Wilmots over nieuwe T1 Anderlecht: "Waarom hem niet vertrouwen?"

door
Wilmots over nieuwe T1 Anderlecht:

RSC Anderlecht is nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer na het ontslag van Brian Riemer. Even werd gesugerreerd dat interim-trainer David Hubert mocht aanblijven als T1, maar dat lijkt niet het geval te zijn.

Sterker nog, Anderlecht heeft twee kandidaten op het oog volgens RTBF. Enkel als de onderhandelingen met beide oefenmeesters in het water valt, dán heeft Hubert kans om vaste hoofdtrainer van paars-wit te worden.

LEES OOK: Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

Onbegrijpelijk

Voormalige bondscoach van de Rode Duivels, Marc Wilmots, snapt niets van de keuze van het Anderlecht-bestuur om een nieuwe hoofdtrainer te zoeken. “Ik zie niet in waarom de directie van Anderlecht op zoek zou gaan naar een andere coach als David Hubert het huis al goed kent.”

Volgens Wilmots moet Hubert een kans krijgen als vaste T1 bij paars-wit. "Dat geeft vertrouwen aan jonge trainers. Waarom zou je hem niet vertrouwen? Laten we onze jonge Belgische coaches een kans geven. Ze moeten verbeteren", aldus de ex-bondscoach.

Keuze gemaakt

De keuze lijkt achter de schermen echter al te zijn gemaakt bij Anderlecht. De kans dat paars-wit doorgaat met Hubert is zéér klein. Enkel als alle opties falen mag Hubert aanblijven. Ook Philippe Albert gaat niet akkoord. “Petje af voor Hubert. Hij is een heel slimme jongen. Hij laat de jonge Anderlecht-spelers vrij. Ze hebben het volste vertrouwen.”

Albert vindt ook niet dat Anderlecht een nieuwe coach moet aanstellen. “Waarom zou je ergens anders gaan zoeken als je al iets goed hebt? Laten we het een kans geven. Hij doet goede dingen sinds hij in functie is."

Vind jij ook dat Anderlecht Hubert een kans moet geven?

Meest recent

Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

70
70
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

59
59
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

25
25
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

327
327
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

393
393
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

127
127
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

267
267
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

85
85
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

565
565
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

121
121
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

127
127
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

368
368
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

127
127
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

409
409
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

145
145
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

560
560
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

641
641
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

214
214
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

526
526
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

79
79
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

203
203
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

905
905
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

53
53
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

746
746
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373

Meer sportnieuws