Na Frankrijk heeft ook Italië gunstig nieuws voor Rode Duivels

door
Na Frankrijk heeft ook Italië gunstig nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor twee zeer belangrijke wedstrijden om hun kansen in de Nations League gaaf te houden na een zege tegen Israël en een nederlaag in Frankrijk. Op 14 oktober wachten opnieuw Les Bleus, maar eerst wacht de Belgen nog een trip naar Italië.

Volgende donderdag wordt de Squadra Azzurra partij gegeven in het Stadio Olimpico in Rome. De Rode Duivels zullen daar zeker niet op hun sterkst staan. Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku pasten al voor een selectie en maandag raakte bekend dat ook Amadou Onana geblesseerd moet afhaken.

Italië ziet ook Kean afhaken voor clash met België

Maar ook bij de Italianen lijkt er toch een eerder experimentele ploeg tussen de lijnen te zullen komen. Bondscoach Luciano Spalletti liet onder meer Nicolo Barella (Inter) en Federico Chiesa (Liverpool) al thuis en ziet nu ook nog een aanvaller afhaken.

Op X laat de Italiaanse voetbalbond weten dat Moise Kean het trainingskamp al verlaten heeft. Hij speelde zondagavond nog de hele wedstrijd bij Fiorentina tegen AC Milan, maar blijkt daarbij toch een blessure opgelopen te hebben. Hij is al naar zijn club teruggekeerd.

Lucca als vervanger

Als vervanger werd alvast Lorenzo Lucca bij de selectie gehaald. Het is voor de targetspits van Udinese zijn tweede selectie, maar hij moet wel nog zijn debuut voor de Italiaanse nationale ploeg maken.

Spalletti had wel al drie echte debutanten bij de kern gehaald. Verdediger Matteo Gabbia (AC Milan), middenvelder Niccolo Pisilli (AS Roma) en aanvaller Daniel Maldini (Monza) - zoon van - mochten zich immers voor de allereerste keer melden.

Kunnen de Rode Duivels winnen in Italië?

Meest recent

Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

14
14
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

34
34
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

189
189
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

105
105
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

238
238
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

136
136
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

286
286
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

34
34
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

91
91
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

192
192
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

147
147
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

142
142
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

551
551
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

193
193
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

458
458
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

409
409
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

547
547
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

205
205
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

413
413
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

311
311
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

570
570
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

661
661
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

101
101
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

477
477
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

305
305

Meer sportnieuws