Arthur Vermeeren vindt zichzelf in nieuwe verrassende rol

1070
Arthur Vermeeren vindt zichzelf in nieuwe verrassende rol

Arthur Vermeeren kende een miserabele periode bij Atlético Madrid en nu probeert de voormalige middenvelder van Royal Antwerp FC zijn geluk bij RB Leipzig. Bij de Rode Duivels werd hij gedegradeerd naar de U21.

Maar Vermeeren blijft niet bij de pakken zitten en omarmt zijn nieuwe rol bij de Jonge Duivels volledig. Bondscoach Gill Swerst en consorten staan namelijk voor de levensbelangrijke interland tegen Schotland. De EK-kwalificatie staat op het spel.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat alsnog voor ferme stap hogerop’

Vermeeren blijft positief

Vermeeren wordt gezien als één van de grootste talenten van België, maar zijn ontwikkeling werd tegenhouden door Diego Simeone. Nu moet Vermeeren zich weer bewijzen bij de Jonge Duivels. "Deze matchen zijn alleen maar goed voor mij. Het is een kans om mijn ritme, vertrouwen en beste niveau terug te vinden. (lacht) Bovendien zie ik zo mijn oude Antwerp-ploegmaats ook nog eens terug - dat was al even geleden. We gaan er het beste van proberen maken”, citeert Sporza Vermeeren. 

Bij de Jonge Duivels komt Vermeeren aldus voormalige Antwerp-ploegmakker Mandela Keita (nu Parma) weer tegen. “We braken door bij Antwerp. We wonnen de titel en de beker, speelden Champions League en maakten samen ons debuut voor de Rode Duivels. Dat schept een band", zei Keita op zijn beurt aan Het Nieuwsblad.

De middenvelder kent zelf geen ideale start bij Parma. Tijdens zijn debuut pakte hij als invaller meteen rood en sindsdien moet hij genoegen nemen met een reserverol in Italië. "Dat is het altijd als je niet bij de Rode Duivels wordt opgeroepen. Maar je moet naar jezelf kijken en eerst zorgen dat je bij je club beter presteert", aldus Keita.

Zie jij Vermeeren als toekomstige basispion bij de Rode Duivels?

Meest recent

Westerlo wrijft zich in de handen met nieuwe aanvalsleider

Westerlo heeft zich deze zomermercato flink geroerd. De Kemphanen haalde bijna een nieuwe selectie ...

4
4
Hairemans neemt met pijn in het hart afscheid van Antwerp

Geoffrey Hairemans (35) maakt de overstap van Royal Antwerp FC naar Sporting Hasselt. De ...

26
26
Lille stampt hard na en maakt Meunier compleet af

Thomas Meunier vertrok afgelopen zomer transfervrij van Lille naar Sunderland. De Rode Duivel was ...

67
67
Vanaken eerlijk na speciale wedstrijd tegen Lommel

Club Brugge kreeg vorige speeldag een mokerslag te verwerken met de nederlaag tegen KAA Gent, maar ...

53
53
Thorup overweegt drastische Brughmans-keuze

De grote transferverrassing van afgelopen zomermercato was de uitgaande deal van Lucca Brughmans. De ...

146
146
Basispion Club Brugge: "Ben geen 15 miljoen waard"

Club Brugge had nog véél meer geld kunnen vangen op de transfermarkt, maar ze ...

133
133
Smaakmaker voor Union: "Explosief, stevig en prima schot"

In het Belgische voetbal worden er héél veel transfers gedaan. Elke zomer worden de ...

45
45
Nostalgie voor Kompany: "Krijgen steun uit België"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. Vincent Kompany & co wonnen drie ...

54
54
Leko onthult: deze harde boodschap kreeg falende Diakhon

Club Brugge pakte vrijdagavond de drie punten mee uit het Soevereinstadion, maar maakte tegen Lommel ...

322
322
Selectie Van Bommel: eerste grote slachtoffers al bekend?

Eind deze maand maakt Mark van Bommel zijn officiële debuut als Belgisch bondscoach. De ...

1490
1490
Anderlecht bikkelhard: kaakslag voor Stroeykens/Bertaccini

RSC Anderlecht heeft een razend drukke mercato achter de rug. De Brusselaars haalden een elftal aan ...

553
553
Verhaeghe voorspelt complete Club Brugge-ramp

Bart Verhaeghe waarschuwde zelf al voor het enorme financiële risico dat Club Brugge liep met ...

530
530
"Lamentabel" - Club Brugge-schlemiel 'delft eigen graf'

Club Brugge heeft zich vrijdagavond herpakt na de slipper op het veld van AA Gent. Tenminste toch ...

518
518
UCL-koorts: dramatische start PSG, eerste uitschuiver Real

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. Maar enkele van de Europese ...

52
52
Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

131
131
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

151
151
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

492
492
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

210
210
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

208
208
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

151
151
'STVV greep naast twee enorme transferstunts'

STVV wist zich in het slot van de mercato nog te versterken. De Truienaars waagden ook hun kans bij ...

181
181
Olivier Deschacht pakt zwaar uit, fans hebben één boodschap

Olivier Deschacht heeft de voorbije jaren een opvallende tweede carrière uitgebouwd naast het ...

129
129
Club op voorsprong in Lommel: één speler krijgt volle laag

Club Brugge nam het vanavond op in en tegen Lommel SK. Hoe verging het de Bruggelingen de eerste 45 ...

289
289
'Anderlecht weigerde 28-voudig Frans international'

RSC Anderlecht kreeg deze zomer een opvallende naam aangeboden. Presnel Kimpembe, de ervaren Franse ...

695
695
AA Gent maakt nog een uitgaande transfer bekend

Bij AA Gent lijken ze een goede mercato achter de rug hebben. De Buffalo's hebben een aantal goede ...

66
66

Meer sportnieuws