Degryse tipt Tedesco: "Overtuig hem voor de Rode Duivels!"

470 stemmen
Degryse tipt Tedesco:

België werd compleet weggespeeld tot de 2-1. Italië moest zelfs niet eens doordrukken om makkelijk 2-0 te winnen, maar de rode kaart veranderde de hele partij. Nadien deed België het wel goed. Toch is Marc Degryse van oordeel dat Domenico Tedesco eens een hartig woordje moet gaan praten met een Rode Duivel.

LEES OOK: Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

De Ketelaere overtuigt niet

Charles De Ketelaere kreeg een logische kans op het middenveld. Hij stelde stevig teleur, maar het lijkt ons toch handig als hij dat eens meerdere duels mag proberen. Leandro Trossard speelde na de pauze centraal en dat ging goed omdat hij daar veel ruimte had door de rode kaart. Voordien was die positie ook geen succes voor hem.

Degryse vindt dat Tedesco eens moet praten met Kevin De Bruyne. "Hij was nu geblesseerd, maar in november kan hij toch spelen? Dan is er de thuismatch tegen Italië en die kan cruciaal zijn in de Nations League. Ik zou toch eens gaan praten met hem", zei de voormalige Rode Duivel bij VTM 2.

Praten met De Bruyne?

De Bruyne zal echter niet op zijn stappen terugkeren. KDB liet twee jaar geleden al vallen dat de wedstrijden in de Nations League door hem, en wellicht nog héél veel andere topvoetballers, worden aanzien als oefenmatchen. Bovendien is het programma van Man City dit jaar nog moordend.

De Engelse topclub speelt tot 31 december nog 17 wedstrijden in 10 weken. De Bruyne sukkelde de afgelopen jaren met meerdere blessures, waardoor het duidelijk is dat zijn lichaam op zijn 33ste meer nood heeft aan rust. Nog eens twee wedstrijden aan die kalender toevoegen, is wellicht geen goed idee. Zeker niet voor een C-competitie zoals de Nations League.

Begrijp jij De Bruyne dat hij de Nations League links laat liggen?

Meest recent

Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

0
0
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

30
30
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

47
47
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

73
73
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

30
30
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

48
48
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

39
39
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

45
45
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

183
183
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

126
126
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

105
105
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

30
30
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

263
263
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

164
164
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

61
61
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

44
44
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

91
91
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

310
310
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

241
241
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

112
112
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

772
772
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

256
256
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

347
347

Meer sportnieuws