Club Brugge heeft alwéér goud in handen: “De beste transfer”

316 stemmen
Club Brugge heeft alwéér goud in handen: “De beste transfer”

Club Brugge had het transferhuiswerk afgelopen zomermercato al snel af. Onder meer Christos Tzolis werd (eindelijk) binnengehaald. De Griekse aanvaller stond al lange tijd bovenaan het lijstje van de landskampioen.

Club Brugge legde uiteindelijk een slordige 6,5 miljoen euro op tafel, maar de flankspeler doet het uitstekend bij Blauw-Zwart. Dat ziet ook Hein Vanhaezebrouck die de marktwaarde van Tzolis al flink zag stijgen.

LEES OOK: 'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Dé beste transfer

Volgens Vanhaezebrouck heeft Club Brugge dé beste transferslag geslagen afgelopen mercato. “Dé beste transfer is evenwel Christos Tzolis, omdat hij wél een doorverkoopwaarde heeft. De koop van Tzolis is absoluut geslaagd, in tegenstelling tot bijvoorbeeld Romero, die Club Brugge eveneens zes miljoen kostte maar nog onzeker oogt.”

Tzolis heeft bij Club Brugge een contract tot 2028 met een marktwaarde van twaalf miljoen euro. De 22-jarige buitenspeler zit aan dertien competitieve wedstrijden voor Club Brugge en daarin wist hij vier keer te scoren en één assist te geven. Volgens Vanhaezebrouck heeft Tzolis nog groeimarge en heeft de landskampioen goud in handen.

Vanhaezebrouck analyseerde ook de overige transfers in België en ziet enkele voorspelbare geslaagde deals. “Voorspelbare geslaagde transfers zijn Matte Smets en Jarne Steuckers bij KRC Genk, en Matthias Delorge bij KAA Gent, die zich uitstekend integreerde.” Ook Antwerp heeft met de 36-jarige transfervrije Chery een grote slag binnengehaald. Volgens HVH is hij dé belangrijkste speler in de Jupiler Pro League.

Heeft Vanhaezebrouck hier gelijk?

Meest recent

'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

3
3
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

9
9
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

10
10
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

209
209
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

173
173
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

39
39
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

218
218
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

107
107
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

216
216
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

119
119
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

161
161
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

99
99
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

61
61
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

69
69
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

473
473
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

235
235
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

317
317
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

306
306
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

81
81
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

1047
1047
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

332
332
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

371
371
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

459
459
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

148
148

Meer sportnieuws