'Anderlecht vreest voor rampscenario met Vertonghen'

door
'Anderlecht vreest voor rampscenario met Vertonghen'

Anderlecht maakte eerder op de dag engiszins verrassend bekend dat David Hubert dan toch mag aanblijven als T1. Helaas dreigt hij het wel nog even zonder Jan Vertonghen te moeten stellen.

Hubert hoopte om na deze interlandbreak opnieuw te kunnen beschikken over zijn aanvoerder, maar inmiddels werd al duidelijk dat hij een streep mag trekken door die plannen. De overbelasting aan Vertonghen zijn beide achillespezen blijkt nog steeds niet helemaal van de baan.

LEES OOK: Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Vrees voor Vertonghen

Ook volgens Het Laatste Nieuws komt de eerstvolgende wedstrijd tegen Beerschot daarom nog te vroeg voor de 37-jarige verdediger. Nadien wordt het allicht ook te kort dag om hem al klaar te stomen voor de ontmoeting met Ludogorets in de Europa League een aantal dagen later.

De vraag is dus wanneer Hubert dan wél weer een beroep zal kunnen doen op Vertonghen. La Dernière Heure denkt alvast dat de recordinternational ook de kraker tegen Club Brugge aan zich voorbij zal moeten laten gaan. Zelfs een regelrecht rampscenario valt niet uit te sluiten.

Hulp voor Hubert

Nog volgens de krant gaan er in Neerpede namelijk zelfs geruchten rond dat Vertonghen net zoals Thorgan Hazard nog tot nieuwjaar in de ziekenboeg zal vertoeven. Al wordt dat bericht wel genuanceerd door Het Nieuwsblad. Daar klinkt het dat zulke voorspellingen te voorbarig zijn.

Zelf zou Vertonghen, voor wie een operatie niet aan de orde is, er alleszins alles aan doen om zo snel mogelijk zijn comeback te vieren. Tot dan blijft hij gewoon zijn rol als leider in de kleedkamer vervullen. In afwachting van een extra assistent kan hij Hubert zo toch nog van nut zijn.

Denkt u dat Vertonghen nog zal spelen in 2024?

Meest recent

'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

23
23
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

46
46
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

75
75
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

98
98
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

359
359
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

47
47
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

24
24
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

96
96
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

23
23
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

72
72
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

48
48
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

50
50
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

102
102
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

53
53
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

199
199
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

132
132
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

125
125
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

50
50
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

726
726
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

80
80
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

97
97
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

219
219
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

116
116
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50

Meer sportnieuws