Union ontdekt nieuwe parel: "Een toekomstige ster"

150
Union ontdekt nieuwe parel:

Bij het ingaan van de tweede interlandbreak van het seizoen kunnen ze bij Union nog altijd niet echt tevreden zijn. De Brusselaars staan met een schamele 14 op 30 slechts tiende in de Jupiler Pro League en daarnaast zijn ze ook in de Europa League met amper één op zes begonnen.

Eén van de grootste problemen van de vice-kampioen is dat ze dit seizoen bijzonder moeilijk scoort. Union verloor in de zomer met Puertas, Amoura en Nilsson zijn volledige offensieve compartiment en het verlies van zoveel kwaliteit blijkt moeilijk te compenseren.

LEES OOK: Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Ivanovic manifesteert zich bij Union

De gok op Ait El Hadj als nieuwe nummer tien heeft nog niet uitgepakt en ook in de spits is het nog zoeken voor Sébastien Pocognoli. Al lijkt één naam zich toch alsmaar meer te manifesteren. Franjo Ivanovic was in de laatste twee competitiematchen immers goed voor twee goals en een assist.

De 21-jarige Kroaat werd eind augustus voor 4 miljoen euro weggeplukt bij HNK Rijeka en dat blijkt een uitstekende zet geweest te zijn. Vorig weekend scoorde hij tegen Club Brugge nog een zeer knappe goal en Philippe Albert is alvast zwaar onder de indruk.

Toekomstige ster volgens Albert

"Wanneer ze binnen enkele weken meer automatismen hebben, zal het duo Fuseini-Ivanovic nog gensters slaan", voorspelt de analist in La Tribune. "Zijn goal in Brugge deed me denken aan dat befaamde doelpunt van Bergkamp bij Arsenal. Enkel de allergrootsten kunnen zo'n goal maken en Ivanovic is een toekomstige ster."

Of Ivanovic de komende weken ook een duo zal blijven vormen met Fuseini, is echter de vraag. Pocognoli heeft nog verschillende andere opties achter de hand, zoals bijvoorbeeld ook Kevin Rodriguez. De Ecuadoraan moest dit seizoen ontploffen maar verkeert vooralsnog hopeloos uit vorm. "Het is een interessante discussie, maar Ivanovic kan je naast gelijk wie zetten", vindt Albert echter. "Hij heeft klasse en zal zich wel aanpassen."

Zal Union straks Ivanovic voor veel geld kunnen verkopen?

Meest recent

‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

10
10
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

56
56
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

11
11
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

42
42
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

59
59
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

140
140
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

55
55
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

179
179
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

255
255
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

40
40
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

336
336
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

271
271
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

107
107
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

174
174
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

23
23
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

72
72
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

47
47
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

112
112
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

107
107
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

39
39
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

33
33
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

519
519
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

85
85

Meer sportnieuws