Fans Rode Duivels unaniem: "Hij moet naar de bank!"

557 stemmen
Fans Rode Duivels unaniem:

Met een 2-2 gelijkspel sleepten de Rode Duivels nog een degelijk resultaat uit de brand in Italië, maar achteraf bleef bij de meeste fans en waarnemers toch een zure nasmaak hangen. Zo stelden behalve bondscoach Domenico Tedesco ook een aantal spelers opnieuw teleur.

Nadat hij op het EK en in de vorige interlandbreak al heel wat krediet verspeelde deed de selectiepolitiek van Tedesco vooraf al hele wat wenkbrauwen fronsen. De bondscoach besloot om behalve Kevin De Bruyne ook Romelu Lukaku zijn wens om niet opgeroepen te worden in te willigen.

LEES OOK: Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Openda stelt teleur

Diep in de punt kreeg Loïs Openda dus volop zijn kans, maar die wist de 24-jarige spits van RB Leipzig opnieuw niet te grijpen. Hoewel hij de ballen in Duitsland bijna blind tegen de touwen trapt staat zijn teller bij het nationale elftal nog steeds op nauwelijks twee doelpunten in 23 interlands.

Niet alleen staat Openda zijn teller onder Tedesco nog altijd droog, ook in het samenspel bleef zijn bijdrage weer bijzonder beperkt. De spurtbom zat in de tang van zijn bewakers en kwam zo amper in het stuk voor. In de kranten zijn de commentaren over de spurtbom dan ook vernietigend.

Opties voor Tedesco

Een mening die het merendeel van de fans blijkbaar deelt. In een poll op onze website vindt 66 procent van de bijna 4.000 stemmers dat Openda maandag tegen Frankrijk geen recht heeft op een basisplaats. De rest vindt dan weer dat Tedesco hem nu net het volste vertrouwen moet geven.

De vraag is natuurlijk wie hem dan moet vervangen. Speerpunten zoals Michy Batshuayi en Christian Benteke zijn alvast niet van de partij, terwijl Charles De Ketelaere eveneens bleek voor de dag kwam. Leandro Trossard lijkt dan zowat het enige overgeleven alternatief in de huidige selectie.

Wie moet tegen Frankrijk starten als spits?

Meest recent

Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

1
1
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

8
8
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

78
78
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

47
47
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

100
100
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

17
17
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

178
178
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

134
134
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

699
699
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

898
898
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

320
320
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

175
175
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

250
250
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

187
187
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

150
150
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

80
80
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

171
171
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

102
102
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

40
40
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

73
73
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

117
117
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

84
84
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

168
168
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

348
348

Meer sportnieuws