Venezia stoomt Rode Duivel klaar: "Hoop in beeld te komen"

84
Venezia stoomt Rode Duivel klaar:

Afgelopen zomer vertrokken heel wat spelers naar topcompetities. Zo realiseerde Jöel Schingtienne een mooie transfer, want hij trok van Oud-Heverlee Leuven naar Venezia. Hij sprak bij La Dernière Heure over zijn transfer naar de Italiaanse eerste klasse.

LEES OOK: Kevin De Bruyne maakt furore als invaller bij Napoli

Schingtienne maakt naam bij Venezia

Venezia betaalde drie miljoen euro om Schingtienne los te weken bij OHL. De jonge verdediger speelde tot op heden nog maar één keer en dat was tegen AC Milan. Hij stond toen 90 minuten op het veld.

De verdediger gaf meer uitleg over zijn toch wel opvallende overgang naar Italië. "Ze hebben vanaf het begin van vorig seizoen contact met mij opgenomen en zijn mij continu blijven volgen. Ik heb een goed gesprek gehad met de sportief directeur en we zijn er samen met mijn zaakwaarnemers achter gekomen dat deze stap voor mij de juiste was", aldus Schingtienne.

Stap hogerop

Er was blijkbaar interesse van grotere clubs dan Venezia. "Ja, er was interesse van grotere ploegen, maar dat zijn ook teams waar er nog meer concurrentie is. Bovendien was het een project dat minder bij mij paste. Ik wilde liever naar een club als Venezia", vertelt hij nog.

Het is alvast een grote stap van de Jupiler Pro League naar de Serie A. "Duidelijk. Vooral als verdediger. De Serie A, en Venezia is daarop geen uitzondering, is heel tactisch en het voetbal is heel intens. Deze twee elementen vielen mij vooral op, maar het is ook geen andere wereld, ik heb me er snel aan aangepast."

Hij wil uiteraard ook de Rode Duivels bereiken. "Als ik hier vaak speel, hoop ik zo uiteraard in beeld te komen."

Zal hij slagen bij Venezia?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

32
32
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

38
38
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

36
36
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

31
31
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

12
12
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

65
65
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

129
129
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

128
128
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

270
270
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

257
257
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

116
116
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

123
123
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

213
213
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

176
176
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

250
250
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

308
308
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

211
211
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

111
111
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

98
98
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

254
254
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

140
140
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

241
241
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

978
978

Meer sportnieuws