'Anderlecht vreest voor rampscenario met Vertonghen'

door
'Anderlecht vreest voor rampscenario met Vertonghen'

Anderlecht maakte eerder op de dag engiszins verrassend bekend dat David Hubert dan toch mag aanblijven als T1. Helaas dreigt hij het wel nog even zonder Jan Vertonghen te moeten stellen.

Hubert hoopte om na deze interlandbreak opnieuw te kunnen beschikken over zijn aanvoerder, maar inmiddels werd al duidelijk dat hij een streep mag trekken door die plannen. De overbelasting aan Vertonghen zijn beide achillespezen blijkt nog steeds niet helemaal van de baan.

LEES OOK: Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Vrees voor Vertonghen

Ook volgens Het Laatste Nieuws komt de eerstvolgende wedstrijd tegen Beerschot daarom nog te vroeg voor de 37-jarige verdediger. Nadien wordt het allicht ook te kort dag om hem al klaar te stomen voor de ontmoeting met Ludogorets in de Europa League een aantal dagen later.

De vraag is dus wanneer Hubert dan wél weer een beroep zal kunnen doen op Vertonghen. La Dernière Heure denkt alvast dat de recordinternational ook de kraker tegen Club Brugge aan zich voorbij zal moeten laten gaan. Zelfs een regelrecht rampscenario valt niet uit te sluiten.

Hulp voor Hubert

Nog volgens de krant gaan er in Neerpede namelijk zelfs geruchten rond dat Vertonghen net zoals Thorgan Hazard nog tot nieuwjaar in de ziekenboeg zal vertoeven. Al wordt dat bericht wel genuanceerd door Het Nieuwsblad. Daar klinkt het dat zulke voorspellingen te voorbarig zijn.

Zelf zou Vertonghen, voor wie een operatie niet aan de orde is, er alleszins alles aan doen om zo snel mogelijk zijn comeback te vieren. Tot dan blijft hij gewoon zijn rol als leider in de kleedkamer vervullen. In afwachting van een extra assistent kan hij Hubert zo toch nog van nut zijn.

Denkt u dat Vertonghen nog zal spelen in 2024?

Meest recent

De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

65
65
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

27
27
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

152
152
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

183
183
Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken opnieuw verzamelen, want op het einde van de maand ...

48
48
'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

32
32
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

178
178
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

33
33
6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

60
60
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

152
152
Raman breekt helemaal na moeilijke periode

KV Mechelen zette vorig weekend een grote stap richting het veiligstellen van deelname aan de ...

58
58
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

87
87
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

212
212
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

132
132
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

451
451
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

75
75
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

115
115
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

50
50
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

134
134
'Diplomaprobleem Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Anderlecht zette op 1 februari Besnik Hasi op straat. Sindsdien zorgde het trainersdossier al voor ...

268
268
'Union sluit nieuwe megadeal met Benfica'

Union zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zijn titel te verlengen. Het ...

118
118
Van der Elst trekt keiharde conclusie over Leko en Club

De 28ste speeldag belooft enkele pittige affiches te brengen. De meeste ogen zullen gericht zijn op ...

469
469
Straffe stoot Vanderbiest: "Als je dat ziet..."

In de komende drie weken wordt de strijd om de Champions' Play-Off helemaal beslist. Union, Club ...

109
109
'Genk moet zich haasten: ervaren sterkhouder krijgt aanbod'

Bij KRC Genk gaat alle aandacht in de komende weken naar het veiligstellen van de zesde plaats. ...

297
297
'Standard krijgt plots drie gigantische opstekers'

Standard deed vorige week een enorme slechte zaak door 1-1 te spelen tegen La Louvière. De ...

190
190

Meer sportnieuws