Union ontdekt nieuwe parel: "Een toekomstige ster"

150 stemmen
Union ontdekt nieuwe parel:

Bij het ingaan van de tweede interlandbreak van het seizoen kunnen ze bij Union nog altijd niet echt tevreden zijn. De Brusselaars staan met een schamele 14 op 30 slechts tiende in de Jupiler Pro League en daarnaast zijn ze ook in de Europa League met amper één op zes begonnen.

Eén van de grootste problemen van de vice-kampioen is dat ze dit seizoen bijzonder moeilijk scoort. Union verloor in de zomer met Puertas, Amoura en Nilsson zijn volledige offensieve compartiment en het verlies van zoveel kwaliteit blijkt moeilijk te compenseren.

LEES OOK: Evenepoel haalt verrassend hard uit naar Anderlecht

Ivanovic manifesteert zich bij Union

De gok op Ait El Hadj als nieuwe nummer tien heeft nog niet uitgepakt en ook in de spits is het nog zoeken voor Sébastien Pocognoli. Al lijkt één naam zich toch alsmaar meer te manifesteren. Franjo Ivanovic was in de laatste twee competitiematchen immers goed voor twee goals en een assist.

De 21-jarige Kroaat werd eind augustus voor 4 miljoen euro weggeplukt bij HNK Rijeka en dat blijkt een uitstekende zet geweest te zijn. Vorig weekend scoorde hij tegen Club Brugge nog een zeer knappe goal en Philippe Albert is alvast zwaar onder de indruk.

Toekomstige ster volgens Albert

"Wanneer ze binnen enkele weken meer automatismen hebben, zal het duo Fuseini-Ivanovic nog gensters slaan", voorspelt de analist in La Tribune. "Zijn goal in Brugge deed me denken aan dat befaamde doelpunt van Bergkamp bij Arsenal. Enkel de allergrootsten kunnen zo'n goal maken en Ivanovic is een toekomstige ster."

Of Ivanovic de komende weken ook een duo zal blijven vormen met Fuseini, is echter de vraag. Pocognoli heeft nog verschillende andere opties achter de hand, zoals bijvoorbeeld ook Kevin Rodriguez. De Ecuadoraan moest dit seizoen ontploffen maar verkeert vooralsnog hopeloos uit vorm. "Het is een interessante discussie, maar Ivanovic kan je naast gelijk wie zetten", vindt Albert echter. "Hij heeft klasse en zal zich wel aanpassen."

Zal Union straks Ivanovic voor veel geld kunnen verkopen?

Meest recent

Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

12
12
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

20
20
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

212
212
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

177
177
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

72
72
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

725
725
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

264
264
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

336
336
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

416
416
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

114
114
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

458
458
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

100
100
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

33
33
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

241
241
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

250
250
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

231
231
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

599
599
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

168
168
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

189
189
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

210
210
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

287
287
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

382
382
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

211
211
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

503
503
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

204
204

Meer sportnieuws