STVV stuntte op de transfermarkt: "JPL is top zes in Europa"

323 stemmen
STVV stuntte op de transfermarkt:

Bij STVV hebben ze best een goede zomermercato achter de rug. Er werd voor ruim 20 miljoen euro verkocht en de club haalde ook enkele zeer interessante spelers in huis. Eén van hen maakt heel veel indruk de eerste weken van het seizoen.

LEES OOK: Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

Brahimi schittert bij STVV

STVV huurt Billal Brahimi van OGC Nice. De aanvallende middenvelder zorgt er op zijn eentje voor dat er over Aboubakary Koita en Jarne Steuckers voorlopig nog weinig wordt gepraat op Stayen. Met 1 goal en 1 assist in 4 duels is zijn start alvast veelbelovend.

Bij TV Limburg sprak hij over zijn overgang naar de Truienaars. “Ik had nood aan speelminuten en aan een serie matchen achter elkaar. Ik wil hier veel meer bepalend zijn en niet één of twee keer. De Jupiler Pro League is een competitie die top zes is in Europa en je speelt er wekelijks tegen topploegen."

Aankoopoptie voor de Truienaars

STVV hoopt dat het Brahimi langer aan boord kan houden. De Kanaries huren de speler van OGC Nice en ze zouden volgens Franse bronnen een aankoopoptie hebben van 4 miljoen euro. Dat is zeer pittig voor een club als STVV. "Dat is iets voor later. Ik wil nu zoveel mogelijk wedstrijden winnen en zo vaak als het kan beslissend zijn."

Brahimi is nog maar 24 jaar en als hij op deze manier verder blijft spelen, zullen de Belgische topclubs zijn naam ook wel op hun verlanglijstje zetten. De viervoudige Algerijnse international is nu al op weg om een van de revelaties van de Jupiler Pro League te worden.

🚀

Is Brahimi een speler voor de Belgische top?

Meest recent

‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

8
8
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

53
53
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

83
83
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

221
221
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

211
211
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

274
274
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

181
181
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

50
50
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

401
401
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

294
294
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

308
308
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

150
150
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

55
55
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

256
256
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

313
313
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

456
456
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

246
246
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1550
1550
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

603
603
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

256
256
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

162
162
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

357
357
Kranten schieten met scherp: grote riseé bij Rode Duivels

De Rode Duivels zullen nog minstens tot aanstaande zondag moeten wachten op hun eerste WK-zege sinds ...

332
332
Alderweireld bewierookt onverwachte Duivel: "Als één man er stond ..."

Wat een hoopvolle start van het WK had moeten worden, is uitgedraaid op een behoorlijk tegenvallende ...

1011
1011
Internationale pers hard voor Belgen: één Duivel in spotlights

De Rode Duivels hebben niet de WK-start genomen waar ze op hoopten. In Seattle moesten ze maandag ...

394
394

Meer sportnieuws