Vrouwelijke ref levenslang geschorst door… uitgelekte sekstape

door
Vrouwelijke ref levenslang geschorst door… uitgelekte sekstape

In Turkije komt er opvallend nieuws naar buiten. De Turkse Voetbalbond heeft de 24-jarige vrouwelijke scheidsrechter Elif Karaarslan levenslang geschorst omdat er een sekstape van de Turkse schone is uitgelekt.

Op de uitgelekte sekstape is naar verluidt te zien hoe Karaarslan seks heeft met de 61-jarige scheidsrechter-official Orhan Erdemir. Turkije staat in rep en roer en beiden kregen een levenslange schorsing van de TFF.

LEES OOK: 'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Beeldschone ref

Op Instagram heeft Karaarslan 407.00 volgers en het is ook snel duidelijk waarom. De 24-jarige Turkse ref, of nu ex-ref inmiddels, is beeldschoon. Op 16-jarige leeftijd moest ze noodgedwongen stoppen met voetballen na een scheur in de voorste kruisband. Ze speelde toen bij Turkse topclub Besiktas.

Uiteindelijk volgde Karaarslan een opleiding Sportwetenschappen aan de universiteit en in 2020 was ze voor het eerst assistent-scheidsrechter. Door haar verblindende schoonheid vergaarde ze al snel veel volgers op sociale media. Nu lijkt een drama echter onafwendbaar.

Levenslange schorsing

Karaarslan ontkent dat ze de vrouw op de sekstape is, maar de Turkse voetbalbond is ongenadig. Er werd een levenslange schorsing opgelegd. “Ik heb juridisch gezien een lange weg te gaan, maar ik zal het ondergaan in de sterkste en meeste robuuste manier. Ik kijk uit naar jullie volle steun en liefde in dit proces. Ik zal vechten tot het einde tegen deze beslissing”, citeert Het Nieuwsblad Karaarslan.

De advocaten van de Turkse ref zijn ook duidelijk. “Een gemonteerde video is gepubliceerd op sociale media, compleet gemaakt met AI vanaf iemand anders account. Rekening houdend met deze montagevideo, gemaakt met kwaadaardige en opzettelijke bedoelingen, vormt deze een bedreiging voor iedereen in de toekomst.”

Vind jij een levenslange schorsing terecht voor een sekstape?

Meest recent

Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

85
85
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

257
257
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

133
133
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

106
106
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

144
144
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

24
24
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

960
960
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

354
354
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

143
143
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

276
276
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

229
229
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

157
157
Herman Brusselmans furieus: "Het is een tijd van razernij"

Herman Brusselmans belandde vorig jaar in het oog van de storm na een column over de Gaza-oorlog die ...

163
163
Luca Brecel genadeloos afgeslacht: 'Werkelijk schokkend'

Nog geen twee jaar na zijn onvergetelijke wereldtitel bevindt Luca Brecel zich in het zwaarste dal ...

225
225
Noa Lang compleet van zijn melk door De Bruyne

Kevin De Bruyne ligt in de lappenmand bij Napoli, maar de middenvelder is uiteraard nog steeds erg ...

78
78
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

127
127
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

472
472
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

1432
1432
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

351
351
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

104
104
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

142
142
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

180
180
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

266
266
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

258
258
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

206
206

Meer sportnieuws