Goud voor AA Gent: Buffalo's schitteren in interlandbreak

door
Goud voor AA Gent: Buffalo's schitteren in interlandbreak

Ondanks het uitschuivertje tegen STVV begon de mayonaise bij AA Gent voor de interlandbreak langzaam maar zeker te pakken. Wouter Vrancken hoopt straks dan ook verder te bouwen op dat recept. Met hoogstwaarschijnlijk een glansrol voor de stilaan vertrouwde sleutelfiguren.

Donderdag wonnen de Buffalo's alvast een vriendschappelijke match tegen KV Kortrijk. Daarbij kon Vrancken behalve zijn afwezige internationals geen beroep doen op Mathias Delorge, Tsuyoshi Watanabe en Archie Brown, die volgende week tegen Union allicht wel gewoon van de partij zullen zijn.

LEES OOK: De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Gandelman flikt het weer

Dat geldt ook voor Sven Kums, die tegen de Kerels voor het eerst weer aan de aftrap stond na zijn blessureleed. De vraag is evenwel of de aanvoerder snel terug een basisplek zal kunnen opeisen. Op het middenveld worden de plaatsjes momenteel tenslotte steeds duurder in de Planet Group Arena.

Zo zette Omri Gandelman zijn bloedvorm donderdag nog maar eens in de verf. De stilaan onvermijdelijke Israëliër trof raak tegen Frankrijk, al ging zijn elftal nadien wel nog met 1-4 onderuit. Niettemin speelde Gandelman, dit seizoen al goed voor acht goals in 12 matchen, zichzelf zo weer in de kijker.

Dean viert debuut in stijl

En ook Max Dean blijft op dreef. De 20-jarige Engelsman, afgelopen zomer voor twee miljoen weggeplukt bij vierdeklasser MK Dons, schoot met vijf doelpunten in 13 optredens prima uit de startblokken in Gent. Met als gevolg een eerste selectie bij de U20 - en als jeugdinternational in het algemeen.

Dean heeft zijn debuut alvast niet gemist, want als invaller scoorde hij tegen Italië in de blessuretijd het winnende doelpunt. Engeland staat daardoor bovenaan het klassement in de U20 Elite League. Via sociale media deelde de publiekslieveling zijn vreugde over zijn eerste goal voor The Three Lions.

Wie zal dit seizoen meer scoren voor AA Gent?

Meest recent

Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

81
81
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

17
17
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

155
155
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

31
31
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

70
70
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

82
82
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

150
150
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

101
101
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

115
115
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

43
43
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

164
164
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

528
528
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

442
442
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

90
90
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

343
343
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

1435
1435
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

182
182
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

282
282
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

779
779
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

399
399
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

93
93
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

153
153
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

109
109
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

78
78
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

109
109

Meer sportnieuws