Tedesco onder vuur: dit denkt Italiaans bondscoach Spalletti

door
Tedesco onder vuur: dit denkt Italiaans bondscoach Spalletti

België speelt donderdag tegen Italië. De Italiaanse bondscoach Luciano Spalletti sprak over het treffen met de Rode Duivels. Hij had het over Domenico Tedesco en het ontbreken van Romelu Lukaku.

LEES OOK: TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

Spalletti over Lukaku

België speelt zonder Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku. Die laatste is enorm sterk bezig bij Napoli en is een van de beste spitsen in de Serie A, bij de Italianen zullen ze zeker niet rouwig zijn omwille van zijn afwezigheid.

Spalletti onderschat de Rode Duivels zeker niet. "België is een goede test voor ons, want het is een sterk team. Er is veel kwaliteit en ze kunnen goed een wedstrijd lezen", opende de ervaren trainer. 

Lof voor Tedesco

Maar geen Lukaku dus. “Het klopt dat ze Lukaku missen. Lukaku is Lukaku, maar soms kan een speler die mindere referenties heeft je misschien nog meer moeilijkheden opleveren. Ik vroeg soms aan mijn spelers voor de fun: speel je liever tegen Ibrahimovic of Messi? Bijna iedereen kiest voor de fysieke sterke spits omdat je in duel kan gaan met hem", zei de Italiaanse trainer.

Tedesco ligt onder vuur in België, maar Spalletti steunt hem. “Tedesco is geweldig. Ik had de kans om hem te ontmoeten en hij toont dat hij een trainer is met een eigen idee. Hij laat zich niet beïnvloeden door een aantal negatieve commenteren. België zal een harde noot om kraken worden”, verklaarde Spalletti nog in de Italiaanse media.

Gaat België winnen van Italië?

Meest recent

Arteta komt met hoopgevend nieuws over Trossard

Tijdens de interlandbreak ontspon zich een zeer opmerkelijk fenomeen: de ene na de andere speler van ...

1
1
Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OH Leuven wist zich voor de interlandbreak op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog op het ...

13
13
Standard spreekt straffe ambitie uit na droomstart

Standard was de voorbije jaren doorgaans het kneusje in Play-Off II, maar dat lijkt dit seizoen ...

37
37
Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Bij Club Brugge belooft het alweer een drukke transferzomer te gaan worden. Deze week raakte al ...

98
98
Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

41
41
Verhaeghe pakt uit met megadeal bij Club Brugge

Bart Verhaeghe wil Club Brugge niet alleen kampioen maken, maar ook klaarstomen voor een nieuwe ...

293
293
Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

27
27
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

184
184
PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

46
46
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

43
43
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

56
56
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

241
241
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

79
79
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

31
31
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

198
198
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

143
143
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

240
240
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

93
93
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

69
69
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

438
438
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

154
154
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

185
185
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

47
47
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

70
70
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

161
161

Meer sportnieuws