'Crisis' bij Bayern: zo reageren Kompany en Müller

272 stemmen
'Crisis' bij Bayern: zo reageren Kompany en Müller

De wittebroodsweken van Vincent Kompany bij Bayern München lijken stilaan voorbij. Na een vliegende start is de Duitse grootmacht er niet in geslaagd om haar laatste drie wedstrijden te winnen en dat zorgt ervoor dat het eerste gemor stilaan de kop opduikt.

Na een gelijkspel in de topper tegen Bayer Leverkusen en een toch verrassende nederlaag in de Champions League op het veld van Aston Villa moest Bayern ook zondag weer vrede nemen met een draw. Op het veld van Eintracht Frankfurt bleven ze steken op 3-3.

LEES OOK: 'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Müller steunt Kompany 

De eerste kritiek in de Duitse pers duikt daardoor op, waarbij zelfs gewag gemaakt wordt van een 'zege-crisis'. Met name het risicovolle voetbal dat Kompany Bayern laat brengen komt wat onder vuur nu de resultaten een eerste keer enigszins tegenvallen.

In München panikeren ze echter niet. Thomas Müller nam het bij DAZN meteen op voor zijn trainer. "Het had hier evengoed 7-3 kunnen zijn. We hebben nu drie matchen op rij niet gewonnen, maar ik zit graag in een ‘crisis’ als deze", verklaarde de ervaren rot. "Onze speelstijl is uitstekend. Als er niets gebeurt, zal niemand zeggen dat we te grote risico’s nemen. Ik had vandaag een goed gevoel."

Kompany maakt zich ook geen zorgen

En ook bij Kompany zelf lijkt er absoluut geen paniek te zijn. Ook de coach blijft gewoon tevreden over wat zijn ploeg laat zien, ondanks de resultaten.

"Ik kan niets slecht zeggen over de prestatie van mijn team", verklaarde hij. "Ik vond dat we agressief speelden, we gaan vooruit, we creëren veel kansen. We scoorden drie keer, wat altijd goed is. Maar vorig jaar hebben we hier 5-1 verloren, nu spelen we hier gelijk. We speelden ook tegen de tweede in de Bundesliga, dat mogen we ook niet vergeten."

🚀

Zal Bayern snel weer beginnen winnen?

Meest recent

Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

27
27
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

82
82
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

407
407
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

36
36
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

47
47
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

309
309
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

419
419
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

505
505
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

849
849
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

116
116
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

524
524
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

53
53
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

97
97
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

138
138
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

97
97
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

151
151
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

407
407
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

722
722
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

306
306
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

504
504
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

410
410
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

232
232
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

108
108
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

106
106
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

172
172

Meer sportnieuws