Wilmots over nieuwe T1 Anderlecht: "Waarom hem niet vertrouwen?"

door
Wilmots over nieuwe T1 Anderlecht:

RSC Anderlecht is nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer na het ontslag van Brian Riemer. Even werd gesugerreerd dat interim-trainer David Hubert mocht aanblijven als T1, maar dat lijkt niet het geval te zijn.

Sterker nog, Anderlecht heeft twee kandidaten op het oog volgens RTBF. Enkel als de onderhandelingen met beide oefenmeesters in het water valt, dán heeft Hubert kans om vaste hoofdtrainer van paars-wit te worden.

LEES OOK: Albert tegen de stroom in: Lukaku beter thuis

Onbegrijpelijk

Voormalige bondscoach van de Rode Duivels, Marc Wilmots, snapt niets van de keuze van het Anderlecht-bestuur om een nieuwe hoofdtrainer te zoeken. “Ik zie niet in waarom de directie van Anderlecht op zoek zou gaan naar een andere coach als David Hubert het huis al goed kent.”

Volgens Wilmots moet Hubert een kans krijgen als vaste T1 bij paars-wit. "Dat geeft vertrouwen aan jonge trainers. Waarom zou je hem niet vertrouwen? Laten we onze jonge Belgische coaches een kans geven. Ze moeten verbeteren", aldus de ex-bondscoach.

Keuze gemaakt

De keuze lijkt achter de schermen echter al te zijn gemaakt bij Anderlecht. De kans dat paars-wit doorgaat met Hubert is zéér klein. Enkel als alle opties falen mag Hubert aanblijven. Ook Philippe Albert gaat niet akkoord. “Petje af voor Hubert. Hij is een heel slimme jongen. Hij laat de jonge Anderlecht-spelers vrij. Ze hebben het volste vertrouwen.”

Albert vindt ook niet dat Anderlecht een nieuwe coach moet aanstellen. “Waarom zou je ergens anders gaan zoeken als je al iets goed hebt? Laten we het een kans geven. Hij doet goede dingen sinds hij in functie is."

Vind jij ook dat Anderlecht Hubert een kans moet geven?

Meest recent

"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

0
0
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

76
76
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

11
11
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

18
18
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

150
150
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

93
93
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

92
92
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

76
76
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

191
191
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

123
123
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

164
164
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

475
475
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

156
156
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

99
99
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

307
307
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

379
379
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

284
284
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

272
272
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

58
58
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

170
170
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

87
87
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

128
128
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

84
84
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

64
64

Meer sportnieuws