Arthur Vermeeren vindt zichzelf in nieuwe verrassende rol

door
Arthur Vermeeren vindt zichzelf in nieuwe verrassende rol

Arthur Vermeeren kende een miserabele periode bij Atlético Madrid en nu probeert de voormalige middenvelder van Royal Antwerp FC zijn geluk bij RB Leipzig. Bij de Rode Duivels werd hij gedegradeerd naar de U21.

Maar Vermeeren blijft niet bij de pakken zitten en omarmt zijn nieuwe rol bij de Jonge Duivels volledig. Bondscoach Gill Swerst en consorten staan namelijk voor de levensbelangrijke interland tegen Schotland. De EK-kwalificatie staat op het spel.

LEES OOK: Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Vermeeren blijft positief

Vermeeren wordt gezien als één van de grootste talenten van België, maar zijn ontwikkeling werd tegenhouden door Diego Simeone. Nu moet Vermeeren zich weer bewijzen bij de Jonge Duivels. "Deze matchen zijn alleen maar goed voor mij. Het is een kans om mijn ritme, vertrouwen en beste niveau terug te vinden. (lacht) Bovendien zie ik zo mijn oude Antwerp-ploegmaats ook nog eens terug - dat was al even geleden. We gaan er het beste van proberen maken”, citeert Sporza Vermeeren. 

Bij de Jonge Duivels komt Vermeeren aldus voormalige Antwerp-ploegmakker Mandela Keita (nu Parma) weer tegen. “We braken door bij Antwerp. We wonnen de titel en de beker, speelden Champions League en maakten samen ons debuut voor de Rode Duivels. Dat schept een band", zei Keita op zijn beurt aan Het Nieuwsblad.

De middenvelder kent zelf geen ideale start bij Parma. Tijdens zijn debuut pakte hij als invaller meteen rood en sindsdien moet hij genoegen nemen met een reserverol in Italië. "Dat is het altijd als je niet bij de Rode Duivels wordt opgeroepen. Maar je moet naar jezelf kijken en eerst zorgen dat je bij je club beter presteert", aldus Keita.

Zie jij Vermeeren als toekomstige basispion bij de Rode Duivels?

Meest recent

Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

81
81
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

96
96
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

74
74
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

117
117
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

22
22
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

163
163
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

112
112
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

87
87
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

163
163
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

40
40
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

60
60
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

295
295
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

235
235
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

220
220
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

148
148
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

121
121
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

180
180
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

64
64
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

102
102
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

318
318
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

146
146
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

473
473
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

159
159
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

406
406
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

132
132

Meer sportnieuws