dat niet!”

door
Tedesco komt beloftes niet na: “Ik begrijp dat niet!”

Bondscoach Domenico Tedesco blijft kop van jut bij de Rode Duivels. De Italiaanse keuzeheer krijgt veel kritiek op zijn keuzes én communicatie. Marc Degryse sprak met Het Laatste Nieuws over Tedesco.

De Rode Duivels speelden 2-2 gelijk op Italië, maar pas na een rode kaart voor de thuisploeg kwamen de Belgen aan spelen toe. Voordien werden ze overklast door de Italianen. Er wordt met de vinger naar Tedesco gewezen.

LEES OOK: Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

Beloftes niet nakomen

Volgens Degryse komt Tedesco simpelweg zijn beloftes niet na. Het begin tegen Italië was een ramp. “De bondscoach had beloofd om zich niet meer aan te passen aan de tegenstander. Maar de kwaliteiten van deze groep kwamen niet tot hun recht tegen Italië.”

Degryse ziet geen beterschap na het EK. “Hij blijft hervallen in zijn fouten die hij op het EK gemaakt heeft. Communicatief ook, trouwens. Hij zei een dag voor de wedstrijd dat ‘de spelers op de juiste plaats’ moesten staan. Om dan zo aan dat duel te beginnen... Ik begrijp dat niet.”

Uiteindelijk werd het nog 2-2 waardoor Tedesco toch nog iet of wat zijn vel kon redden. “Het is goed dat ze teruggekomen zijn en dat het uiteindelijk 2-2 werd. (fijntjes) Al is het toch een tekortkoming dat we Donnarumma in het laatste halfuur niet aan het werk konden zetten.”

Degryse ziet dat er een gebrek aan scorend vermogen is. “En daarvoor kijk ik dan naar de individuele prestaties van de offensieve spelers. Zij moeten betere keuzes maken én doelgerichter zijn. Jongens zoals Openda, De Ketelaere en Lukebakio moeten zich in zulke situaties meer tonen.”

Heeft Degryse hier gelijk?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

41
41
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

8
8
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

204
204
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

64
64
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

45
45
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

11
11
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

23
23
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

308
308
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

130
130
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

449
449
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

58
58
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

91
91
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

290
290
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

200
200
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

491
491
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

167
167
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

578
578
Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Manchester United speelde maandagavond 4-4-gelijk tegen AFC Bournemouth. Senne Lammens toonde zich ...

228
228
‘Mark van Bommel naar KRC Genk? Fans koken over’

Nauwelijks is Thorsten Fink ontslagen, of de volgende naam die in de wandelgangen rond gaat is er ...

696
696
Fiasco in Challenger Pro League: DAZN komt met verklaring

Terwijl de clubs uit de Jupiler Pro League deze week gespaard worden van midweekvoetbal, wordt de ...

188
188
'Club Brugge-bom zindert na: twee grove fouten Verhaeghe'

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

948
948
'Vuurwerk op Anderlecht: zicht op spectaculaire transfer'

Hoewel RSC Anderlecht de voorbije jaren zijn boekhouding weer ietwat op orde kreeg, blijven de ...

432
432
Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

76
76
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

60
60
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

431
431

Meer sportnieuws