Tedesco onder vuur: dit denkt Italiaans bondscoach Spalletti

door
Tedesco onder vuur: dit denkt Italiaans bondscoach Spalletti

België speelt donderdag tegen Italië. De Italiaanse bondscoach Luciano Spalletti sprak over het treffen met de Rode Duivels. Hij had het over Domenico Tedesco en het ontbreken van Romelu Lukaku.

LEES OOK: Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Spalletti over Lukaku

België speelt zonder Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku. Die laatste is enorm sterk bezig bij Napoli en is een van de beste spitsen in de Serie A, bij de Italianen zullen ze zeker niet rouwig zijn omwille van zijn afwezigheid.

Spalletti onderschat de Rode Duivels zeker niet. "België is een goede test voor ons, want het is een sterk team. Er is veel kwaliteit en ze kunnen goed een wedstrijd lezen", opende de ervaren trainer. 

Lof voor Tedesco

Maar geen Lukaku dus. “Het klopt dat ze Lukaku missen. Lukaku is Lukaku, maar soms kan een speler die mindere referenties heeft je misschien nog meer moeilijkheden opleveren. Ik vroeg soms aan mijn spelers voor de fun: speel je liever tegen Ibrahimovic of Messi? Bijna iedereen kiest voor de fysieke sterke spits omdat je in duel kan gaan met hem", zei de Italiaanse trainer.

Tedesco ligt onder vuur in België, maar Spalletti steunt hem. “Tedesco is geweldig. Ik had de kans om hem te ontmoeten en hij toont dat hij een trainer is met een eigen idee. Hij laat zich niet beïnvloeden door een aantal negatieve commenteren. België zal een harde noot om kraken worden”, verklaarde Spalletti nog in de Italiaanse media.

Gaat België winnen van Italië?

Meest recent

JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

7
7
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

89
89
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

56
56
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

111
111
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

129
129
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

315
315
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

239
239
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

72
72
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

572
572
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

194
194
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

230
230
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

217
217
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

96
96
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

53
53
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

166
166
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

504
504
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

215
215
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

98
98
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

423
423
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

533
533
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

60
60
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

213
213
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

735
735
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

204
204
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

151
151

Meer sportnieuws