Fans Rode Duivels unaniem: "Hij moet naar de bank!"

door
Fans Rode Duivels unaniem:

Met een 2-2 gelijkspel sleepten de Rode Duivels nog een degelijk resultaat uit de brand in Italië, maar achteraf bleef bij de meeste fans en waarnemers toch een zure nasmaak hangen. Zo stelden behalve bondscoach Domenico Tedesco ook een aantal spelers opnieuw teleur.

Nadat hij op het EK en in de vorige interlandbreak al heel wat krediet verspeelde deed de selectiepolitiek van Tedesco vooraf al hele wat wenkbrauwen fronsen. De bondscoach besloot om behalve Kevin De Bruyne ook Romelu Lukaku zijn wens om niet opgeroepen te worden in te willigen.

LEES OOK: Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

Openda stelt teleur

Diep in de punt kreeg Loïs Openda dus volop zijn kans, maar die wist de 24-jarige spits van RB Leipzig opnieuw niet te grijpen. Hoewel hij de ballen in Duitsland bijna blind tegen de touwen trapt staat zijn teller bij het nationale elftal nog steeds op nauwelijks twee doelpunten in 23 interlands.

Niet alleen staat Openda zijn teller onder Tedesco nog altijd droog, ook in het samenspel bleef zijn bijdrage weer bijzonder beperkt. De spurtbom zat in de tang van zijn bewakers en kwam zo amper in het stuk voor. In de kranten zijn de commentaren over de spurtbom dan ook vernietigend.

Opties voor Tedesco

Een mening die het merendeel van de fans blijkbaar deelt. In een poll op onze website vindt 66 procent van de bijna 4.000 stemmers dat Openda maandag tegen Frankrijk geen recht heeft op een basisplaats. De rest vindt dan weer dat Tedesco hem nu net het volste vertrouwen moet geven.

De vraag is natuurlijk wie hem dan moet vervangen. Speerpunten zoals Michy Batshuayi en Christian Benteke zijn alvast niet van de partij, terwijl Charles De Ketelaere eveneens bleek voor de dag kwam. Leandro Trossard lijkt dan zowat het enige overgeleven alternatief in de huidige selectie.

Wie moet tegen Frankrijk starten als spits?

Meest recent

Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

9
9
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

50
50
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

130
130
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

68
68
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

43
43
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

35
35
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

39
39
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

97
97
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

110
110
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

326
326
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

60
60
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

23
23
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

114
114
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

131
131
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

66
66
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

722
722
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

237
237
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

122
122
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

430
430
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

204
204
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

383
383
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

224
224
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

340
340
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

101
101
Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

266
266

Meer sportnieuws