Union ontdekt nieuwe parel: "Een toekomstige ster"

150 stemmen
Union ontdekt nieuwe parel:

Bij het ingaan van de tweede interlandbreak van het seizoen kunnen ze bij Union nog altijd niet echt tevreden zijn. De Brusselaars staan met een schamele 14 op 30 slechts tiende in de Jupiler Pro League en daarnaast zijn ze ook in de Europa League met amper één op zes begonnen.

Eén van de grootste problemen van de vice-kampioen is dat ze dit seizoen bijzonder moeilijk scoort. Union verloor in de zomer met Puertas, Amoura en Nilsson zijn volledige offensieve compartiment en het verlies van zoveel kwaliteit blijkt moeilijk te compenseren.

LEES OOK: 'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Ivanovic manifesteert zich bij Union

De gok op Ait El Hadj als nieuwe nummer tien heeft nog niet uitgepakt en ook in de spits is het nog zoeken voor Sébastien Pocognoli. Al lijkt één naam zich toch alsmaar meer te manifesteren. Franjo Ivanovic was in de laatste twee competitiematchen immers goed voor twee goals en een assist.

De 21-jarige Kroaat werd eind augustus voor 4 miljoen euro weggeplukt bij HNK Rijeka en dat blijkt een uitstekende zet geweest te zijn. Vorig weekend scoorde hij tegen Club Brugge nog een zeer knappe goal en Philippe Albert is alvast zwaar onder de indruk.

Toekomstige ster volgens Albert

"Wanneer ze binnen enkele weken meer automatismen hebben, zal het duo Fuseini-Ivanovic nog gensters slaan", voorspelt de analist in La Tribune. "Zijn goal in Brugge deed me denken aan dat befaamde doelpunt van Bergkamp bij Arsenal. Enkel de allergrootsten kunnen zo'n goal maken en Ivanovic is een toekomstige ster."

Of Ivanovic de komende weken ook een duo zal blijven vormen met Fuseini, is echter de vraag. Pocognoli heeft nog verschillende andere opties achter de hand, zoals bijvoorbeeld ook Kevin Rodriguez. De Ecuadoraan moest dit seizoen ontploffen maar verkeert vooralsnog hopeloos uit vorm. "Het is een interessante discussie, maar Ivanovic kan je naast gelijk wie zetten", vindt Albert echter. "Hij heeft klasse en zal zich wel aanpassen."

Zal Union straks Ivanovic voor veel geld kunnen verkopen?

Meest recent

'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

10
10
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

189
189
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

321
321
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

86
86
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

252
252
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

138
138
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

222
222
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

169
169
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1008
1008
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

77
77
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

411
411
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

233
233
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

629
629
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

729
729
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

82
82
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

162
162
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

793
793
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

95
95
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

71
71
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

69
69
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

169
169
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

125
125
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

117
117
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

100
100

Meer sportnieuws