Venezia stoomt Rode Duivel klaar: "Hoop in beeld te komen"

door
Venezia stoomt Rode Duivel klaar:

Afgelopen zomer vertrokken heel wat spelers naar topcompetities. Zo realiseerde Jöel Schingtienne een mooie transfer, want hij trok van Oud-Heverlee Leuven naar Venezia. Hij sprak bij La Dernière Heure over zijn transfer naar de Italiaanse eerste klasse.

LEES OOK: 'Miljoenentransfer Ordoñez: Club krijgt cruciaal nieuws'

Schingtienne maakt naam bij Venezia

Venezia betaalde drie miljoen euro om Schingtienne los te weken bij OHL. De jonge verdediger speelde tot op heden nog maar één keer en dat was tegen AC Milan. Hij stond toen 90 minuten op het veld.

De verdediger gaf meer uitleg over zijn toch wel opvallende overgang naar Italië. "Ze hebben vanaf het begin van vorig seizoen contact met mij opgenomen en zijn mij continu blijven volgen. Ik heb een goed gesprek gehad met de sportief directeur en we zijn er samen met mijn zaakwaarnemers achter gekomen dat deze stap voor mij de juiste was", aldus Schingtienne.

Stap hogerop

Er was blijkbaar interesse van grotere clubs dan Venezia. "Ja, er was interesse van grotere ploegen, maar dat zijn ook teams waar er nog meer concurrentie is. Bovendien was het een project dat minder bij mij paste. Ik wilde liever naar een club als Venezia", vertelt hij nog.

Het is alvast een grote stap van de Jupiler Pro League naar de Serie A. "Duidelijk. Vooral als verdediger. De Serie A, en Venezia is daarop geen uitzondering, is heel tactisch en het voetbal is heel intens. Deze twee elementen vielen mij vooral op, maar het is ook geen andere wereld, ik heb me er snel aan aangepast."

Hij wil uiteraard ook de Rode Duivels bereiken. "Als ik hier vaak speel, hoop ik zo uiteraard in beeld te komen."

Zal hij slagen bij Venezia?

Meest recent

Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

21
21
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

139
139
Arsenal slikt mokerslag: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

51
51
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

306
306
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

331
331
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

257
257
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

118
118
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

41
41
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

132
132
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

59
59
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

70
70
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

182
182
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

615
615
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

97
97
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

180
180
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

246
246
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

232
232
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

130
130
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

41
41
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

115
115
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

83
83
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

39
39
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

175
175
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

324
324
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

141
141

Meer sportnieuws