Tielemans ziet reden tot optimisme: "Dat is positief"

door
Tielemans ziet reden tot optimisme:

Er valt heel wat na te kaarten over de wedstrijd van de Rode Duivels in Italië, want het werd uiteindelijk een partij met twee gezichten. In de eerste helft werden de Belgen immers van de mat gespeeld, maar de rode kaart voor Pellegrini kort voor rust deed de match kantelen.

Meteen na die uitsluiting bracht de aansluitingstreffer van De Cuyper de spanning immers terug en in de tweede helft konden de Duivels uiteindelijk nog een punt uit de brand slepen. Misschien had er zelfs nog meer in kunnen zitten, met onder meer een mogelijke strafschop na een tackle van Bastoni op Openda.

LEES OOK: Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Tielemans positief over match Rode Duivels

"We hadden kunnen winnen, maar het is altijd goed om buitenshuis een punt te pakken. Zeker in Italië", was gelegenheidsaanvoerder Youri Tielemans wel positief bij La Dernière Heure. "Maar het is natuurlijk wel zo dat we de mach echt niet goed begonnen zijn. Dat is frustrerend, want dat heeft een impact op de rest van de match."

Desondanks bleef de middenvelder optimistisch. "We hebben wel goed gereageerd na die tegengoals. Maandag zullen we een topprestatie moeten neerzetten om tegen Frankrijk een resultaat te kunnen halen. Maar het positieve is wel dat we gegroeid zijn in deze wedstrijd."

Maandag wacht Frankrijk

De Duivels hebben nu het weekend om zich klaar te stomen voor het bezoek van Les Bleus, maandagavond om 20u45 in het Koning Boudewijnstadion. Ze zullen ongetwijfeld gebrand zijn op revanche na de 2-0-nederlaag van vorige maand en de uitschakeling op het EK in juli.

Evident zal dat niet worden, want Frankrijk tankte donderdagavond nog vertrouwen door met 1-4 te gaan winnen in Israël. Winst is echter noodzakelijk voor de Duivels als ze uitzicht willen behouden op de kwartfinales in de Nations League, want met vier op negen staan ze pas derde in de poule.

Zullen de Rode Duivels een resultaat halen tegen Frankrijk?

Meest recent

Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

5
5
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

35
35
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

32
32
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

43
43
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

166
166
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

185
185
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

83
83
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

218
218
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

184
184
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

216
216
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

594
594
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

210
210
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

574
574
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

89
89
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

70
70
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

135
135
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

64
64
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

92
92
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

431
431
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

253
253
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

84
84
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

257
257
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

297
297
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

36
36
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

119
119

Meer sportnieuws