'Balotelli maakt opmerkelijke rentree in Serie A'

door
'Balotelli maakt opmerkelijke rentree in Serie A'

Ooit was hij bijna even gek als geniaal, maar de voorbije jaren bleek Mario Balotelli vooral gek te zijn. De hoogdagen van de flamboyante spits bij Internazionale, Manchester City en de Italiaanse ploeg liggen intussen al een hele poos achter zich. De voorbije jaren kende hij een opmerkelijke trektocht door Europa.

Na zijn passage bij City kende Balotelli nog een goed seizoen bij AC Milan, flopte hij bij Liverpool en kende hij een opflakkering bij OGC Nice. Daarna volgden nog periodes bij Olympique Marseille, Brescia, Monza, Adana Demirspor en FC Sion, maar dat werden vooral flops.

Balotelli kan terug naar Serie A

Sinds het begin van de zomer zit de intussen 34-jarige Balotelli zonder club, nadat zijn contract bij Adana Demirspor niet verlengd werd. Daar had hij vorig seizoen nog zeven keer gescoord in zestien wedstrijden in de Turkse Süper Lig. Desondanks was er de voorbije maanden geen enkele club die zich aan zijn komst zou wagen.

Maar nu zou Balotelli een opmerkelijke terugkeer in de Serie A kunnen maken. Hij zou immers in beeld zijn bij Torino. Dat begon sterk aan het seizoen en staat momenteel na zeven speeldagen op een knappe zevende plaats in de Serie A, op amper drie punten van de tweede plaats.

Torino zoekt spits na uitvallen Zapata

Torino zag vorig weekend echter Duvan Zapata voor lange tijd uitvallen. De Colombiaan scheurde zijn kruisband en staat dus voor een maandenlange revalidatie. Zijn seizoen zit er wellicht zelfs op. Torino denkt er daarom aan om nog een extra spits te halen.

Aangezien de transfermarkt gesloten is, zijn de opties echter beperkt. Er kunnen enkel transfervrije spelers aangetrokken worden en dus komt Balotelli in beeld. Na vier jaar zou hij dus zijn rentree in de Serie A kunnen maken.

Zou Balotelli nog potten kunnen breken in de Serie A?

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

93
93
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

23
23
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

95
95
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

90
90
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

63
63
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

222
222
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

99
99
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

511
511
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

391
391
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

440
440
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

115
115
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

597
597
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

211
211
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

266
266
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

327
327
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

133
133
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

89
89
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

233
233
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

209
209
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

89
89
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

104
104
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

318
318
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

304
304
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

273
273

Meer sportnieuws