Arthur Vermeeren vindt zichzelf in nieuwe verrassende rol

1070 stemmen
Arthur Vermeeren vindt zichzelf in nieuwe verrassende rol

Arthur Vermeeren kende een miserabele periode bij Atlético Madrid en nu probeert de voormalige middenvelder van Royal Antwerp FC zijn geluk bij RB Leipzig. Bij de Rode Duivels werd hij gedegradeerd naar de U21.

Maar Vermeeren blijft niet bij de pakken zitten en omarmt zijn nieuwe rol bij de Jonge Duivels volledig. Bondscoach Gill Swerst en consorten staan namelijk voor de levensbelangrijke interland tegen Schotland. De EK-kwalificatie staat op het spel.

LEES OOK: 'Nieuwe start Rode Duivels': deze spelers kloppen op de deur

Vermeeren blijft positief

Vermeeren wordt gezien als één van de grootste talenten van België, maar zijn ontwikkeling werd tegenhouden door Diego Simeone. Nu moet Vermeeren zich weer bewijzen bij de Jonge Duivels. "Deze matchen zijn alleen maar goed voor mij. Het is een kans om mijn ritme, vertrouwen en beste niveau terug te vinden. (lacht) Bovendien zie ik zo mijn oude Antwerp-ploegmaats ook nog eens terug - dat was al even geleden. We gaan er het beste van proberen maken”, citeert Sporza Vermeeren. 

Bij de Jonge Duivels komt Vermeeren aldus voormalige Antwerp-ploegmakker Mandela Keita (nu Parma) weer tegen. “We braken door bij Antwerp. We wonnen de titel en de beker, speelden Champions League en maakten samen ons debuut voor de Rode Duivels. Dat schept een band", zei Keita op zijn beurt aan Het Nieuwsblad.

De middenvelder kent zelf geen ideale start bij Parma. Tijdens zijn debuut pakte hij als invaller meteen rood en sindsdien moet hij genoegen nemen met een reserverol in Italië. "Dat is het altijd als je niet bij de Rode Duivels wordt opgeroepen. Maar je moet naar jezelf kijken en eerst zorgen dat je bij je club beter presteert", aldus Keita.

Zie jij Vermeeren als toekomstige basispion bij de Rode Duivels?

Meest recent

'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

93
93
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

129
129
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

339
339
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

103
103
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

87
87
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

429
429
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

602
602
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

300
300
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

69
69
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

336
336
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

821
821
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

190
190
Ongezien! Trump zorgt voor bizar moment op WK-uitreiking

Zestien jaar na hun triomf in Zuid-Afrika, heeft Spanje zich voor de tweede keer tot wereldkampioen ...

307
307
Argentinië met grond gelijk gemaakt: "Schande voor het voetbal"

Argentinië kreeg zondagavond een uitgelezen kans om zich voor de twee keer op rij tot ...

658
658
Leko enorm in de problemen na peperdure Vasovic-deal

De komst van Andrej Vasovic lijkt op papier goed nieuws voor Club Brugge. In werkelijkheid bezorgt ...

414
414
'Volgende Duivel verzilvert WK: transfer van ruim 30 mil'

Youri Tielemans trok naar Manchester United, Thomas Meunier koos Sunderland en Leandro Trossard ...

310
310
Individuele prijzen WK 2026: géén Gouden Bal voor Messi

Het wereldkampioenschap 2026 zit er sinds zondagavond op. Na een ware marathon van liefst 104 ...

134
134
WK-finale ontspoort na affluiten: Paredes compléét over de rooie

Spanje heeft zich zondagavond voor de tweede keer tot wereldkampioen gekroond. In eenzijdige finale ...

784
784
Spanje sloopt Argentijnse muur en grijpt wereldtitel

Na een zenuwslopende WK-finale heeft Spanje zich tot wereldkampioen gekroond. De ploeg van Luis de ...

89
89
Sporza genadeloos neergesabeld na gênant WK-momentje

Voor miljoenen voetbalfans is dit hét sportmoment van de voorbije vier jaar. Maar nog voor de ...

936
936
Fred Vanderbiest verrast en ziet dé sleutel tot nieuw succes

Na een historisch seizoen liggen de verwachtingen opnieuw bijzonder hoog bij KV Mechelen. Tegelijk ...

315
315
Fans gaan los op 'WK-schaamteshow': "Hele afkickkliniek?"

Niet alleen het voetbal maakt de tongen los tijdens de WK finale. De rustshow in typisch Amerikaanse ...

340
340
Donald Trump slaat iedereen met verstomming bij WK-finale

Daar is hij dan. Donald Trump verschijnt tijdens de WK finale voor het eerst in het stadion tijdens ...

337
337

Meer sportnieuws