Goud voor AA Gent: Buffalo's schitteren in interlandbreak

428
Goud voor AA Gent: Buffalo's schitteren in interlandbreak

Ondanks het uitschuivertje tegen STVV begon de mayonaise bij AA Gent voor de interlandbreak langzaam maar zeker te pakken. Wouter Vrancken hoopt straks dan ook verder te bouwen op dat recept. Met hoogstwaarschijnlijk een glansrol voor de stilaan vertrouwde sleutelfiguren.

Donderdag wonnen de Buffalo's alvast een vriendschappelijke match tegen KV Kortrijk. Daarbij kon Vrancken behalve zijn afwezige internationals geen beroep doen op Mathias Delorge, Tsuyoshi Watanabe en Archie Brown, die volgende week tegen Union allicht wel gewoon van de partij zullen zijn.

LEES OOK: Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

Gandelman flikt het weer

Dat geldt ook voor Sven Kums, die tegen de Kerels voor het eerst weer aan de aftrap stond na zijn blessureleed. De vraag is evenwel of de aanvoerder snel terug een basisplek zal kunnen opeisen. Op het middenveld worden de plaatsjes momenteel tenslotte steeds duurder in de Planet Group Arena.

Zo zette Omri Gandelman zijn bloedvorm donderdag nog maar eens in de verf. De stilaan onvermijdelijke Israëliër trof raak tegen Frankrijk, al ging zijn elftal nadien wel nog met 1-4 onderuit. Niettemin speelde Gandelman, dit seizoen al goed voor acht goals in 12 matchen, zichzelf zo weer in de kijker.

Dean viert debuut in stijl

En ook Max Dean blijft op dreef. De 20-jarige Engelsman, afgelopen zomer voor twee miljoen weggeplukt bij vierdeklasser MK Dons, schoot met vijf doelpunten in 13 optredens prima uit de startblokken in Gent. Met als gevolg een eerste selectie bij de U20 - en als jeugdinternational in het algemeen.

Dean heeft zijn debuut alvast niet gemist, want als invaller scoorde hij tegen Italië in de blessuretijd het winnende doelpunt. Engeland staat daardoor bovenaan het klassement in de U20 Elite League. Via sociale media deelde de publiekslieveling zijn vreugde over zijn eerste goal voor The Three Lions.

Wie zal dit seizoen meer scoren voor AA Gent?

Meest recent

Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

4
4
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

81
81
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

62
62
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

91
91
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

76
76
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

140
140
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

138
138
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1245
1245
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

295
295
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

258
258
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

259
259
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

84
84
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

209
209
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

219
219
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

97
97
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

76
76
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

32
32
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

126
126
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

326
326
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

201
201
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

465
465
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

379
379
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

162
162

Meer sportnieuws