Leandro Trossard schiet uit zijn krammen: “Stop daarmee!”

296 stemmen
Leandro Trossard schiet uit zijn krammen: “Stop daarmee!”

De Rode Duivels zoeken naar overtuigende prestaties. Na de Gouden Generatie is de Belgische nationale ploeg de weg naar de top kwijtgespeeld. De afgelopen twee eindtornooien waren een grote teleurstelling.

Tijdens de Gouden Generatie waren de Rode Duivels altijd een outsider voor de eindwinst op een groot tornooi, zelfs soms één van de favorieten. De tijden zijn nu echter anders, maar Leandro Trossard schiet op een persconferentie toch even uit zijn krammen.

LEES OOK: Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Duidelijke taal

Trossard klopt op zijn borst en vindt dat de vergelijkingen met de succesvolle ploeg van 2018 moet stoppen. Op het WK in 2018 pakten de Rode Duivels een bronzen medaille na een indrukwekkend parcours. "Wel hebben we genoeg kwaliteit en daar moeten op ingespeeld worden. Iedereen weet natuurlijk dat we niet dezelfde ploeg hebben als in 2018, maar die vergelijking moet stoppen. Elke speler heeft z’n kwaliteiten”, citeert Het Laatste Nieuws.

Volgens Trossard is de druk ook enorm gegroeid, ook op zijn schouders nu dat Kevin De Bruyne er niet bij zal zijn. "Van buitenaf zal er wel druk op mij gelegd worden om hier ook uit te blinken, maar ik ga me niet anders gedragen. Ik doe gewoon m'n ding, meer kan je niet doen. Maar het is wel zo dat je als ploeg aan elkaar moet wennen, op clubniveau is dat een ander gegeven. Je moet de trainingen en de wedstrijden gebruiken om op elkaar in te spelen."

Heeft Leandro Trossard hier gelijk?

Meest recent

'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

4
4
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

14
14
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

14
14
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

83
83
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

30
30
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

145
145
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

70
70
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

149
149
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

28
28
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

234
234
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

164
164
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

800
800
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1041
1041
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

360
360
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

180
180
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

259
259
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

199
199
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

157
157
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

88
88
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

183
183
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

107
107
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

43
43
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

76
76
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

121
121

Meer sportnieuws