'Crisis' bij Bayern: zo reageren Kompany en Müller

door
'Crisis' bij Bayern: zo reageren Kompany en Müller

De wittebroodsweken van Vincent Kompany bij Bayern München lijken stilaan voorbij. Na een vliegende start is de Duitse grootmacht er niet in geslaagd om haar laatste drie wedstrijden te winnen en dat zorgt ervoor dat het eerste gemor stilaan de kop opduikt.

Na een gelijkspel in de topper tegen Bayer Leverkusen en een toch verrassende nederlaag in de Champions League op het veld van Aston Villa moest Bayern ook zondag weer vrede nemen met een draw. Op het veld van Eintracht Frankfurt bleven ze steken op 3-3.

LEES OOK: Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Müller steunt Kompany 

De eerste kritiek in de Duitse pers duikt daardoor op, waarbij zelfs gewag gemaakt wordt van een 'zege-crisis'. Met name het risicovolle voetbal dat Kompany Bayern laat brengen komt wat onder vuur nu de resultaten een eerste keer enigszins tegenvallen.

In München panikeren ze echter niet. Thomas Müller nam het bij DAZN meteen op voor zijn trainer. "Het had hier evengoed 7-3 kunnen zijn. We hebben nu drie matchen op rij niet gewonnen, maar ik zit graag in een ‘crisis’ als deze", verklaarde de ervaren rot. "Onze speelstijl is uitstekend. Als er niets gebeurt, zal niemand zeggen dat we te grote risico’s nemen. Ik had vandaag een goed gevoel."

Kompany maakt zich ook geen zorgen

En ook bij Kompany zelf lijkt er absoluut geen paniek te zijn. Ook de coach blijft gewoon tevreden over wat zijn ploeg laat zien, ondanks de resultaten.

"Ik kan niets slecht zeggen over de prestatie van mijn team", verklaarde hij. "Ik vond dat we agressief speelden, we gaan vooruit, we creëren veel kansen. We scoorden drie keer, wat altijd goed is. Maar vorig jaar hebben we hier 5-1 verloren, nu spelen we hier gelijk. We speelden ook tegen de tweede in de Bundesliga, dat mogen we ook niet vergeten."

Zal Bayern snel weer beginnen winnen?

Meest recent

Charai maakt brandhout van zijn team: "Echt slecht"

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

0
0
'Renard weg? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

51
51
Akin verrast: "Hij wilde niet meer spelen voor Beerschot"

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

32
32
Vrancken vol lof: "De beste in de Jupiler Pro League"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

33
33
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

80
80
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

59
59
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

39
39
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

190
190
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

112
112
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

165
165
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

210
210
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

274
274
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

15
15
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

397
397
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

55
55
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

189
189
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

289
289
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

66
66
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

203
203
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

260
260
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

136
136
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

165
165
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

78
78
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

541
541
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

52
52

Meer sportnieuws