Wilmots over nieuwe T1 Anderlecht: "Waarom hem niet vertrouwen?"

door
Wilmots over nieuwe T1 Anderlecht:

RSC Anderlecht is nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer na het ontslag van Brian Riemer. Even werd gesugerreerd dat interim-trainer David Hubert mocht aanblijven als T1, maar dat lijkt niet het geval te zijn.

Sterker nog, Anderlecht heeft twee kandidaten op het oog volgens RTBF. Enkel als de onderhandelingen met beide oefenmeesters in het water valt, dán heeft Hubert kans om vaste hoofdtrainer van paars-wit te worden.

LEES OOK: Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Onbegrijpelijk

Voormalige bondscoach van de Rode Duivels, Marc Wilmots, snapt niets van de keuze van het Anderlecht-bestuur om een nieuwe hoofdtrainer te zoeken. “Ik zie niet in waarom de directie van Anderlecht op zoek zou gaan naar een andere coach als David Hubert het huis al goed kent.”

Volgens Wilmots moet Hubert een kans krijgen als vaste T1 bij paars-wit. "Dat geeft vertrouwen aan jonge trainers. Waarom zou je hem niet vertrouwen? Laten we onze jonge Belgische coaches een kans geven. Ze moeten verbeteren", aldus de ex-bondscoach.

Keuze gemaakt

De keuze lijkt achter de schermen echter al te zijn gemaakt bij Anderlecht. De kans dat paars-wit doorgaat met Hubert is zéér klein. Enkel als alle opties falen mag Hubert aanblijven. Ook Philippe Albert gaat niet akkoord. “Petje af voor Hubert. Hij is een heel slimme jongen. Hij laat de jonge Anderlecht-spelers vrij. Ze hebben het volste vertrouwen.”

Albert vindt ook niet dat Anderlecht een nieuwe coach moet aanstellen. “Waarom zou je ergens anders gaan zoeken als je al iets goed hebt? Laten we het een kans geven. Hij doet goede dingen sinds hij in functie is."

Vind jij ook dat Anderlecht Hubert een kans moet geven?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

10
10
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

11
11
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

13
13
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

66
66
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

47
47
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

54
54
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

236
236
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

22
22
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

53
53
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

151
151
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

25
25
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

50
50
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

187
187
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

101
101
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

46
46
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

216
216
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

140
140
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

375
375
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

151
151
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

202
202
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

230
230
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

333
333
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

332
332
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

70
70
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

416
416

Meer sportnieuws