Fans Rode Duivels unaniem: "Hij moet naar de bank!"

557 stemmen
Fans Rode Duivels unaniem:

Met een 2-2 gelijkspel sleepten de Rode Duivels nog een degelijk resultaat uit de brand in Italië, maar achteraf bleef bij de meeste fans en waarnemers toch een zure nasmaak hangen. Zo stelden behalve bondscoach Domenico Tedesco ook een aantal spelers opnieuw teleur.

Nadat hij op het EK en in de vorige interlandbreak al heel wat krediet verspeelde deed de selectiepolitiek van Tedesco vooraf al hele wat wenkbrauwen fronsen. De bondscoach besloot om behalve Kevin De Bruyne ook Romelu Lukaku zijn wens om niet opgeroepen te worden in te willigen.

LEES OOK: Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Openda stelt teleur

Diep in de punt kreeg Loïs Openda dus volop zijn kans, maar die wist de 24-jarige spits van RB Leipzig opnieuw niet te grijpen. Hoewel hij de ballen in Duitsland bijna blind tegen de touwen trapt staat zijn teller bij het nationale elftal nog steeds op nauwelijks twee doelpunten in 23 interlands.

Niet alleen staat Openda zijn teller onder Tedesco nog altijd droog, ook in het samenspel bleef zijn bijdrage weer bijzonder beperkt. De spurtbom zat in de tang van zijn bewakers en kwam zo amper in het stuk voor. In de kranten zijn de commentaren over de spurtbom dan ook vernietigend.

Opties voor Tedesco

Een mening die het merendeel van de fans blijkbaar deelt. In een poll op onze website vindt 66 procent van de bijna 4.000 stemmers dat Openda maandag tegen Frankrijk geen recht heeft op een basisplaats. De rest vindt dan weer dat Tedesco hem nu net het volste vertrouwen moet geven.

De vraag is natuurlijk wie hem dan moet vervangen. Speerpunten zoals Michy Batshuayi en Christian Benteke zijn alvast niet van de partij, terwijl Charles De Ketelaere eveneens bleek voor de dag kwam. Leandro Trossard lijkt dan zowat het enige overgeleven alternatief in de huidige selectie.

Wie moet tegen Frankrijk starten als spits?

Meest recent

‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

20
20
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

50
50
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

56
56
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

90
90
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

17
17
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

63
63
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

629
629
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

405
405
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

175
175
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

54
54
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

258
258
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

93
93
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

93
93
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

107
107
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

176
176
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

43
43
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

159
159
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

41
41
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

222
222
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

70
70
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

338
338
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

243
243
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

813
813
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

238
238
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

90
90

Meer sportnieuws