Club-aanwinst wéér mist in: "Het is elke keer bibberen"

door
Club-aanwinst wéér mist in:

Club Brugge blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het pakte deze week wel een broodnodige zege in de Champions League op het veld van Sturm Graz, maar dat werd zondag dan weer gevolgd door puntenverlies in de Jupiler Pro League. Deze keer bleven ze steken op een 1-1 tegen Union.

Al bij al mocht Club daar nog blij mee zijn. Het domineerde wel grotendeels, maar creëerde niet al te veel kansen en pas acht minuten voor tijd kon Mechele hen op een hoekschop nog langszij brengen. Bovendien moest Mignolet in het absolute slot nog de 1-2 verijdelen.

LEES OOK: De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Romero kan weer niet overtuigen

Nicky Hayen had zijn elftal zondag op enkele posities aangepast. Dat gebeurde deels noodgedwongen door de schorsing van Onyedika, maar de coach besloot ook om Andreas Skov Olsen en Joel Ordoñez naar de bank te verwijzen.

Die laatste werd centraal achterin vervangen door Zaid Romero. De Argentijn kreeg zo nog eens zijn kans, maar greep die niet bepaald. Zowel van Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad krijgt hij een buis na een zeer matige wedstrijd.

Hart vasthouden wanneer de bal in zijn buurt komt

"Heeft zeker kwaliteiten, maar doet ook hele gekke dingen. Het is voorlopig toch het hart vasthouden wanneer de bal in zijn buurt komt", schrijven ze bij HLN, waar ze Romero met een vier op tien bedenken. "Liet zich makkelijk oprollen bij de openingsgoal."

HNB is nog strenger met een drie. "Trapte een gat in de lucht, waardoor Mignolet in extremis Fuseini van een goal moest houden. Liet Sadiki weglopen in zijn rug, waardoor die moederziel alleen op doel kon trappen. Kwam te laat bij de 0-1. Kostte 6 miljoen euro, maar kon nog geen enkele keer echt overtuigen in Brugse loondienst", is hun harde conclusie.

Zal Romero zijn transfersom nog waarmaken?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

23
23
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

31
31
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

44
44
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

90
90
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

127
127
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

39
39
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

154
154
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

56
56
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

70
70
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

378
378
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

345
345
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

785
785
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

259
259
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

39
39
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

428
428
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

244
244
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

968
968
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

324
324
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

382
382
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

217
217
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

104
104
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

650
650
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

270
270
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

125
125
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

573
573

Meer sportnieuws