'Anderlecht vreest voor rampscenario met Vertonghen'

594 stemmen
'Anderlecht vreest voor rampscenario met Vertonghen'

Anderlecht maakte eerder op de dag engiszins verrassend bekend dat David Hubert dan toch mag aanblijven als T1. Helaas dreigt hij het wel nog even zonder Jan Vertonghen te moeten stellen.

Hubert hoopte om na deze interlandbreak opnieuw te kunnen beschikken over zijn aanvoerder, maar inmiddels werd al duidelijk dat hij een streep mag trekken door die plannen. De overbelasting aan Vertonghen zijn beide achillespezen blijkt nog steeds niet helemaal van de baan.

LEES OOK: 'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Vrees voor Vertonghen

Ook volgens Het Laatste Nieuws komt de eerstvolgende wedstrijd tegen Beerschot daarom nog te vroeg voor de 37-jarige verdediger. Nadien wordt het allicht ook te kort dag om hem al klaar te stomen voor de ontmoeting met Ludogorets in de Europa League een aantal dagen later.

De vraag is dus wanneer Hubert dan wél weer een beroep zal kunnen doen op Vertonghen. La Dernière Heure denkt alvast dat de recordinternational ook de kraker tegen Club Brugge aan zich voorbij zal moeten laten gaan. Zelfs een regelrecht rampscenario valt niet uit te sluiten.

Hulp voor Hubert

Nog volgens de krant gaan er in Neerpede namelijk zelfs geruchten rond dat Vertonghen net zoals Thorgan Hazard nog tot nieuwjaar in de ziekenboeg zal vertoeven. Al wordt dat bericht wel genuanceerd door Het Nieuwsblad. Daar klinkt het dat zulke voorspellingen te voorbarig zijn.

Zelf zou Vertonghen, voor wie een operatie niet aan de orde is, er alleszins alles aan doen om zo snel mogelijk zijn comeback te vieren. Tot dan blijft hij gewoon zijn rol als leider in de kleedkamer vervullen. In afwachting van een extra assistent kan hij Hubert zo toch nog van nut zijn.

Denkt u dat Vertonghen nog zal spelen in 2024?

Meest recent

'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

2
2
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

2
2
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

41
41
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

86
86
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

50
50
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

20
20
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

181
181
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

111
111
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

45
45
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

20
20
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

35
35
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

34
34
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

72
72
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

272
272
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

222
222
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

106
106
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

681
681
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

252
252
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

329
329
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

690
690
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

69
69
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

408
408
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

177
177
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

109
109
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

634
634

Meer sportnieuws