Venezia stoomt Rode Duivel klaar: "Hoop in beeld te komen"

84 stemmen
Venezia stoomt Rode Duivel klaar:

Afgelopen zomer vertrokken heel wat spelers naar topcompetities. Zo realiseerde Jöel Schingtienne een mooie transfer, want hij trok van Oud-Heverlee Leuven naar Venezia. Hij sprak bij La Dernière Heure over zijn transfer naar de Italiaanse eerste klasse.

LEES OOK: 'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Schingtienne maakt naam bij Venezia

Venezia betaalde drie miljoen euro om Schingtienne los te weken bij OHL. De jonge verdediger speelde tot op heden nog maar één keer en dat was tegen AC Milan. Hij stond toen 90 minuten op het veld.

De verdediger gaf meer uitleg over zijn toch wel opvallende overgang naar Italië. "Ze hebben vanaf het begin van vorig seizoen contact met mij opgenomen en zijn mij continu blijven volgen. Ik heb een goed gesprek gehad met de sportief directeur en we zijn er samen met mijn zaakwaarnemers achter gekomen dat deze stap voor mij de juiste was", aldus Schingtienne.

Stap hogerop

Er was blijkbaar interesse van grotere clubs dan Venezia. "Ja, er was interesse van grotere ploegen, maar dat zijn ook teams waar er nog meer concurrentie is. Bovendien was het een project dat minder bij mij paste. Ik wilde liever naar een club als Venezia", vertelt hij nog.

Het is alvast een grote stap van de Jupiler Pro League naar de Serie A. "Duidelijk. Vooral als verdediger. De Serie A, en Venezia is daarop geen uitzondering, is heel tactisch en het voetbal is heel intens. Deze twee elementen vielen mij vooral op, maar het is ook geen andere wereld, ik heb me er snel aan aangepast."

Hij wil uiteraard ook de Rode Duivels bereiken. "Als ik hier vaak speel, hoop ik zo uiteraard in beeld te komen."

Zal hij slagen bij Venezia?

Meest recent

Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

197
197
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

55
55
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

53
53
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

243
243
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

23
23
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

68
68
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

90
90
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

20
20
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

67
67
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

504
504
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

91
91
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

183
183
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

64
64
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

266
266
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

66
66
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

92
92
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

135
135
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

114
114
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

184
184
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

106
106
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

141
141
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

212
212
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

369
369
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

166
166
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

163
163

Meer sportnieuws