Arthur Vermeeren vindt zichzelf in nieuwe verrassende rol

door
Arthur Vermeeren vindt zichzelf in nieuwe verrassende rol

Arthur Vermeeren kende een miserabele periode bij Atlético Madrid en nu probeert de voormalige middenvelder van Royal Antwerp FC zijn geluk bij RB Leipzig. Bij de Rode Duivels werd hij gedegradeerd naar de U21.

Maar Vermeeren blijft niet bij de pakken zitten en omarmt zijn nieuwe rol bij de Jonge Duivels volledig. Bondscoach Gill Swerst en consorten staan namelijk voor de levensbelangrijke interland tegen Schotland. De EK-kwalificatie staat op het spel.

LEES OOK: Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Vermeeren blijft positief

Vermeeren wordt gezien als één van de grootste talenten van België, maar zijn ontwikkeling werd tegenhouden door Diego Simeone. Nu moet Vermeeren zich weer bewijzen bij de Jonge Duivels. "Deze matchen zijn alleen maar goed voor mij. Het is een kans om mijn ritme, vertrouwen en beste niveau terug te vinden. (lacht) Bovendien zie ik zo mijn oude Antwerp-ploegmaats ook nog eens terug - dat was al even geleden. We gaan er het beste van proberen maken”, citeert Sporza Vermeeren. 

Bij de Jonge Duivels komt Vermeeren aldus voormalige Antwerp-ploegmakker Mandela Keita (nu Parma) weer tegen. “We braken door bij Antwerp. We wonnen de titel en de beker, speelden Champions League en maakten samen ons debuut voor de Rode Duivels. Dat schept een band", zei Keita op zijn beurt aan Het Nieuwsblad.

De middenvelder kent zelf geen ideale start bij Parma. Tijdens zijn debuut pakte hij als invaller meteen rood en sindsdien moet hij genoegen nemen met een reserverol in Italië. "Dat is het altijd als je niet bij de Rode Duivels wordt opgeroepen. Maar je moet naar jezelf kijken en eerst zorgen dat je bij je club beter presteert", aldus Keita.

Zie jij Vermeeren als toekomstige basispion bij de Rode Duivels?

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

20
20
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

35
35
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

59
59
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

25
25
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

97
97
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

187
187
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

201
201
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

75
75
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

31
31
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

100
100
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

200
200
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

215
215
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

83
83
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

483
483
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

339
339
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

415
415
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

129
129
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

72
72
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

567
567
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

594
594
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

407
407
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

417
417
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

287
287
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2165
2165
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

147
147

Meer sportnieuws