Jashari's opvallende suggestie aan Hayen: zal hij luisteren?

door
Jashari's opvallende suggestie aan Hayen: zal hij luisteren?

Club Brugge speelt voorlopig te weinig klaar. Het speelde dit seizoen tot op heden 12 officiële duels en daarvan werden er 5 verloren, 4 gewonnen en 3 keer eindigde een duel op een draw. Dat is te weinig. Een lichtpunt de afgelopen wedstrijden was Ardon Jashari.

LEES OOK: 'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Jashari toont zich bij Club Brugge

Jashari kwam afgelopen zomer voor 6 miljoen euro naar Brugge. De Zwitser heeft genoeg kwaliteiten om het waar te maken in Brugge, maar hij had een aanpassingsperiode nodig. De middenvelder was niet onaardig tegen Sturm Graz en Union SG. Hij sprak via de clubkanalen over het puntenverlies.

"We hebben twee punten verloren. We hadden de volledige wedstrijd onder controle. Als ik me niet vergis hadden wij 70% balbezit dus hadden we duidelijk de wedstrijd in handen. Voor de rust hadden we twee glasheldere kansen, maar desondanks bleef het 0-0 bij de rust", verklaarde hij. Al kreeg ook Union SG twee uitstekende kansen. 

Werkpunten voor Club

"Ook na de rust bleven we baas, maar toen viel plots de 0-1 zomaar uit de lucht. Dat betekende dat we van dan af nog met meer man in de aanval moesten en gelukkig konden we dan toch nog de gelijkmaker scoren. We zijn geduldig gebleven, maar bleven hen onder druk zetten", zei hij nog.

Jashari ziet een werkpunt. "Ik moet wel toegeven dat we niet veel kansen konden creëren, maar volgens mij moeten we nog beter de ruimtes die er wel degelijk waren benutten. Zaid Romero kwam enkele keren goed opzetten en het was duidelijk dat Union daar eigenlijk geen antwoord op had, daar moeten we in de toekomst misschien meer gebruik van maken. En ja, wij weten dat we momenteel teveel open kansen laten liggen, maar dat komt in de toekomst wel goed denk ik."

Moet Jashari de voorkeur krijgen op Vetlesen?

Meest recent

'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

135
135
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

28
28
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

38
38
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

245
245
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

65
65
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

67
67
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

17
17
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

482
482
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

74
74
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

415
415
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

46
46
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

903
903
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

111
111
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

125
125
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

379
379
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

197
197
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

714
714
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

67
67
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

60
60
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

60
60
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

370
370
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

188
188
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

477
477
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

234
234
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

294
294

Meer sportnieuws