Degryse tipt Tedesco: "Overtuig hem voor de Rode Duivels!"

470 stemmen
Degryse tipt Tedesco:

België werd compleet weggespeeld tot de 2-1. Italië moest zelfs niet eens doordrukken om makkelijk 2-0 te winnen, maar de rode kaart veranderde de hele partij. Nadien deed België het wel goed. Toch is Marc Degryse van oordeel dat Domenico Tedesco eens een hartig woordje moet gaan praten met een Rode Duivel.

LEES OOK: De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

De Ketelaere overtuigt niet

Charles De Ketelaere kreeg een logische kans op het middenveld. Hij stelde stevig teleur, maar het lijkt ons toch handig als hij dat eens meerdere duels mag proberen. Leandro Trossard speelde na de pauze centraal en dat ging goed omdat hij daar veel ruimte had door de rode kaart. Voordien was die positie ook geen succes voor hem.

Degryse vindt dat Tedesco eens moet praten met Kevin De Bruyne. "Hij was nu geblesseerd, maar in november kan hij toch spelen? Dan is er de thuismatch tegen Italië en die kan cruciaal zijn in de Nations League. Ik zou toch eens gaan praten met hem", zei de voormalige Rode Duivel bij VTM 2.

Praten met De Bruyne?

De Bruyne zal echter niet op zijn stappen terugkeren. KDB liet twee jaar geleden al vallen dat de wedstrijden in de Nations League door hem, en wellicht nog héél veel andere topvoetballers, worden aanzien als oefenmatchen. Bovendien is het programma van Man City dit jaar nog moordend.

De Engelse topclub speelt tot 31 december nog 17 wedstrijden in 10 weken. De Bruyne sukkelde de afgelopen jaren met meerdere blessures, waardoor het duidelijk is dat zijn lichaam op zijn 33ste meer nood heeft aan rust. Nog eens twee wedstrijden aan die kalender toevoegen, is wellicht geen goed idee. Zeker niet voor een C-competitie zoals de Nations League.

Begrijp jij De Bruyne dat hij de Nations League links laat liggen?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

33
33
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

9
9
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

38
38
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

21
21
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

70
70
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

101
101
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

23
23
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

41
41
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

54
54
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

228
228
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

146
146
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

35
35
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

189
189
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

136
136
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

132
132
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

88
88
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

409
409
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

321
321
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

128
128
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

126
126
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

91
91
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

32
32
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

161
161
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

192
192
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

41
41

Meer sportnieuws