Goud voor AA Gent: Buffalo's schitteren in interlandbreak

door
Goud voor AA Gent: Buffalo's schitteren in interlandbreak

Ondanks het uitschuivertje tegen STVV begon de mayonaise bij AA Gent voor de interlandbreak langzaam maar zeker te pakken. Wouter Vrancken hoopt straks dan ook verder te bouwen op dat recept. Met hoogstwaarschijnlijk een glansrol voor de stilaan vertrouwde sleutelfiguren.

Donderdag wonnen de Buffalo's alvast een vriendschappelijke match tegen KV Kortrijk. Daarbij kon Vrancken behalve zijn afwezige internationals geen beroep doen op Mathias Delorge, Tsuyoshi Watanabe en Archie Brown, die volgende week tegen Union allicht wel gewoon van de partij zullen zijn.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Gandelman flikt het weer

Dat geldt ook voor Sven Kums, die tegen de Kerels voor het eerst weer aan de aftrap stond na zijn blessureleed. De vraag is evenwel of de aanvoerder snel terug een basisplek zal kunnen opeisen. Op het middenveld worden de plaatsjes momenteel tenslotte steeds duurder in de Planet Group Arena.

Zo zette Omri Gandelman zijn bloedvorm donderdag nog maar eens in de verf. De stilaan onvermijdelijke Israëliër trof raak tegen Frankrijk, al ging zijn elftal nadien wel nog met 1-4 onderuit. Niettemin speelde Gandelman, dit seizoen al goed voor acht goals in 12 matchen, zichzelf zo weer in de kijker.

Dean viert debuut in stijl

En ook Max Dean blijft op dreef. De 20-jarige Engelsman, afgelopen zomer voor twee miljoen weggeplukt bij vierdeklasser MK Dons, schoot met vijf doelpunten in 13 optredens prima uit de startblokken in Gent. Met als gevolg een eerste selectie bij de U20 - en als jeugdinternational in het algemeen.

Dean heeft zijn debuut alvast niet gemist, want als invaller scoorde hij tegen Italië in de blessuretijd het winnende doelpunt. Engeland staat daardoor bovenaan het klassement in de U20 Elite League. Via sociale media deelde de publiekslieveling zijn vreugde over zijn eerste goal voor The Three Lions.

Wie zal dit seizoen meer scoren voor AA Gent?

Meest recent

Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

54
54
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

110
110
Fink doet boekje open over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

32
32
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

170
170
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

313
313
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

235
235
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

57
57
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

83
83
Kompany verrast na enorme lof: "Ben ik niet vergeten..."

Het gaat Vincent Kompany dezer dagen voor de wind. Hij raast met Bayern München door het ...

92
92
'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

112
112
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

189
189
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

59
59
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

137
137
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

323
323
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

102
102
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

416
416
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

282
282
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

60
60
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

18
18
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

83
83
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

83
83
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

142
142
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

1141
1141
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

186
186

Meer sportnieuws