Degryse tipt Tedesco: "Overtuig hem voor de Rode Duivels!"

470 stemmen
Degryse tipt Tedesco:

België werd compleet weggespeeld tot de 2-1. Italië moest zelfs niet eens doordrukken om makkelijk 2-0 te winnen, maar de rode kaart veranderde de hele partij. Nadien deed België het wel goed. Toch is Marc Degryse van oordeel dat Domenico Tedesco eens een hartig woordje moet gaan praten met een Rode Duivel.

LEES OOK: Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

De Ketelaere overtuigt niet

Charles De Ketelaere kreeg een logische kans op het middenveld. Hij stelde stevig teleur, maar het lijkt ons toch handig als hij dat eens meerdere duels mag proberen. Leandro Trossard speelde na de pauze centraal en dat ging goed omdat hij daar veel ruimte had door de rode kaart. Voordien was die positie ook geen succes voor hem.

Degryse vindt dat Tedesco eens moet praten met Kevin De Bruyne. "Hij was nu geblesseerd, maar in november kan hij toch spelen? Dan is er de thuismatch tegen Italië en die kan cruciaal zijn in de Nations League. Ik zou toch eens gaan praten met hem", zei de voormalige Rode Duivel bij VTM 2.

Praten met De Bruyne?

De Bruyne zal echter niet op zijn stappen terugkeren. KDB liet twee jaar geleden al vallen dat de wedstrijden in de Nations League door hem, en wellicht nog héél veel andere topvoetballers, worden aanzien als oefenmatchen. Bovendien is het programma van Man City dit jaar nog moordend.

De Engelse topclub speelt tot 31 december nog 17 wedstrijden in 10 weken. De Bruyne sukkelde de afgelopen jaren met meerdere blessures, waardoor het duidelijk is dat zijn lichaam op zijn 33ste meer nood heeft aan rust. Nog eens twee wedstrijden aan die kalender toevoegen, is wellicht geen goed idee. Zeker niet voor een C-competitie zoals de Nations League.

Begrijp jij De Bruyne dat hij de Nations League links laat liggen?

Meest recent

Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

21
21
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

48
48
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

52
52
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

304
304
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

31
31
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

281
281
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

578
578
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

99
99
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

194
194
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

158
158
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

293
293
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

73
73
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

51
51
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

40
40
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

542
542
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

77
77
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

258
258
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

54
54
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

255
255
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

182
182
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

129
129
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

776
776
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

70
70
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

200
200
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

186
186

Meer sportnieuws