Nederland vermijdt blamage, Undav de grote man bij Duitsland

270 stemmen
Nederland vermijdt blamage, Undav de grote man bij Duitsland

In de Nations League stonden vanavond een heel resem duels op het programma. Ze was het uitkijken naar de prestaties van landen als Nederland en Duitsland. Beiden zitten bij elkaar in de groep. Het werd een frustrerende avond voor Oranje.

LEES OOK: Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Nederland moeizaam, Undav de grote man

Nederland ging op bezoek bij Hongarije en was daar baas, maar echt grote kansen bij elkaar spelen was moeilijk. De Hongaren kregen de eerste grote mogelijkheid en troffen de paal. Maar Sallai liet in de 31ste minuut een andere kans niet onbenut. Hij strafte balverlies van Reijnders af en de 1-0 was een feit. Een tot dan zwak Nederland moest reageren.

Dat gebeurde na de rust, want Oranje was veel gretiger. Ze kregen het eerste kwartier vier uitstekende kansen, maar scoren lukte maar niet. Ook de ingevallen Brobbey miste een dot van een kans. Een minuut later kreeg Van Dijk zijn tweede gele kaart in drie minuten en dus rood. De eerste na dom protest en de tweede nadat hij te traag was in een duel en de Hongaarse speler haakte. Einde verhaal voor Oranje? Neen, want kort nadien maakte Dumfries na een vrije trap met een krachtige kopbal de 1-1.

Duitsland bracht een bezoekje aan Bosnië en het was Undav, ex-Union SG, die de Duitsers na 21 minuten op een 0-1-voorsprong bracht. Wat een carrièreverloop kent de spits toch. En de avond werd nog mooier voor hem, want even later scoorde hij de 0-2. Game over voor de thuisploeg, zo leek het.

Na de koffie werd een derde treffer van Undav afgekeurd. In plaats van 0-3 werd het nadien 1-2 dankzij good old Dzeko.

Andere wedstrijden:

  • Tsjechië - Albanië 2-0 (2x Chory)
  • Oekraïne - Georgië 1-0 (Mudryk)
  • IJsland - Wales 2-2 (Johnson, Wilson, 2x Tomasson)
  • Turkije - Montenegro 1-0 (Kahveci)
  • Estland - Azerbeidzjan 3-1 (Yakovlev, Bayramov, Sinyavskiy, Shein)
  • Slowakije - Zweden 2-2 (Ayari, Sema, 2x Strelec)

Had jij dit verwacht van Undav?

Meest recent

België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

152
152
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

19
19
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

23
23
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

143
143
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

313
313
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

354
354
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

293
293
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

431
431
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

119
119
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

147
147
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

84
84
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

86
86
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

183
183
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

293
293
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

646
646
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

160
160
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

86
86
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

111
111
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

278
278
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

420
420
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

249
249
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

301
301
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

114
114
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

238
238
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

395
395

Meer sportnieuws