'Crisis' bij Bayern: zo reageren Kompany en Müller

door
'Crisis' bij Bayern: zo reageren Kompany en Müller

De wittebroodsweken van Vincent Kompany bij Bayern München lijken stilaan voorbij. Na een vliegende start is de Duitse grootmacht er niet in geslaagd om haar laatste drie wedstrijden te winnen en dat zorgt ervoor dat het eerste gemor stilaan de kop opduikt.

Na een gelijkspel in de topper tegen Bayer Leverkusen en een toch verrassende nederlaag in de Champions League op het veld van Aston Villa moest Bayern ook zondag weer vrede nemen met een draw. Op het veld van Eintracht Frankfurt bleven ze steken op 3-3.

LEES OOK: 'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

Müller steunt Kompany 

De eerste kritiek in de Duitse pers duikt daardoor op, waarbij zelfs gewag gemaakt wordt van een 'zege-crisis'. Met name het risicovolle voetbal dat Kompany Bayern laat brengen komt wat onder vuur nu de resultaten een eerste keer enigszins tegenvallen.

In München panikeren ze echter niet. Thomas Müller nam het bij DAZN meteen op voor zijn trainer. "Het had hier evengoed 7-3 kunnen zijn. We hebben nu drie matchen op rij niet gewonnen, maar ik zit graag in een ‘crisis’ als deze", verklaarde de ervaren rot. "Onze speelstijl is uitstekend. Als er niets gebeurt, zal niemand zeggen dat we te grote risico’s nemen. Ik had vandaag een goed gevoel."

Kompany maakt zich ook geen zorgen

En ook bij Kompany zelf lijkt er absoluut geen paniek te zijn. Ook de coach blijft gewoon tevreden over wat zijn ploeg laat zien, ondanks de resultaten.

"Ik kan niets slecht zeggen over de prestatie van mijn team", verklaarde hij. "Ik vond dat we agressief speelden, we gaan vooruit, we creëren veel kansen. We scoorden drie keer, wat altijd goed is. Maar vorig jaar hebben we hier 5-1 verloren, nu spelen we hier gelijk. We speelden ook tegen de tweede in de Bundesliga, dat mogen we ook niet vergeten."

Zal Bayern snel weer beginnen winnen?

Meest recent

Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

48
48
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

21
21
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

56
56
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

18
18
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

123
123
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

108
108
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

126
126
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

42
42
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

55
55
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

582
582
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

306
306
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

549
549
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

429
429
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

305
305
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

130
130
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

116
116
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

368
368
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

188
188
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

294
294
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

360
360
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

51
51
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

126
126
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

209
209
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

653
653
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

183
183

Meer sportnieuws