Jashari's opvallende suggestie aan Hayen: zal hij luisteren?

623 stemmen
Jashari's opvallende suggestie aan Hayen: zal hij luisteren?

Club Brugge speelt voorlopig te weinig klaar. Het speelde dit seizoen tot op heden 12 officiële duels en daarvan werden er 5 verloren, 4 gewonnen en 3 keer eindigde een duel op een draw. Dat is te weinig. Een lichtpunt de afgelopen wedstrijden was Ardon Jashari.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Jashari toont zich bij Club Brugge

Jashari kwam afgelopen zomer voor 6 miljoen euro naar Brugge. De Zwitser heeft genoeg kwaliteiten om het waar te maken in Brugge, maar hij had een aanpassingsperiode nodig. De middenvelder was niet onaardig tegen Sturm Graz en Union SG. Hij sprak via de clubkanalen over het puntenverlies.

"We hebben twee punten verloren. We hadden de volledige wedstrijd onder controle. Als ik me niet vergis hadden wij 70% balbezit dus hadden we duidelijk de wedstrijd in handen. Voor de rust hadden we twee glasheldere kansen, maar desondanks bleef het 0-0 bij de rust", verklaarde hij. Al kreeg ook Union SG twee uitstekende kansen. 

Werkpunten voor Club

"Ook na de rust bleven we baas, maar toen viel plots de 0-1 zomaar uit de lucht. Dat betekende dat we van dan af nog met meer man in de aanval moesten en gelukkig konden we dan toch nog de gelijkmaker scoren. We zijn geduldig gebleven, maar bleven hen onder druk zetten", zei hij nog.

Jashari ziet een werkpunt. "Ik moet wel toegeven dat we niet veel kansen konden creëren, maar volgens mij moeten we nog beter de ruimtes die er wel degelijk waren benutten. Zaid Romero kwam enkele keren goed opzetten en het was duidelijk dat Union daar eigenlijk geen antwoord op had, daar moeten we in de toekomst misschien meer gebruik van maken. En ja, wij weten dat we momenteel teveel open kansen laten liggen, maar dat komt in de toekomst wel goed denk ik."

Moet Jashari de voorkeur krijgen op Vetlesen?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

8
8
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

43
43
Ex-ref in alle staten: Rode Duivels bestolen tegen Iran?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

54
54
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

86
86
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

110
110
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

268
268
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

441
441
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

104
104
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

219
219
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

318
318
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

300
300
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

565
565
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

360
360
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

134
134
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

188
188
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

416
416
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

533
533
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

359
359
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

165
165
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

45
45
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

413
413
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

60
60
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

506
506
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

139
139

Meer sportnieuws