'Crisis' bij Bayern: zo reageren Kompany en Müller

272 stemmen
'Crisis' bij Bayern: zo reageren Kompany en Müller

De wittebroodsweken van Vincent Kompany bij Bayern München lijken stilaan voorbij. Na een vliegende start is de Duitse grootmacht er niet in geslaagd om haar laatste drie wedstrijden te winnen en dat zorgt ervoor dat het eerste gemor stilaan de kop opduikt.

Na een gelijkspel in de topper tegen Bayer Leverkusen en een toch verrassende nederlaag in de Champions League op het veld van Aston Villa moest Bayern ook zondag weer vrede nemen met een draw. Op het veld van Eintracht Frankfurt bleven ze steken op 3-3.

LEES OOK: 'Nieuwe grootmacht mengt zich in strijd om De Ketelaere'

Müller steunt Kompany 

De eerste kritiek in de Duitse pers duikt daardoor op, waarbij zelfs gewag gemaakt wordt van een 'zege-crisis'. Met name het risicovolle voetbal dat Kompany Bayern laat brengen komt wat onder vuur nu de resultaten een eerste keer enigszins tegenvallen.

In München panikeren ze echter niet. Thomas Müller nam het bij DAZN meteen op voor zijn trainer. "Het had hier evengoed 7-3 kunnen zijn. We hebben nu drie matchen op rij niet gewonnen, maar ik zit graag in een ‘crisis’ als deze", verklaarde de ervaren rot. "Onze speelstijl is uitstekend. Als er niets gebeurt, zal niemand zeggen dat we te grote risico’s nemen. Ik had vandaag een goed gevoel."

Kompany maakt zich ook geen zorgen

En ook bij Kompany zelf lijkt er absoluut geen paniek te zijn. Ook de coach blijft gewoon tevreden over wat zijn ploeg laat zien, ondanks de resultaten.

"Ik kan niets slecht zeggen over de prestatie van mijn team", verklaarde hij. "Ik vond dat we agressief speelden, we gaan vooruit, we creëren veel kansen. We scoorden drie keer, wat altijd goed is. Maar vorig jaar hebben we hier 5-1 verloren, nu spelen we hier gelijk. We speelden ook tegen de tweede in de Bundesliga, dat mogen we ook niet vergeten."

Zal Bayern snel weer beginnen winnen?

Meest recent

'Toekomstige monstertransfer voor De Cat'

Anderlecht reist woensdag af naar Zweden voor zijn eerste opdracht in de voorrondes van de Europa ...

17
17
Westerlo heeft nu ook opvolger Piedfort beet

Het is al een zeer drukke transferzomer geweest voor Westerlo. De Kemphanen zagen tot dusver maar ...

7
7
Van Bommel zorgt meteen voor énorme verdeeldheid

De Rode Duivels lijken na het vertrek van Rudi Garcia niet lang te moeten wachten op een nieuwe ...

180
180
Lamine Yamal zorgt voor opvallende gekte na WK

Lamine Yamal blijft ook naast het veld een fenomeen. De Spaanse wereldkampioen zorgde tijdens de ...

18
18
'Nieuwe grootmacht mengt zich in strijd om De Ketelaere'

Na de uitschakeling op het WK maakten verschillende Rode Duivels al toptransfers. Youri Tielemans ...

88
88
'Droomtransfer Karetsas nadert: Genk krijgt hoger bod'

Bij KRC Genk wordt het nog een zeer drukke zomer. De Limburgers zijn in blijde verwachting van niet ...

171
171
'Club ongenadig: floptransfer niet mee op stage'

De start van het nieuwe seizoen komt stilaan dichtbij, want op 31 juli is er al de eerste afspraak ...

440
440
TRANSFERUURTJE: 'Straffe terugkeer bij Club, nieuwe bondscoach bekend'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

314
314
Kompany slaat iedereen met verstomming: “Nooit gezien”

EVincent Kompany kende afgelopen seizoen een topperiode bij Bayern München. De Duitse ...

176
176
Beruchte lijst Van Gucht zwaar onder vuur: "Niet eerlijk!"

De veelbesproken 'lijst' van Ruben Van Gucht blijft stof doen opwaaien. Dit keer is het niet een ...

77
77
Woedende Vrancken vloekt meteen na debuut bij Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV en de oefenmeester ging naar Hearts. De ...

118
118
‘Zulte wrijft zich in de handen na straffe miljoenendeal’

Zulte Waregem hoopt volgend seizoen zonder zorgen mee te draaien in de Jupiler Pro League. Essevee ...

112
112
'Verrassende wending omtent toekomst van Broos'

Hugo Broos kende een waanzinnig WK met Zuid-Afrika, waar hij de groepsfase wist te overleven. Alweer ...

144
144
Albert ziet meteen enorm probleem voor Van Bommel

Mark van Bommel wordt zoals Stijn Stijnen als eerste aanhaalde de nieuwe bondscoach van de Rode ...

174
174
'Anderlecht gaat voor recorddeal: bod van 10 miljoen'

Gaat Antoine Sibierski weldra de duurste ingaande transfer ooit afronden van RSC Anderlecht? Als we ...

534
534
'Club Brugge verrast met terugkeer Odoi'

Denis Odoi is een vrije speler nadat hij een toch wel mislukte passage kende bij NAC Breda. Het ...

423
423
'Leegloop Club Brugge duurt voort: exit nabij'

Raphael Onyedika lijkt zijn laatste dagen als speler van Club Brugge te beleven. De Nigeriaanse ...

512
512
'Oranje baalt: WK-sensatie trekt naar Saudi-Arabië'

Crysencio Summerville lijkt zijn carrière voort te zetten in Saudi-Arabië. De 24-jarige ...

137
137
Kritiek op Mannaert neemt toe: "Ik verwacht een verklaring"

Vincent Mannaert krijgt zeer veel lof, maar het dossier van Rudi Garcia is toch bijzonder speciaal. ...

440
440
Blunder Sibierski? "Dat RSCA hem haalde voor die prijs..."

Antoine Sibierski haalde tot op heden drie nieuwe spelers naar het Lotto Park. De Brusselaars ...

582
582
KRC Genk legt aanvaller officieel onder contract

KRC Genk is bezig om zijn ploeg te versterken op de korte termijn, maar de Limburgers denken ook aan ...

126
126
'Blunder Mannaert? Nieuwe informatie over Garcia duikt op'

Rudi Garcia werd door de KBVB op straat gezet na sterke resultaten. Mark van Bommel volgt hem ...

542
542
Sibierski gaat all-in: Anderlecht mikt op toptransfer

RSC Anderlecht gaat het op mentaliteit moeten doen tegen Hammarby. Voorlopig is er nog veel te ...

417
417
Waarom Karetsas méér is dan een groot transferdossier

KRC Genk is een club die Belgische top is inzake uitgaande transfers. Het dossier van Konstantinos ...

203
203
‘Club Brugge vreest: droomtransfer lonkt voor Vermant’

Club Brugge wil Romeo Vermant langer vastleggen, maar de spits twijfelt. Hij wil meer spelen en ...

1094
1094

Meer sportnieuws