Vandenbempt hard voor Duivel: "Die blijft toch een probleem"

1319 stemmen
Vandenbempt hard voor Duivel:

Het 2-2-gelijkspel van de Rode Duivels in Italië zorgt voor heel wat gemengde gevoelens. Enerzijds mag de ploeg zich op de borst kloppen omdat ze teruggeknokt hebben na een vroege achterstand, maar anderzijds zijn er toch heel wat zorgen over het dramatische wedstrijdbegin.

Pas na de rode kaart voor Pellegrini na 40 minuten kantelde de match immers in het voordeel van de Belgen. Daarvoor was Italië heer en meester met als gevolg dat de Duivels al vrij snel twee doelpunten moesten slikken. En het is toch vooral dat dat Peter Vandenbempt zal onthouden.

LEES OOK: Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

Angstaanjagend slecht eerste halfuur

"De échte waardemeter was voor mij de periode dat beide ploegen met 11 op het veld stonden", oppert de commentator immers bij Sporza. "En dan was het eerste halfuur toch ronduit angstaanjagend van de Duivels. Het leek echt op een dramatische avond uit te draaien."

Er kwam heel wat kritiek op de keuzes van Domenico Tedesco, vooral omdat hij Doku als wingback liet opdraven. De pressing van de Belgen kwam er helemaal niet uit en ook op offensief vlak was het zeker voor de rode kaart een mager beestje. Ook omdat enkele spelers individueel teleurstelden.

Vandenbempt ziet De Ketelaere kans niet grijpen

Vandenbempt zag bijvoorbeeld Loïs Openda opnieuw een bleke wedstrijd spelen. "Die blijft toch een probleem in het shirt van de nationale ploeg. Openda verloor quasi elk duel, pas na rust beterde het een beetje", opperde hij. Maar hij was nog veel harder voor een andere Duivel.

"Ook een afwezige Charles De Ketelaere heeft zijn kans niet gegrepen - ik had veel meer van hem verwacht", oordeelde hij immers. "En Doku kon pas in de tweede helft dreigen. Zet hem dus maar gewoon op links of in zijn normale positie, want dit werkte niet."

Had je meer verwacht van De Ketelaere?

Meest recent

Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

21
21
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

428
428
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

26
26
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

26
26
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

45
45
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

39
39
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

111
111
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

190
190
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

204
204
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

365
365
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

840
840
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

130
130
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

732
732
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

198
198
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

586
586
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

197
197
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

61
61
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

181
181
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

158
158
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

883
883
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

588
588
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

210
210
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

72
72
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

40
40
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

51
51

Meer sportnieuws