'Club Brugge gooit 14 miljoen euro in de goot'

1797 stemmen
'Club Brugge gooit 14 miljoen euro in de goot'

Club Brugge is pover aan het seizoen begonnen. De Bruggelingen wonnen amper 5 van hun 13 duels, verloren 5 keer en speelden 3 keer gelijk. Twee speler stellen danig teleur. Moeten zij stilaan gaan vrezen voor hun toekomst in Brugge?

LEES OOK: 'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Michael Skoras

Bij Het Laatste Nieuws zijn ze streng voor twee peperdure aanwinsten van ruim een jaar geleden. “Bij Skoras en Vetlesen vraag je je op de duur af of ze überhaupt het niveau hebben voor Club Brugge”, stellen ze daar.

Michael Skoras kende vorig jaar even een goed moment na het ontslag van Ronny Deila, maar hij bewijst voorlopig toch het gelijk van de Noor. De man van 6 miljoen euro is nog geen meerwaarde geweest voor de Bruggelingen. Dit seizoen staat de teller op 0 goals en 0 assists in 10 duels (323 minuten). Zijn totale balans bij Club Brugge is voorlopig met 4 goals en 8 assists in 57 matchen (2.323 minuten) degelijk, maar ook niet meer dan dat. Voor iemand met dat prijskaartje mag het beter.

Hugo Vetlesen

Hugo Vetlesen stelt dit seizoen ook teleur. Hij kostte vorig jaar 8 miljoen euro en kwam over van Bodo Glimt. Dit seizoen is het dus slappe kost bij de Noor. Hij krijgt toch genoeg kansen, maar met 0 goals en 1 assist in 12 duels (838 minuten) is ook zijn niveau momenteel niet goed genoeg. Met 6 goals en 8 assists in 68 matchen (4.673 minuten) zijn de cijfers globaal gezien degelijk.

Ook voor hem: met dergelijk prijskaartje verwachten ze in Brugge dat hij in zijn tweede seizoen toch meer en meer een dragende speler wordt. Op de huidige manier lijkt voor hem enkel een dienende rol te zijn weggelegd. Het is aan beiden om hun niveau op te krikken de komende weken.

Komt het nog goed met beiden?

Meest recent

Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

0
0
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

89
89
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

32
32
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

32
32
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

268
268
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

129
129
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

113
113
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

361
361
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

182
182
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

204
204
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

378
378
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

673
673
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

312
312
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3534
3534
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

66
66
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

81
81
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

60
60
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

212
212
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

71
71
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

26
26
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

236
236
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

210
210
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108

Meer sportnieuws