'Anderlecht vreest voor rampscenario met Vertonghen'

594 stemmen
'Anderlecht vreest voor rampscenario met Vertonghen'

Anderlecht maakte eerder op de dag engiszins verrassend bekend dat David Hubert dan toch mag aanblijven als T1. Helaas dreigt hij het wel nog even zonder Jan Vertonghen te moeten stellen.

Hubert hoopte om na deze interlandbreak opnieuw te kunnen beschikken over zijn aanvoerder, maar inmiddels werd al duidelijk dat hij een streep mag trekken door die plannen. De overbelasting aan Vertonghen zijn beide achillespezen blijkt nog steeds niet helemaal van de baan.

LEES OOK: Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Vrees voor Vertonghen

Ook volgens Het Laatste Nieuws komt de eerstvolgende wedstrijd tegen Beerschot daarom nog te vroeg voor de 37-jarige verdediger. Nadien wordt het allicht ook te kort dag om hem al klaar te stomen voor de ontmoeting met Ludogorets in de Europa League een aantal dagen later.

De vraag is dus wanneer Hubert dan wél weer een beroep zal kunnen doen op Vertonghen. La Dernière Heure denkt alvast dat de recordinternational ook de kraker tegen Club Brugge aan zich voorbij zal moeten laten gaan. Zelfs een regelrecht rampscenario valt niet uit te sluiten.

Hulp voor Hubert

Nog volgens de krant gaan er in Neerpede namelijk zelfs geruchten rond dat Vertonghen net zoals Thorgan Hazard nog tot nieuwjaar in de ziekenboeg zal vertoeven. Al wordt dat bericht wel genuanceerd door Het Nieuwsblad. Daar klinkt het dat zulke voorspellingen te voorbarig zijn.

Zelf zou Vertonghen, voor wie een operatie niet aan de orde is, er alleszins alles aan doen om zo snel mogelijk zijn comeback te vieren. Tot dan blijft hij gewoon zijn rol als leider in de kleedkamer vervullen. In afwachting van een extra assistent kan hij Hubert zo toch nog van nut zijn.

Denkt u dat Vertonghen nog zal spelen in 2024?

Meest recent

Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

0
0
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

12
12
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

13
13
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

52
52
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

30
30
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

157
157
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

50
50
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

36
36
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

89
89
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

665
665
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

66
66
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

422
422
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

38
38
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

23
23
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

35
35
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

371
371
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

306
306
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

209
209
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

782
782
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

549
549
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

410
410
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

284
284
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

265
265
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

106
106
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

69
69

Meer sportnieuws