'Balotelli maakt opmerkelijke rentree in Serie A'

126
'Balotelli maakt opmerkelijke rentree in Serie A'

Ooit was hij bijna even gek als geniaal, maar de voorbije jaren bleek Mario Balotelli vooral gek te zijn. De hoogdagen van de flamboyante spits bij Internazionale, Manchester City en de Italiaanse ploeg liggen intussen al een hele poos achter zich. De voorbije jaren kende hij een opmerkelijke trektocht door Europa.

Na zijn passage bij City kende Balotelli nog een goed seizoen bij AC Milan, flopte hij bij Liverpool en kende hij een opflakkering bij OGC Nice. Daarna volgden nog periodes bij Olympique Marseille, Brescia, Monza, Adana Demirspor en FC Sion, maar dat werden vooral flops.

Balotelli kan terug naar Serie A

Sinds het begin van de zomer zit de intussen 34-jarige Balotelli zonder club, nadat zijn contract bij Adana Demirspor niet verlengd werd. Daar had hij vorig seizoen nog zeven keer gescoord in zestien wedstrijden in de Turkse Süper Lig. Desondanks was er de voorbije maanden geen enkele club die zich aan zijn komst zou wagen.

Maar nu zou Balotelli een opmerkelijke terugkeer in de Serie A kunnen maken. Hij zou immers in beeld zijn bij Torino. Dat begon sterk aan het seizoen en staat momenteel na zeven speeldagen op een knappe zevende plaats in de Serie A, op amper drie punten van de tweede plaats.

Torino zoekt spits na uitvallen Zapata

Torino zag vorig weekend echter Duvan Zapata voor lange tijd uitvallen. De Colombiaan scheurde zijn kruisband en staat dus voor een maandenlange revalidatie. Zijn seizoen zit er wellicht zelfs op. Torino denkt er daarom aan om nog een extra spits te halen.

Aangezien de transfermarkt gesloten is, zijn de opties echter beperkt. Er kunnen enkel transfervrije spelers aangetrokken worden en dus komt Balotelli in beeld. Na vier jaar zou hij dus zijn rentree in de Serie A kunnen maken.

Zou Balotelli nog potten kunnen breken in de Serie A?

Meest recent

Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

37
37
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

3
3
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

8
8
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

41
41
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

19
19
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

87
87
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

179
179
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

353
353
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

213
213
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

224
224
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

52
52
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

277
277
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

130
130
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

41
41
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

30
30
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

42
42
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

37
37
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

113
113
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

100
100
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

59
59
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

38
38
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

27
27
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

38
38
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

132
132

Meer sportnieuws