Na Frankrijk heeft ook Italië gunstig nieuws voor Rode Duivels

door
Na Frankrijk heeft ook Italië gunstig nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor twee zeer belangrijke wedstrijden om hun kansen in de Nations League gaaf te houden na een zege tegen Israël en een nederlaag in Frankrijk. Op 14 oktober wachten opnieuw Les Bleus, maar eerst wacht de Belgen nog een trip naar Italië.

Volgende donderdag wordt de Squadra Azzurra partij gegeven in het Stadio Olimpico in Rome. De Rode Duivels zullen daar zeker niet op hun sterkst staan. Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku pasten al voor een selectie en maandag raakte bekend dat ook Amadou Onana geblesseerd moet afhaken.

Italië ziet ook Kean afhaken voor clash met België

Maar ook bij de Italianen lijkt er toch een eerder experimentele ploeg tussen de lijnen te zullen komen. Bondscoach Luciano Spalletti liet onder meer Nicolo Barella (Inter) en Federico Chiesa (Liverpool) al thuis en ziet nu ook nog een aanvaller afhaken.

Op X laat de Italiaanse voetbalbond weten dat Moise Kean het trainingskamp al verlaten heeft. Hij speelde zondagavond nog de hele wedstrijd bij Fiorentina tegen AC Milan, maar blijkt daarbij toch een blessure opgelopen te hebben. Hij is al naar zijn club teruggekeerd.

Lucca als vervanger

Als vervanger werd alvast Lorenzo Lucca bij de selectie gehaald. Het is voor de targetspits van Udinese zijn tweede selectie, maar hij moet wel nog zijn debuut voor de Italiaanse nationale ploeg maken.

Spalletti had wel al drie echte debutanten bij de kern gehaald. Verdediger Matteo Gabbia (AC Milan), middenvelder Niccolo Pisilli (AS Roma) en aanvaller Daniel Maldini (Monza) - zoon van - mochten zich immers voor de allereerste keer melden.

Kunnen de Rode Duivels winnen in Italië?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

82
82
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

43
43
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

27
27
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

18
18
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

44
44
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

106
106
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

26
26
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

136
136
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

71
71
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

65
65
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

59
59
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

57
57
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

173
173
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

215
215
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

146
146
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

73
73
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

212
212
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

468
468
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

67
67
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

387
387
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

91
91
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

66
66
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

499
499
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

112
112
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

231
231
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

170
170

Meer sportnieuws