Fikse waarschuwing Antwerp: “Of catastrofe zoals Anderlecht”

door
Fikse waarschuwing Antwerp: “Of catastrofe zoals Anderlecht”

Royal Antwerp FC doet het uitstekend in de Jupiler Pro League. Jonas De Roeck nam het stokje over van succescoach Mark van Bommel en lijkt de zaakjes goed op orde te hebben bij The Great Old.

Ondertussen staat Antwerp tweede achter KRC Genk. Stamnummer 1 werd al door verschillende analisten als dé revelatie van het moment genoemd en ook tijdens Extra Time waren de analisten lovend.

LEES OOK: Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Aanvallers in bloedvorm

Vooral het aanvallend trio is in bloedvorm bij Antwerp. Chery heeft zes goals en twee assists, Vincent Janssen drie goals en vijf assists en Ondrejka vijf goals en drie assists. Dat zijn ook meteen de drie productiefste spelers van de Jupiler Pro League.

Filip Joos ziet dat Antwerp onder De Roeck ook gewoon goed voetbal brengt. "En eigenlijk kun je dat geen verrassing noemen wanneer je kijkt naar het voetbal dat ze vanaf de eerste speeldag gebracht hebben. Gelukkig kunnen we inmiddels zeggen: De Roeck is een goede trainer. Het is echt geen toeval meer.”

Fikse waarschuwing

Toch waarschuwt Frank Boeck (ex-Anderlecht) Antwerp. "Ze spelen gelukkig geen Europees, maar er mag toch niet te veel gebeuren of het is een catastrofe zoals bij Anderlecht vorig jaar. Die verloren toen Vertonghen en Hazard in de play-offs en het was over en uit", citeert Sporza.

Op de bank van Antwerp tegen Cercle Brugge zat er geen speler boven de 22 jaar. Al de ervaring van The Great Old stond op het veld. Als het tegenzit met blessures kan De Roeck het nog erg moeilijk krijgen. Toch doet Antwerp mee bovenin. "Het is echt een ploeg met troeven", besluit Joos nog.

🚀

Zie jij Antwerp als titelkandidaat dit seizoen?

Meest recent

Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

10
10
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

4
4
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

19
19
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

131
131
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

157
157
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

128
128
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

155
155
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

131
131
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

35
35
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

54
54
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

41
41
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

142
142
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

98
98
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

28
28
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

199
199
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

240
240
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

59
59
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

134
134
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

430
430
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

64
64
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

346
346
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

247
247
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

94
94
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

42
42
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

96
96

Meer sportnieuws