Theate verrast Italiaanse media compleet met interview

door
Theate verrast Italiaanse media compleet met interview

Arthur Theate speelde geen geweldige wedstrijd tegen Italië, vooral defensief liet hij soms steken vallen. Maar hij was wel de man die ervoor zorgde dat er een rode kaart kwam na goed druk vooruit te zetten. Na het 2-2-gelijkspel sprak de verdediger van de Rode Duivels bij de Italiaanse media.

LEES OOK: Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

Zwakke eerste, betere tweede helft

Italië was tot aan de 2-1 heer en meester en kende geen enkel probleem met een bijzonder zwak België. Theate kwam onder de indruk van de Italianen. "Ik zag een sterk Italië, ze zetten ons onder druk en scoorden twee doelpunten vroeg in de wedstrijd", aldus Theate.

De rode kaart veranderde alles. "Dat veranderde het spelbeeld, zeker toen we meteen die 2-1 scoorden. In de tweede helft had Italië het dan een stuk moeilijker en we hadden deze match moeten winnen doordat we met een man meer speelden. Dat lukte niet en hopelijk kunnen we maandag een goed resultaat halen tegen Frankrijk."

Terug naar de Serie A?

Theate sprak ook over de Serie A. Hij ruilde afgelopen zomer Stade Rennes in voor Eintracht Frankfurt, voordien speelde hij voor Bologna. Hij wordt elke mercato gelinkt aan een club genre AC Milan of AS Roma. Theate verrast door aan te halen dat hij terug wil naar de Serie A. 

"Ik hou van de Serie A, ik hoop op een dag terug te keren. We zullen zien wat er in de toekomst gebeurt. Het is altijd een plezier om de spelers van Italië terug te zien", aldus het voormalige jeugdproduct van Standard en KRC Genk. 

Zal Theate ooit voor de Italiaanse top spelen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

82
82
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

7
7
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

26
26
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

20
20
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

31
31
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

80
80
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

142
142
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

97
97
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

56
56
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

153
153
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

365
365
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

60
60
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

306
306
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

77
77
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

64
64
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

449
449
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

104
104
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

198
198
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

152
152
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

775
775
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

475
475
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

544
544
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

274
274
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

235
235
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

260
260
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

248
248

Meer sportnieuws