STVV stuntte op de transfermarkt: "JPL is top zes in Europa"

door
STVV stuntte op de transfermarkt:

Bij STVV hebben ze best een goede zomermercato achter de rug. Er werd voor ruim 20 miljoen euro verkocht en de club haalde ook enkele zeer interessante spelers in huis. Eén van hen maakt heel veel indruk de eerste weken van het seizoen.

LEES OOK: STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Brahimi schittert bij STVV

STVV huurt Billal Brahimi van OGC Nice. De aanvallende middenvelder zorgt er op zijn eentje voor dat er over Aboubakary Koita en Jarne Steuckers voorlopig nog weinig wordt gepraat op Stayen. Met 1 goal en 1 assist in 4 duels is zijn start alvast veelbelovend.

Bij TV Limburg sprak hij over zijn overgang naar de Truienaars. “Ik had nood aan speelminuten en aan een serie matchen achter elkaar. Ik wil hier veel meer bepalend zijn en niet één of twee keer. De Jupiler Pro League is een competitie die top zes is in Europa en je speelt er wekelijks tegen topploegen."

Aankoopoptie voor de Truienaars

STVV hoopt dat het Brahimi langer aan boord kan houden. De Kanaries huren de speler van OGC Nice en ze zouden volgens Franse bronnen een aankoopoptie hebben van 4 miljoen euro. Dat is zeer pittig voor een club als STVV. "Dat is iets voor later. Ik wil nu zoveel mogelijk wedstrijden winnen en zo vaak als het kan beslissend zijn."

Brahimi is nog maar 24 jaar en als hij op deze manier verder blijft spelen, zullen de Belgische topclubs zijn naam ook wel op hun verlanglijstje zetten. De viervoudige Algerijnse international is nu al op weg om een van de revelaties van de Jupiler Pro League te worden.

Is Brahimi een speler voor de Belgische top?

Meest recent

AA Gent heeft De Mil beet: contractduur bekend

AA Gent kreeg maandag een mokerslag te verwerken met het plotse vertrek van Ivan Leko. De Kroaat ...

17
17
'Anderlecht grijpt naast komst van toptalent'

Anderlecht zal zich in januari vrijwel zeker gaan roeren op de transfermarkt. Daarbij zal sportief ...

4
4
Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

32
32
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

166
166
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

199
199
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

755
755
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

184
184
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

72
72
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

75
75
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

132
132
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

219
219
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

119
119
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

98
98
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

361
361
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

318
318
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

348
348
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

59
59
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

186
186
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

237
237
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

330
330
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

72
72
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

76
76
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

294
294

Meer sportnieuws