Theate verrast Italiaanse media compleet met interview

door
Theate verrast Italiaanse media compleet met interview

Arthur Theate speelde geen geweldige wedstrijd tegen Italië, vooral defensief liet hij soms steken vallen. Maar hij was wel de man die ervoor zorgde dat er een rode kaart kwam na goed druk vooruit te zetten. Na het 2-2-gelijkspel sprak de verdediger van de Rode Duivels bij de Italiaanse media.

LEES OOK: TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

Zwakke eerste, betere tweede helft

Italië was tot aan de 2-1 heer en meester en kende geen enkel probleem met een bijzonder zwak België. Theate kwam onder de indruk van de Italianen. "Ik zag een sterk Italië, ze zetten ons onder druk en scoorden twee doelpunten vroeg in de wedstrijd", aldus Theate.

De rode kaart veranderde alles. "Dat veranderde het spelbeeld, zeker toen we meteen die 2-1 scoorden. In de tweede helft had Italië het dan een stuk moeilijker en we hadden deze match moeten winnen doordat we met een man meer speelden. Dat lukte niet en hopelijk kunnen we maandag een goed resultaat halen tegen Frankrijk."

Terug naar de Serie A?

Theate sprak ook over de Serie A. Hij ruilde afgelopen zomer Stade Rennes in voor Eintracht Frankfurt, voordien speelde hij voor Bologna. Hij wordt elke mercato gelinkt aan een club genre AC Milan of AS Roma. Theate verrast door aan te halen dat hij terug wil naar de Serie A. 

"Ik hou van de Serie A, ik hoop op een dag terug te keren. We zullen zien wat er in de toekomst gebeurt. Het is altijd een plezier om de spelers van Italië terug te zien", aldus het voormalige jeugdproduct van Standard en KRC Genk. 

Zal Theate ooit voor de Italiaanse top spelen?

Meest recent

Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

22
22
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

77
77
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

25
25
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

138
138
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

30
30
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

141
141
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

133
133
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

70
70
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

198
198
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

151
151
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

86
86
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

129
129
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

298
298
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

164
164
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

130
130
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

234
234
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

82
82
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

282
282
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

145
145
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

869
869
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

100
100
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

216
216
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

89
89
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

147
147
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

868
868

Meer sportnieuws