Theate verrast Italiaanse media compleet met interview

door
Theate verrast Italiaanse media compleet met interview

Arthur Theate speelde geen geweldige wedstrijd tegen Italië, vooral defensief liet hij soms steken vallen. Maar hij was wel de man die ervoor zorgde dat er een rode kaart kwam na goed druk vooruit te zetten. Na het 2-2-gelijkspel sprak de verdediger van de Rode Duivels bij de Italiaanse media.

LEES OOK: Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

Zwakke eerste, betere tweede helft

Italië was tot aan de 2-1 heer en meester en kende geen enkel probleem met een bijzonder zwak België. Theate kwam onder de indruk van de Italianen. "Ik zag een sterk Italië, ze zetten ons onder druk en scoorden twee doelpunten vroeg in de wedstrijd", aldus Theate.

De rode kaart veranderde alles. "Dat veranderde het spelbeeld, zeker toen we meteen die 2-1 scoorden. In de tweede helft had Italië het dan een stuk moeilijker en we hadden deze match moeten winnen doordat we met een man meer speelden. Dat lukte niet en hopelijk kunnen we maandag een goed resultaat halen tegen Frankrijk."

Terug naar de Serie A?

Theate sprak ook over de Serie A. Hij ruilde afgelopen zomer Stade Rennes in voor Eintracht Frankfurt, voordien speelde hij voor Bologna. Hij wordt elke mercato gelinkt aan een club genre AC Milan of AS Roma. Theate verrast door aan te halen dat hij terug wil naar de Serie A. 

"Ik hou van de Serie A, ik hoop op een dag terug te keren. We zullen zien wat er in de toekomst gebeurt. Het is altijd een plezier om de spelers van Italië terug te zien", aldus het voormalige jeugdproduct van Standard en KRC Genk. 

Zal Theate ooit voor de Italiaanse top spelen?

Meest recent

De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

7
7
Lukaku deelt publieke uppercut uit: mokerslag voor Garcia

Rudi Garcia zag in de oefentrip naar de VS een ideaal moment om Romelu Lukaku weer ritme te geven. ...

37
37
'Kompany onverbiddelijk: peperdure aankoop moet opkrassen'

Nu het seizoen even onderbroken is door het interland-voetbal, is het voor de clubs een ideaal ...

36
36
'Nervositeit bij Anderlecht: vertrek De Cat krijgt vorm'

Nathan De Cat meldde zich dinsdag voor een eerste keer bij de nationale ploeg. Een zoveelste ...

192
192
Op naar titanenduel: analisten geven dé titelfavoriet

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

163
163
2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

81
81
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

58
58
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

62
62
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

37
37
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

137
137
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

88
88
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

64
64
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

275
275
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

396
396
Nieuwe twist in Lavia-soap: bondscoach gooit kaarten open

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

92
92
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

143
143
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

163
163
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

101
101
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

142
142
Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

232
232
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

151
151
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

741
741
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

588
588
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

177
177
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

181
181

Meer sportnieuws