'Balotelli maakt opmerkelijke rentree in Serie A'

door
'Balotelli maakt opmerkelijke rentree in Serie A'

Ooit was hij bijna even gek als geniaal, maar de voorbije jaren bleek Mario Balotelli vooral gek te zijn. De hoogdagen van de flamboyante spits bij Internazionale, Manchester City en de Italiaanse ploeg liggen intussen al een hele poos achter zich. De voorbije jaren kende hij een opmerkelijke trektocht door Europa.

Na zijn passage bij City kende Balotelli nog een goed seizoen bij AC Milan, flopte hij bij Liverpool en kende hij een opflakkering bij OGC Nice. Daarna volgden nog periodes bij Olympique Marseille, Brescia, Monza, Adana Demirspor en FC Sion, maar dat werden vooral flops.

Balotelli kan terug naar Serie A

Sinds het begin van de zomer zit de intussen 34-jarige Balotelli zonder club, nadat zijn contract bij Adana Demirspor niet verlengd werd. Daar had hij vorig seizoen nog zeven keer gescoord in zestien wedstrijden in de Turkse Süper Lig. Desondanks was er de voorbije maanden geen enkele club die zich aan zijn komst zou wagen.

Maar nu zou Balotelli een opmerkelijke terugkeer in de Serie A kunnen maken. Hij zou immers in beeld zijn bij Torino. Dat begon sterk aan het seizoen en staat momenteel na zeven speeldagen op een knappe zevende plaats in de Serie A, op amper drie punten van de tweede plaats.

Torino zoekt spits na uitvallen Zapata

Torino zag vorig weekend echter Duvan Zapata voor lange tijd uitvallen. De Colombiaan scheurde zijn kruisband en staat dus voor een maandenlange revalidatie. Zijn seizoen zit er wellicht zelfs op. Torino denkt er daarom aan om nog een extra spits te halen.

Aangezien de transfermarkt gesloten is, zijn de opties echter beperkt. Er kunnen enkel transfervrije spelers aangetrokken worden en dus komt Balotelli in beeld. Na vier jaar zou hij dus zijn rentree in de Serie A kunnen maken.

Zou Balotelli nog potten kunnen breken in de Serie A?

Meest recent

Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

0
0
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt verdict

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

73
73
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

41
41
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

34
34
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

203
203
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

83
83
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

143
143
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

106
106
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

32
32
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

68
68
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

82
82
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

54
54
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

287
287
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

187
187
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

272
272
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

73
73
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

249
249
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

583
583
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

44
44
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

389
389
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

479
479
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

455
455
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

67
67
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

105
105
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

134
134

Meer sportnieuws