Nederland vermijdt blamage, Undav de grote man bij Duitsland

door
Nederland vermijdt blamage, Undav de grote man bij Duitsland

In de Nations League stonden vanavond een heel resem duels op het programma. Ze was het uitkijken naar de prestaties van landen als Nederland en Duitsland. Beiden zitten bij elkaar in de groep. Het werd een frustrerende avond voor Oranje.

LEES OOK: Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Nederland moeizaam, Undav de grote man

Nederland ging op bezoek bij Hongarije en was daar baas, maar echt grote kansen bij elkaar spelen was moeilijk. De Hongaren kregen de eerste grote mogelijkheid en troffen de paal. Maar Sallai liet in de 31ste minuut een andere kans niet onbenut. Hij strafte balverlies van Reijnders af en de 1-0 was een feit. Een tot dan zwak Nederland moest reageren.

Dat gebeurde na de rust, want Oranje was veel gretiger. Ze kregen het eerste kwartier vier uitstekende kansen, maar scoren lukte maar niet. Ook de ingevallen Brobbey miste een dot van een kans. Een minuut later kreeg Van Dijk zijn tweede gele kaart in drie minuten en dus rood. De eerste na dom protest en de tweede nadat hij te traag was in een duel en de Hongaarse speler haakte. Einde verhaal voor Oranje? Neen, want kort nadien maakte Dumfries na een vrije trap met een krachtige kopbal de 1-1.

Duitsland bracht een bezoekje aan Bosnië en het was Undav, ex-Union SG, die de Duitsers na 21 minuten op een 0-1-voorsprong bracht. Wat een carrièreverloop kent de spits toch. En de avond werd nog mooier voor hem, want even later scoorde hij de 0-2. Game over voor de thuisploeg, zo leek het.

Na de koffie werd een derde treffer van Undav afgekeurd. In plaats van 0-3 werd het nadien 1-2 dankzij good old Dzeko.

Andere wedstrijden:

  • Tsjechië - Albanië 2-0 (2x Chory)
  • Oekraïne - Georgië 1-0 (Mudryk)
  • IJsland - Wales 2-2 (Johnson, Wilson, 2x Tomasson)
  • Turkije - Montenegro 1-0 (Kahveci)
  • Estland - Azerbeidzjan 3-1 (Yakovlev, Bayramov, Sinyavskiy, Shein)
  • Slowakije - Zweden 2-2 (Ayari, Sema, 2x Strelec)

Had jij dit verwacht van Undav?

Meest recent

'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

61
61
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

37
37
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

34
34
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

72
72
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

154
154
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

672
672
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

143
143
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

243
243
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

132
132
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

164
164
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

443
443
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

209
209
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

288
288
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

630
630
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

140
140
Buffalo weigert hand Leko: "Heel onprofessioneel gehandeld"

De centrale figuur tijdens de clash van zondagmiddag tussen Club Brugge en AA Gent, was uiteraard ...

922
922
"Systematisch problematisch" - kranten buizen zondebok RSCA

RSC Anderlecht blijft het lastig hebben in de competitieduels op verplaatsing. Zondag pakte het op ...

338
338
'Slag om Vlaanderen' loopt fout: supporter naar ziekenhuis

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van AA Gent na relatief matige wedstrijd. Jammer genoeg liep ...

254
254
Vincent Janssen naar Anderlecht? "Hij zou goud waard zijn"

Antwerp FC is de laatste weken opnieuw sterk bezig. Dat heeft onder meer te maken met de goede ...

592
592
Wéér geen clean sheet United: Engelse pers beoordeelt Lammens

Manchester United blijft uiterst wisselvallig voor de dag komen in de Premier League. Zondag liep de ...

150
150
‘Club Brugge gokt alles: 12 miljoen voor tikkende tijdbom’

Hoeveel risico kan Club Brugge nemen om de defensie te versterken? In Brugge dromen ze van een ...

504
504
De Mil houdt zich niet in: pijnlijke oorzaak nieuwe dreun

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

279
279
Anderlecht bevoordeeld op Bosuil? De Bilde fileert penaltyfase(s)

Antwerp FC zag zijn zegereeks zondagavond ten einde komen. De Great Old speelde zondag een sterke en ...

884
884
D-day in DAZN-affaire: drastische uitspraak op komst

Maandag is het eindelijk zover, dan verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de ...

246
246

Meer sportnieuws