Union ontdekt nieuwe parel: "Een toekomstige ster"

door
Union ontdekt nieuwe parel:

Bij het ingaan van de tweede interlandbreak van het seizoen kunnen ze bij Union nog altijd niet echt tevreden zijn. De Brusselaars staan met een schamele 14 op 30 slechts tiende in de Jupiler Pro League en daarnaast zijn ze ook in de Europa League met amper één op zes begonnen.

Eén van de grootste problemen van de vice-kampioen is dat ze dit seizoen bijzonder moeilijk scoort. Union verloor in de zomer met Puertas, Amoura en Nilsson zijn volledige offensieve compartiment en het verlies van zoveel kwaliteit blijkt moeilijk te compenseren.

LEES OOK: 'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Ivanovic manifesteert zich bij Union

De gok op Ait El Hadj als nieuwe nummer tien heeft nog niet uitgepakt en ook in de spits is het nog zoeken voor Sébastien Pocognoli. Al lijkt één naam zich toch alsmaar meer te manifesteren. Franjo Ivanovic was in de laatste twee competitiematchen immers goed voor twee goals en een assist.

De 21-jarige Kroaat werd eind augustus voor 4 miljoen euro weggeplukt bij HNK Rijeka en dat blijkt een uitstekende zet geweest te zijn. Vorig weekend scoorde hij tegen Club Brugge nog een zeer knappe goal en Philippe Albert is alvast zwaar onder de indruk.

Toekomstige ster volgens Albert

"Wanneer ze binnen enkele weken meer automatismen hebben, zal het duo Fuseini-Ivanovic nog gensters slaan", voorspelt de analist in La Tribune. "Zijn goal in Brugge deed me denken aan dat befaamde doelpunt van Bergkamp bij Arsenal. Enkel de allergrootsten kunnen zo'n goal maken en Ivanovic is een toekomstige ster."

Of Ivanovic de komende weken ook een duo zal blijven vormen met Fuseini, is echter de vraag. Pocognoli heeft nog verschillende andere opties achter de hand, zoals bijvoorbeeld ook Kevin Rodriguez. De Ecuadoraan moest dit seizoen ontploffen maar verkeert vooralsnog hopeloos uit vorm. "Het is een interessante discussie, maar Ivanovic kan je naast gelijk wie zetten", vindt Albert echter. "Hij heeft klasse en zal zich wel aanpassen."

Zal Union straks Ivanovic voor veel geld kunnen verkopen?

Meest recent

'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

5
5
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

40
40
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

30
30
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

36
36
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

571
571
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

141
141
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

228
228
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

93
93
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

83
83
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

328
328
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

127
127
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

174
174
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

521
521
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

31
31
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

59
59
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

223
223
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

181
181
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

96
96
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

194
194
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

433
433
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

23
23
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

34
34
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

157
157
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

37
37
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

240
240

Meer sportnieuws