Tedesco komt beloftes niet na: “Ik begrijp dat niet!”

door
Tedesco komt beloftes niet na: “Ik begrijp dat niet!”

Bondscoach Domenico Tedesco blijft kop van jut bij de Rode Duivels. De Italiaanse keuzeheer krijgt veel kritiek op zijn keuzes én communicatie. Marc Degryse sprak met Het Laatste Nieuws over Tedesco.

De Rode Duivels speelden 2-2 gelijk op Italië, maar pas na een rode kaart voor de thuisploeg kwamen de Belgen aan spelen toe. Voordien werden ze overklast door de Italianen. Er wordt met de vinger naar Tedesco gewezen.

LEES OOK: Degryse geeft Antwerp raad over mogelijk ontslag Wils

Beloftes niet nakomen

Volgens Degryse komt Tedesco simpelweg zijn beloftes niet na. Het begin tegen Italië was een ramp. “De bondscoach had beloofd om zich niet meer aan te passen aan de tegenstander. Maar de kwaliteiten van deze groep kwamen niet tot hun recht tegen Italië.”

Degryse ziet geen beterschap na het EK. “Hij blijft hervallen in zijn fouten die hij op het EK gemaakt heeft. Communicatief ook, trouwens. Hij zei een dag voor de wedstrijd dat ‘de spelers op de juiste plaats’ moesten staan. Om dan zo aan dat duel te beginnen... Ik begrijp dat niet.”

Uiteindelijk werd het nog 2-2 waardoor Tedesco toch nog iet of wat zijn vel kon redden. “Het is goed dat ze teruggekomen zijn en dat het uiteindelijk 2-2 werd. (fijntjes) Al is het toch een tekortkoming dat we Donnarumma in het laatste halfuur niet aan het werk konden zetten.”

Degryse ziet dat er een gebrek aan scorend vermogen is. “En daarvoor kijk ik dan naar de individuele prestaties van de offensieve spelers. Zij moeten betere keuzes maken én doelgerichter zijn. Jongens zoals Openda, De Ketelaere en Lukebakio moeten zich in zulke situaties meer tonen.”

Heeft Degryse hier gelijk?

Meest recent

Nainggolan snoeihard voor Martinez: "Slechte trainer"

Radja Nainggolan en Roberto Martinez zullen nooit vrienden worden, dat is duidelijk. Nainggolan ...

0
0
Napoli-fans sprakeloos: De Bruyne stuurt plots exit-signaal

Kevin De Bruyne scoorde tegen Inter, greep meteen naar de hamstring en luidde zo — voor het ...

20
20
Vanhaezebrouck trekt héél pijnlijke Anderlecht-conclusie

RSC Anderlecht gaat nog maar eens een moeilijk seizoen tegemoet. De Brusselaars bakken er voorlopig ...

50
50
Anderlecht-fans verbijsterd: bizarre clausule bij Hazard

Terwijl Thorgan Hazard op het veld steeds minder indruk maakt, duikt nu een opvallend detail uit ...

85
85
Club Brugge verraste iedereen: één speler kreeg megadeal

Lynnt Audoor stond vorige zomer dicht bij een vertrek, zelfs met een concreet bod van Union SG op ...

203
203
'Paniek in Brussel: Anderlecht dreigt Hasi te dumpen'

Met de komst van Michael Verschueren en Kenneth Bornauw hoopt Anderlecht eindelijk weer rust te ...

197
197
'Hasi op zijn hoede: bekeropstelling Anderlecht lekt uit'

In de 1/16 finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht dinsdagavond KVK Ninove over de vloer. Het ...

114
114
Voetbalbond kondigt refs Croky Cup & speeldag 13 aan

De komende dagen wordt de 1/16 finale van de Croky Cup afgehaspeld, komend weekend staat in de ...

110
110
Garcia verrast: volgende kapitein Rode Duivels bekend?

Binnen een drietal weken nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan en Liechtenstein, de laatste ...

150
150
Pro League versus DAZN: nieuw struikelblok duikt op

Ook de 1/16 finales van de Croky Cup vallen straks exclusief te bekijken via DAZN. Op de achtergrond ...

182
182
Wesley Sonck zingt toontje lager: "Dieje van den Aldi!"

Hij was jarenlang het schrikbeeld van elke verdediger, een trefzekere spits bij Club Brugge, Genk, ...

134
134
Buitenlandse club deelt mee: “Hij traint mee bij KRC Genk"

KRC Genk heeft een zeer goede scouting. De Limburgers wisten al tal van jonge buitenlandse talenten ...

110
110
Teklak ziet onrustwekkende evolutie bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor afgelopen vrijdag met 1-0 van Sporting Charleroi. Het was een zeer matige ...

233
233
Verrassing bij Union SG: wissel van de macht op komst?

Union SG wist met 2-0 te winnen van STVV. De Belgische landskampioen speelde zeker niet ...

95
95
Anderlecht maakt selectie bekend: sterkhouders ontbreken

RSC Anderlecht speelt morgenavond in de Beker van België tegen Ninove. De Brusselaars staan ...

336
336
De Mil: "Kompany? Daarom is hij heel belangrijk voor ons"

Vincent Kompany is trainer van Bayern München en hij is de eerste Belgische coach die bij ...

110
110
'Prestigetransfer' Union SG in de problemen: vertrek lonkt

Union SG doet niet alleen maar goede transfers. Eén van de grootste namen die de club de ...

90
90
Manipulatie in Pro League: Bouchez valt Club Brugge aan

Terwijl de soap rond tv-rechtenhouder DAZN momenteel het leeuwendeel van de aandacht opeist blijft ...

991
991
Wilmots door het lint: stevige sancties voor Standard

In de resterende zes minuten trok het de 1-0 zege wel over de streep, maar zoals verwacht krijgt de ...

178
178
Michy Batshuayi in diepe rouw na tragische gebeurtenis

Michy Batshuayi heeft zwaar nieuws gedeeld vanuit Frankfurt. De Rode Duivel nam op ontroerende wijze ...

70
70
Breuk met DAZN: Pro League overweegt drastische stappen

De soap rond DAZN nadert stilaan haar finale ontknoping. Zo weten we vrijdag of de tv-rechtenhouder ...

493
493
Lardot ontleedt strafschopfases Antwerp-Club Brugge

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 12 op het programma. Naar goede gewoonte ...

998
998
Mercato-alarm: Club Brugge slaat nú toe voor killerspits

Club Brugge kan nú toeslaan voor een 1,97 m diepe spits die in Letland meteen rendeert. De ...

700
700
OHL trapt na richting Hubert: "Misschien beter dat hij weg is"

OH Leuven heeft met Felice Mazzu een nieuwe trainer voorgesteld. Dat is een vreemde keuze, aangezien ...

200
200
Matthäus verandert plots compléét van mening over Kompany

Hoe serieus moet je analisten nog nemen die voor televisie werken? De vraag dient stilaan gesteld te ...

256
256

Meer sportnieuws