Goud voor AA Gent: Buffalo's schitteren in interlandbreak

door
Goud voor AA Gent: Buffalo's schitteren in interlandbreak

Ondanks het uitschuivertje tegen STVV begon de mayonaise bij AA Gent voor de interlandbreak langzaam maar zeker te pakken. Wouter Vrancken hoopt straks dan ook verder te bouwen op dat recept. Met hoogstwaarschijnlijk een glansrol voor de stilaan vertrouwde sleutelfiguren.

Donderdag wonnen de Buffalo's alvast een vriendschappelijke match tegen KV Kortrijk. Daarbij kon Vrancken behalve zijn afwezige internationals geen beroep doen op Mathias Delorge, Tsuyoshi Watanabe en Archie Brown, die volgende week tegen Union allicht wel gewoon van de partij zullen zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

Gandelman flikt het weer

Dat geldt ook voor Sven Kums, die tegen de Kerels voor het eerst weer aan de aftrap stond na zijn blessureleed. De vraag is evenwel of de aanvoerder snel terug een basisplek zal kunnen opeisen. Op het middenveld worden de plaatsjes momenteel tenslotte steeds duurder in de Planet Group Arena.

Zo zette Omri Gandelman zijn bloedvorm donderdag nog maar eens in de verf. De stilaan onvermijdelijke Israëliër trof raak tegen Frankrijk, al ging zijn elftal nadien wel nog met 1-4 onderuit. Niettemin speelde Gandelman, dit seizoen al goed voor acht goals in 12 matchen, zichzelf zo weer in de kijker.

Dean viert debuut in stijl

En ook Max Dean blijft op dreef. De 20-jarige Engelsman, afgelopen zomer voor twee miljoen weggeplukt bij vierdeklasser MK Dons, schoot met vijf doelpunten in 13 optredens prima uit de startblokken in Gent. Met als gevolg een eerste selectie bij de U20 - en als jeugdinternational in het algemeen.

Dean heeft zijn debuut alvast niet gemist, want als invaller scoorde hij tegen Italië in de blessuretijd het winnende doelpunt. Engeland staat daardoor bovenaan het klassement in de U20 Elite League. Via sociale media deelde de publiekslieveling zijn vreugde over zijn eerste goal voor The Three Lions.

Wie zal dit seizoen meer scoren voor AA Gent?

Meest recent

Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

11
11
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

83
83
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

4
4
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

61
61
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

23
23
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

207
207
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

300
300
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

35
35
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

261
261
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

297
297
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

527
527
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

602
602
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

825
825
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

146
146
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

41
41
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1030
1030
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

276
276
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

332
332
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

156
156
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

189
189
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

599
599
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

585
585
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

330
330
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

564
564
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

194
194

Meer sportnieuws