Na Frankrijk heeft ook Italië gunstig nieuws voor Rode Duivels

door
Na Frankrijk heeft ook Italië gunstig nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor twee zeer belangrijke wedstrijden om hun kansen in de Nations League gaaf te houden na een zege tegen Israël en een nederlaag in Frankrijk. Op 14 oktober wachten opnieuw Les Bleus, maar eerst wacht de Belgen nog een trip naar Italië.

Volgende donderdag wordt de Squadra Azzurra partij gegeven in het Stadio Olimpico in Rome. De Rode Duivels zullen daar zeker niet op hun sterkst staan. Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku pasten al voor een selectie en maandag raakte bekend dat ook Amadou Onana geblesseerd moet afhaken.

Italië ziet ook Kean afhaken voor clash met België

Maar ook bij de Italianen lijkt er toch een eerder experimentele ploeg tussen de lijnen te zullen komen. Bondscoach Luciano Spalletti liet onder meer Nicolo Barella (Inter) en Federico Chiesa (Liverpool) al thuis en ziet nu ook nog een aanvaller afhaken.

Op X laat de Italiaanse voetbalbond weten dat Moise Kean het trainingskamp al verlaten heeft. Hij speelde zondagavond nog de hele wedstrijd bij Fiorentina tegen AC Milan, maar blijkt daarbij toch een blessure opgelopen te hebben. Hij is al naar zijn club teruggekeerd.

Lucca als vervanger

Als vervanger werd alvast Lorenzo Lucca bij de selectie gehaald. Het is voor de targetspits van Udinese zijn tweede selectie, maar hij moet wel nog zijn debuut voor de Italiaanse nationale ploeg maken.

Spalletti had wel al drie echte debutanten bij de kern gehaald. Verdediger Matteo Gabbia (AC Milan), middenvelder Niccolo Pisilli (AS Roma) en aanvaller Daniel Maldini (Monza) - zoon van - mochten zich immers voor de allereerste keer melden.

Kunnen de Rode Duivels winnen in Italië?

Meest recent

Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

1
1
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

48
48
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

50
50
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

193
193
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

268
268
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

21
21
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

214
214
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

128
128
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

183
183
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

122
122
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

301
301
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

435
435
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

126
126
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

92
92
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

51
51
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

63
63
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

220
220
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1452
1452
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

276
276
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

151
151
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

45
45
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

236
236
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

367
367

Meer sportnieuws