Theate verrast Italiaanse media compleet met interview

door
Theate verrast Italiaanse media compleet met interview

Arthur Theate speelde geen geweldige wedstrijd tegen Italië, vooral defensief liet hij soms steken vallen. Maar hij was wel de man die ervoor zorgde dat er een rode kaart kwam na goed druk vooruit te zetten. Na het 2-2-gelijkspel sprak de verdediger van de Rode Duivels bij de Italiaanse media.

LEES OOK: Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Zwakke eerste, betere tweede helft

Italië was tot aan de 2-1 heer en meester en kende geen enkel probleem met een bijzonder zwak België. Theate kwam onder de indruk van de Italianen. "Ik zag een sterk Italië, ze zetten ons onder druk en scoorden twee doelpunten vroeg in de wedstrijd", aldus Theate.

De rode kaart veranderde alles. "Dat veranderde het spelbeeld, zeker toen we meteen die 2-1 scoorden. In de tweede helft had Italië het dan een stuk moeilijker en we hadden deze match moeten winnen doordat we met een man meer speelden. Dat lukte niet en hopelijk kunnen we maandag een goed resultaat halen tegen Frankrijk."

Terug naar de Serie A?

Theate sprak ook over de Serie A. Hij ruilde afgelopen zomer Stade Rennes in voor Eintracht Frankfurt, voordien speelde hij voor Bologna. Hij wordt elke mercato gelinkt aan een club genre AC Milan of AS Roma. Theate verrast door aan te halen dat hij terug wil naar de Serie A. 

"Ik hou van de Serie A, ik hoop op een dag terug te keren. We zullen zien wat er in de toekomst gebeurt. Het is altijd een plezier om de spelers van Italië terug te zien", aldus het voormalige jeugdproduct van Standard en KRC Genk. 

Zal Theate ooit voor de Italiaanse top spelen?

Meest recent

CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

10
10
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

53
53
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

305
305
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

68
68
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

29
29
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

272
272
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

109
109
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

232
232
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

166
166
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

88
88
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

223
223
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

18
18
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

83
83
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

406
406
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

128
128
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

213
213
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

97
97
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

338
338
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

192
192
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

172
172
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

518
518
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

176
176
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

174
174
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

34
34
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

268
268

Meer sportnieuws