'Theate krijgt nu al belangrijk transfernieuws'

door
'Theate krijgt nu al belangrijk transfernieuws'

Afgelopen zomer maakten heel wat Rode Duivels een transfer en daar zaten toch een aantal verrassingen bij. Arthur Theate zorgde bijvoorbeeld voor een onverwachte transfersoap. De 24-jarige verdediger leek even op weg naar Saudi-Arabië, maar zijn transfer naar Al-Ittihad sprong op het nippertje nog af.

Uiteindelijk belandde midden augustus in de Bundesliga, waar Eintracht Frankfurt hem op huurbasis overnam van Stade Rennes. De kennismaking met Duitsland verloopt alvast uitstekend, want Theate werd meteen een vaste titularis. Hij speelde intussen al zes keer in de Bundesliga en twee keer in de Europa League. Dat doet hij soms als centrale verdediger, soms als linksachter.

Theate maakt indruk bij Frankfurt

Het gaat Frankfurt bovendien als collectief voor de wind. Het hield vorig weekend nog Bayern in bedwang en sprokkelde zo dertien punten in de eerste zes matchen, waarmee het op een knappe derde plaats in de Bundesliga prijkt. Daarnaast werd er ook vier op zes behaald in de Bundesliga.

Sky Sports meldt dat ze in Frankfurt dan ook zeer tevreden zijn over Theate, zowel op als naast het veld. Zoals de zaken er op dit moment voor staan, zijn ze dan ook van plan om zijn aankoopoptie op het einde van het seizoen te lichten.

Aankoopoptie wellicht gelicht

Al zal Frankfurt dat mogelijk niet eens zelf moeten gaan doen. Onder bepaalde voorwaarden zal de aankoopoptie immers automatisch gelicht worden. Al is dat pas een verhaal voor de tweede helft van het seizoen, want die voorwaarden zullen wellicht gelinkt zijn aan het aantal gespeelde wedstrijden en andere sportieve factoren.

Als Theate definitief de overstap maakt naar Frankfurt, ligt er voor hem een contract tot 2029 klaar. De Duitsers zullen ook nog eens minstens 13 miljoen euro als transfersom moeten overmaken aan Rennes.

Was Frankfurt een goede keuze voor Theate?

Meest recent

Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

6
6
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

12
12
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

36
36
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

63
63
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

24
24
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

49
49
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

32
32
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

24
24
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

72
72
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

259
259
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

208
208
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

155
155
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

39
39
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

158
158
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

87
87
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

65
65
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

355
355
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

65
65
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

117
117
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

51
51
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

147
147
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

144
144
Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Er is bij de Rode Duivels heel wat weelde op de flanken. Bondscoach Rudi Garcia koos in het voorbije ...

89
89
Albert tegen de stroom in: Lukaku beter thuis

Weldra mag Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bekend gaan maken. De Rode Duivels trekken ...

229
229
Kljestan onthult wat Anderlecht echt mist

Het blijven woelige tijden voor Anderlecht en dat doet pijn aan het hart voor heel wat oude bekenden ...

236
236

Meer sportnieuws