Jashari's opvallende suggestie aan Hayen: zal hij luisteren?

623 stemmen
Jashari's opvallende suggestie aan Hayen: zal hij luisteren?

Club Brugge speelt voorlopig te weinig klaar. Het speelde dit seizoen tot op heden 12 officiële duels en daarvan werden er 5 verloren, 4 gewonnen en 3 keer eindigde een duel op een draw. Dat is te weinig. Een lichtpunt de afgelopen wedstrijden was Ardon Jashari.

LEES OOK: 'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Jashari toont zich bij Club Brugge

Jashari kwam afgelopen zomer voor 6 miljoen euro naar Brugge. De Zwitser heeft genoeg kwaliteiten om het waar te maken in Brugge, maar hij had een aanpassingsperiode nodig. De middenvelder was niet onaardig tegen Sturm Graz en Union SG. Hij sprak via de clubkanalen over het puntenverlies.

"We hebben twee punten verloren. We hadden de volledige wedstrijd onder controle. Als ik me niet vergis hadden wij 70% balbezit dus hadden we duidelijk de wedstrijd in handen. Voor de rust hadden we twee glasheldere kansen, maar desondanks bleef het 0-0 bij de rust", verklaarde hij. Al kreeg ook Union SG twee uitstekende kansen. 

Werkpunten voor Club

"Ook na de rust bleven we baas, maar toen viel plots de 0-1 zomaar uit de lucht. Dat betekende dat we van dan af nog met meer man in de aanval moesten en gelukkig konden we dan toch nog de gelijkmaker scoren. We zijn geduldig gebleven, maar bleven hen onder druk zetten", zei hij nog.

Jashari ziet een werkpunt. "Ik moet wel toegeven dat we niet veel kansen konden creëren, maar volgens mij moeten we nog beter de ruimtes die er wel degelijk waren benutten. Zaid Romero kwam enkele keren goed opzetten en het was duidelijk dat Union daar eigenlijk geen antwoord op had, daar moeten we in de toekomst misschien meer gebruik van maken. En ja, wij weten dat we momenteel teveel open kansen laten liggen, maar dat komt in de toekomst wel goed denk ik."

Moet Jashari de voorkeur krijgen op Vetlesen?

Meest recent

Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

54
54
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

256
256
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

201
201
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

89
89
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

159
159
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

140
140
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

72
72
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

197
197
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

465
465
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

131
131
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

270
270
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

194
194
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

375
375
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

90
90
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

605
605
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

53
53
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

60
60
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

254
254
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

423
423
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

966
966
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

525
525
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

176
176
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

502
502
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

284
284
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

809
809

Meer sportnieuws