Club-aanwinst wéér mist in: "Het is elke keer bibberen"

door
Club-aanwinst wéér mist in:

Club Brugge blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het pakte deze week wel een broodnodige zege in de Champions League op het veld van Sturm Graz, maar dat werd zondag dan weer gevolgd door puntenverlies in de Jupiler Pro League. Deze keer bleven ze steken op een 1-1 tegen Union.

Al bij al mocht Club daar nog blij mee zijn. Het domineerde wel grotendeels, maar creëerde niet al te veel kansen en pas acht minuten voor tijd kon Mechele hen op een hoekschop nog langszij brengen. Bovendien moest Mignolet in het absolute slot nog de 1-2 verijdelen.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

Romero kan weer niet overtuigen

Nicky Hayen had zijn elftal zondag op enkele posities aangepast. Dat gebeurde deels noodgedwongen door de schorsing van Onyedika, maar de coach besloot ook om Andreas Skov Olsen en Joel Ordoñez naar de bank te verwijzen.

Die laatste werd centraal achterin vervangen door Zaid Romero. De Argentijn kreeg zo nog eens zijn kans, maar greep die niet bepaald. Zowel van Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad krijgt hij een buis na een zeer matige wedstrijd.

Hart vasthouden wanneer de bal in zijn buurt komt

"Heeft zeker kwaliteiten, maar doet ook hele gekke dingen. Het is voorlopig toch het hart vasthouden wanneer de bal in zijn buurt komt", schrijven ze bij HLN, waar ze Romero met een vier op tien bedenken. "Liet zich makkelijk oprollen bij de openingsgoal."

HNB is nog strenger met een drie. "Trapte een gat in de lucht, waardoor Mignolet in extremis Fuseini van een goal moest houden. Liet Sadiki weglopen in zijn rug, waardoor die moederziel alleen op doel kon trappen. Kwam te laat bij de 0-1. Kostte 6 miljoen euro, maar kon nog geen enkele keer echt overtuigen in Brugse loondienst", is hun harde conclusie.

Zal Romero zijn transfersom nog waarmaken?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

17
17
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

5
5
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

106
106
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

118
118
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

184
184
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

198
198
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

339
339
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

179
179
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

54
54
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

288
288
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

58
58
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

227
227
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

177
177
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

90
90
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

255
255
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

192
192
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

120
120
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

145
145
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

342
342
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

185
185
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

139
139
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

262
262
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

95
95
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

327
327
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

158
158

Meer sportnieuws