'Crisis' bij Bayern: zo reageren Kompany en Müller

door
'Crisis' bij Bayern: zo reageren Kompany en Müller

De wittebroodsweken van Vincent Kompany bij Bayern München lijken stilaan voorbij. Na een vliegende start is de Duitse grootmacht er niet in geslaagd om haar laatste drie wedstrijden te winnen en dat zorgt ervoor dat het eerste gemor stilaan de kop opduikt.

Na een gelijkspel in de topper tegen Bayer Leverkusen en een toch verrassende nederlaag in de Champions League op het veld van Aston Villa moest Bayern ook zondag weer vrede nemen met een draw. Op het veld van Eintracht Frankfurt bleven ze steken op 3-3.

LEES OOK: 'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Müller steunt Kompany 

De eerste kritiek in de Duitse pers duikt daardoor op, waarbij zelfs gewag gemaakt wordt van een 'zege-crisis'. Met name het risicovolle voetbal dat Kompany Bayern laat brengen komt wat onder vuur nu de resultaten een eerste keer enigszins tegenvallen.

In München panikeren ze echter niet. Thomas Müller nam het bij DAZN meteen op voor zijn trainer. "Het had hier evengoed 7-3 kunnen zijn. We hebben nu drie matchen op rij niet gewonnen, maar ik zit graag in een ‘crisis’ als deze", verklaarde de ervaren rot. "Onze speelstijl is uitstekend. Als er niets gebeurt, zal niemand zeggen dat we te grote risico’s nemen. Ik had vandaag een goed gevoel."

Kompany maakt zich ook geen zorgen

En ook bij Kompany zelf lijkt er absoluut geen paniek te zijn. Ook de coach blijft gewoon tevreden over wat zijn ploeg laat zien, ondanks de resultaten.

"Ik kan niets slecht zeggen over de prestatie van mijn team", verklaarde hij. "Ik vond dat we agressief speelden, we gaan vooruit, we creëren veel kansen. We scoorden drie keer, wat altijd goed is. Maar vorig jaar hebben we hier 5-1 verloren, nu spelen we hier gelijk. We speelden ook tegen de tweede in de Bundesliga, dat mogen we ook niet vergeten."

Zal Bayern snel weer beginnen winnen?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

72
72
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

225
225
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

142
142
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

164
164
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

255
255
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

80
80
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

622
622
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

309
309
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

209
209
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

319
319
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

222
222
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

387
387
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

365
365
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

493
493
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

224
224
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

108
108
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

429
429
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

390
390
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

297
297
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

309
309
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

169
169

Meer sportnieuws