Fans Rode Duivels unaniem: "Hij moet naar de bank!"

557 stemmen
Fans Rode Duivels unaniem:

Met een 2-2 gelijkspel sleepten de Rode Duivels nog een degelijk resultaat uit de brand in Italië, maar achteraf bleef bij de meeste fans en waarnemers toch een zure nasmaak hangen. Zo stelden behalve bondscoach Domenico Tedesco ook een aantal spelers opnieuw teleur.

Nadat hij op het EK en in de vorige interlandbreak al heel wat krediet verspeelde deed de selectiepolitiek van Tedesco vooraf al hele wat wenkbrauwen fronsen. De bondscoach besloot om behalve Kevin De Bruyne ook Romelu Lukaku zijn wens om niet opgeroepen te worden in te willigen.

LEES OOK: Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

Openda stelt teleur

Diep in de punt kreeg Loïs Openda dus volop zijn kans, maar die wist de 24-jarige spits van RB Leipzig opnieuw niet te grijpen. Hoewel hij de ballen in Duitsland bijna blind tegen de touwen trapt staat zijn teller bij het nationale elftal nog steeds op nauwelijks twee doelpunten in 23 interlands.

Niet alleen staat Openda zijn teller onder Tedesco nog altijd droog, ook in het samenspel bleef zijn bijdrage weer bijzonder beperkt. De spurtbom zat in de tang van zijn bewakers en kwam zo amper in het stuk voor. In de kranten zijn de commentaren over de spurtbom dan ook vernietigend.

Opties voor Tedesco

Een mening die het merendeel van de fans blijkbaar deelt. In een poll op onze website vindt 66 procent van de bijna 4.000 stemmers dat Openda maandag tegen Frankrijk geen recht heeft op een basisplaats. De rest vindt dan weer dat Tedesco hem nu net het volste vertrouwen moet geven.

De vraag is natuurlijk wie hem dan moet vervangen. Speerpunten zoals Michy Batshuayi en Christian Benteke zijn alvast niet van de partij, terwijl Charles De Ketelaere eveneens bleek voor de dag kwam. Leandro Trossard lijkt dan zowat het enige overgeleven alternatief in de huidige selectie.

Wie moet tegen Frankrijk starten als spits?

Meest recent

'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

35
35
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

38
38
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

45
45
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

66
66
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

141
141
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

236
236
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

252
252
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

180
180
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

310
310
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

122
122
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

579
579
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

86
86
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

58
58
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

335
335
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

59
59
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

139
139
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

36
36
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

95
95
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

142
142
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

124
124
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

180
180
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

219
219
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

552
552
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

267
267
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

1001
1001

Meer sportnieuws