Tielemans ziet reden tot optimisme: "Dat is positief"

door
Tielemans ziet reden tot optimisme:

Er valt heel wat na te kaarten over de wedstrijd van de Rode Duivels in Italië, want het werd uiteindelijk een partij met twee gezichten. In de eerste helft werden de Belgen immers van de mat gespeeld, maar de rode kaart voor Pellegrini kort voor rust deed de match kantelen.

Meteen na die uitsluiting bracht de aansluitingstreffer van De Cuyper de spanning immers terug en in de tweede helft konden de Duivels uiteindelijk nog een punt uit de brand slepen. Misschien had er zelfs nog meer in kunnen zitten, met onder meer een mogelijke strafschop na een tackle van Bastoni op Openda.

LEES OOK: Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Tielemans positief over match Rode Duivels

"We hadden kunnen winnen, maar het is altijd goed om buitenshuis een punt te pakken. Zeker in Italië", was gelegenheidsaanvoerder Youri Tielemans wel positief bij La Dernière Heure. "Maar het is natuurlijk wel zo dat we de mach echt niet goed begonnen zijn. Dat is frustrerend, want dat heeft een impact op de rest van de match."

Desondanks bleef de middenvelder optimistisch. "We hebben wel goed gereageerd na die tegengoals. Maandag zullen we een topprestatie moeten neerzetten om tegen Frankrijk een resultaat te kunnen halen. Maar het positieve is wel dat we gegroeid zijn in deze wedstrijd."

Maandag wacht Frankrijk

De Duivels hebben nu het weekend om zich klaar te stomen voor het bezoek van Les Bleus, maandagavond om 20u45 in het Koning Boudewijnstadion. Ze zullen ongetwijfeld gebrand zijn op revanche na de 2-0-nederlaag van vorige maand en de uitschakeling op het EK in juli.

Evident zal dat niet worden, want Frankrijk tankte donderdagavond nog vertrouwen door met 1-4 te gaan winnen in Israël. Winst is echter noodzakelijk voor de Duivels als ze uitzicht willen behouden op de kwartfinales in de Nations League, want met vier op negen staan ze pas derde in de poule.

Zullen de Rode Duivels een resultaat halen tegen Frankrijk?

Meest recent

De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

32
32
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

223
223
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

126
126
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

237
237
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

183
183
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

138
138
'Nieuwe bondscoach' Kameroen maakt Brys compleet af

De situatie van Marc Brys bij Kameroen blijft escaleren. Samuel Eto’o stelde met David Pagou ...

175
175
Arthur Theate roept ferme taal richting Rudi Garcia

Arthur Theate is een vaste waarde bij Eintracht Frankfurt en onder bondscoach Rudi Garcia heeft de ...

86
86
Hasi krijgt volle laag: “Zinkend schip van Anderlecht”

RSC Anderlecht verzoop volledig in de eerste helft tegen Royal Antwerp FC. Paars-Wit keek dan ook ...

308
308
Leko vol aan de bak: “Club Brugge nog meer onthoofd”

Ivan Leko moet Nicky Hayen doen vergeten bij Club Brugge. De Kroatische oefenmeester liet KAA Gent ...

400
400
Antwerp ruikt jackpot met goudhaantje: “Speelt écht goed”

Royal Antwerp FC heeft zich de afgelopen jaren volledig gefocust op de jeugdopleiding en dat begint ...

257
257
Vanhaezebrouck snoeihard na KAA Gent-Club: “Bedroevend”

De topper tussen KAA Gent en Club Brugge wordt nog fel besproken. Blauw-Zwart trok aan het langste ...

107
107
Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Vincent Janssen werd de afgelopen dagen genoemd bij als een optie bij RSC Anderlecht, maar mogelijk ...

535
535
Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

30
30
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

542
542
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

312
312
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

474
474
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

279
279
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

126
126
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

194
194
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

264
264
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

404
404
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

341
341
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

101
101
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

419
419

Meer sportnieuws