'Club Brugge gooit 14 miljoen euro in de goot'

door
'Club Brugge gooit 14 miljoen euro in de goot'

Club Brugge is pover aan het seizoen begonnen. De Bruggelingen wonnen amper 5 van hun 13 duels, verloren 5 keer en speelden 3 keer gelijk. Twee speler stellen danig teleur. Moeten zij stilaan gaan vrezen voor hun toekomst in Brugge?

LEES OOK: Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Michael Skoras

Bij Het Laatste Nieuws zijn ze streng voor twee peperdure aanwinsten van ruim een jaar geleden. “Bij Skoras en Vetlesen vraag je je op de duur af of ze überhaupt het niveau hebben voor Club Brugge”, stellen ze daar.

Michael Skoras kende vorig jaar even een goed moment na het ontslag van Ronny Deila, maar hij bewijst voorlopig toch het gelijk van de Noor. De man van 6 miljoen euro is nog geen meerwaarde geweest voor de Bruggelingen. Dit seizoen staat de teller op 0 goals en 0 assists in 10 duels (323 minuten). Zijn totale balans bij Club Brugge is voorlopig met 4 goals en 8 assists in 57 matchen (2.323 minuten) degelijk, maar ook niet meer dan dat. Voor iemand met dat prijskaartje mag het beter.

Hugo Vetlesen

Hugo Vetlesen stelt dit seizoen ook teleur. Hij kostte vorig jaar 8 miljoen euro en kwam over van Bodo Glimt. Dit seizoen is het dus slappe kost bij de Noor. Hij krijgt toch genoeg kansen, maar met 0 goals en 1 assist in 12 duels (838 minuten) is ook zijn niveau momenteel niet goed genoeg. Met 6 goals en 8 assists in 68 matchen (4.673 minuten) zijn de cijfers globaal gezien degelijk.

Ook voor hem: met dergelijk prijskaartje verwachten ze in Brugge dat hij in zijn tweede seizoen toch meer en meer een dragende speler wordt. Op de huidige manier lijkt voor hem enkel een dienende rol te zijn weggelegd. Het is aan beiden om hun niveau op te krikken de komende weken.

Komt het nog goed met beiden?

Meest recent

‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

77
77
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

9
9
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

123
123
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

21
21
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

177
177
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

202
202
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

74
74
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

129
129
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

508
508
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

296
296
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

111
111
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

396
396
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

96
96
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

32
32
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

129
129
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

571
571
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

80
80
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

222
222
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

218
218
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

125
125
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

331
331
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

125
125
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

210
210
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

1202
1202
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

512
512

Meer sportnieuws