Club-aanwinst wéér mist in: "Het is elke keer bibberen"

570 stemmen
Club-aanwinst wéér mist in:

Club Brugge blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het pakte deze week wel een broodnodige zege in de Champions League op het veld van Sturm Graz, maar dat werd zondag dan weer gevolgd door puntenverlies in de Jupiler Pro League. Deze keer bleven ze steken op een 1-1 tegen Union.

Al bij al mocht Club daar nog blij mee zijn. Het domineerde wel grotendeels, maar creëerde niet al te veel kansen en pas acht minuten voor tijd kon Mechele hen op een hoekschop nog langszij brengen. Bovendien moest Mignolet in het absolute slot nog de 1-2 verijdelen.

LEES OOK: Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Romero kan weer niet overtuigen

Nicky Hayen had zijn elftal zondag op enkele posities aangepast. Dat gebeurde deels noodgedwongen door de schorsing van Onyedika, maar de coach besloot ook om Andreas Skov Olsen en Joel Ordoñez naar de bank te verwijzen.

Die laatste werd centraal achterin vervangen door Zaid Romero. De Argentijn kreeg zo nog eens zijn kans, maar greep die niet bepaald. Zowel van Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad krijgt hij een buis na een zeer matige wedstrijd.

Hart vasthouden wanneer de bal in zijn buurt komt

"Heeft zeker kwaliteiten, maar doet ook hele gekke dingen. Het is voorlopig toch het hart vasthouden wanneer de bal in zijn buurt komt", schrijven ze bij HLN, waar ze Romero met een vier op tien bedenken. "Liet zich makkelijk oprollen bij de openingsgoal."

HNB is nog strenger met een drie. "Trapte een gat in de lucht, waardoor Mignolet in extremis Fuseini van een goal moest houden. Liet Sadiki weglopen in zijn rug, waardoor die moederziel alleen op doel kon trappen. Kwam te laat bij de 0-1. Kostte 6 miljoen euro, maar kon nog geen enkele keer echt overtuigen in Brugse loondienst", is hun harde conclusie.

Zal Romero zijn transfersom nog waarmaken?

Meest recent

Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

22
22
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

37
37
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

12
12
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

49
49
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

225
225
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

69
69
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

40
40
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

43
43
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

104
104
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

114
114
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

47
47
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

133
133
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

339
339
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

225
225
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

510
510
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

131
131
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

122
122
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

108
108
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

403
403
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

743
743
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

102
102
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

278
278
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

451
451
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

326
326
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

190
190

Meer sportnieuws