Degryse tipt Tedesco: "Overtuig hem voor de Rode Duivels!"

door
Degryse tipt Tedesco:

België werd compleet weggespeeld tot de 2-1. Italië moest zelfs niet eens doordrukken om makkelijk 2-0 te winnen, maar de rode kaart veranderde de hele partij. Nadien deed België het wel goed. Toch is Marc Degryse van oordeel dat Domenico Tedesco eens een hartig woordje moet gaan praten met een Rode Duivel.

LEES OOK: Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

De Ketelaere overtuigt niet

Charles De Ketelaere kreeg een logische kans op het middenveld. Hij stelde stevig teleur, maar het lijkt ons toch handig als hij dat eens meerdere duels mag proberen. Leandro Trossard speelde na de pauze centraal en dat ging goed omdat hij daar veel ruimte had door de rode kaart. Voordien was die positie ook geen succes voor hem.

Degryse vindt dat Tedesco eens moet praten met Kevin De Bruyne. "Hij was nu geblesseerd, maar in november kan hij toch spelen? Dan is er de thuismatch tegen Italië en die kan cruciaal zijn in de Nations League. Ik zou toch eens gaan praten met hem", zei de voormalige Rode Duivel bij VTM 2.

Praten met De Bruyne?

De Bruyne zal echter niet op zijn stappen terugkeren. KDB liet twee jaar geleden al vallen dat de wedstrijden in de Nations League door hem, en wellicht nog héél veel andere topvoetballers, worden aanzien als oefenmatchen. Bovendien is het programma van Man City dit jaar nog moordend.

De Engelse topclub speelt tot 31 december nog 17 wedstrijden in 10 weken. De Bruyne sukkelde de afgelopen jaren met meerdere blessures, waardoor het duidelijk is dat zijn lichaam op zijn 33ste meer nood heeft aan rust. Nog eens twee wedstrijden aan die kalender toevoegen, is wellicht geen goed idee. Zeker niet voor een C-competitie zoals de Nations League.

Begrijp jij De Bruyne dat hij de Nations League links laat liggen?

Meest recent

Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

11
11
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

70
70
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

98
98
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

346
346
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

363
363
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

30
30
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

314
314
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

106
106
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

103
103
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

202
202
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

101
101
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

56
56
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

226
226
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

128
128
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

177
177
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

237
237
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

336
336
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

18
18
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

427
427
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

59
59
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

207
207
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

337
337
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

70
70
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

212
212
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

273
273

Meer sportnieuws