Club-aanwinst wéér mist in: "Het is elke keer bibberen"

570 stemmen
Club-aanwinst wéér mist in:

Club Brugge blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het pakte deze week wel een broodnodige zege in de Champions League op het veld van Sturm Graz, maar dat werd zondag dan weer gevolgd door puntenverlies in de Jupiler Pro League. Deze keer bleven ze steken op een 1-1 tegen Union.

Al bij al mocht Club daar nog blij mee zijn. Het domineerde wel grotendeels, maar creëerde niet al te veel kansen en pas acht minuten voor tijd kon Mechele hen op een hoekschop nog langszij brengen. Bovendien moest Mignolet in het absolute slot nog de 1-2 verijdelen.

LEES OOK: 'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Romero kan weer niet overtuigen

Nicky Hayen had zijn elftal zondag op enkele posities aangepast. Dat gebeurde deels noodgedwongen door de schorsing van Onyedika, maar de coach besloot ook om Andreas Skov Olsen en Joel Ordoñez naar de bank te verwijzen.

Die laatste werd centraal achterin vervangen door Zaid Romero. De Argentijn kreeg zo nog eens zijn kans, maar greep die niet bepaald. Zowel van Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad krijgt hij een buis na een zeer matige wedstrijd.

Hart vasthouden wanneer de bal in zijn buurt komt

"Heeft zeker kwaliteiten, maar doet ook hele gekke dingen. Het is voorlopig toch het hart vasthouden wanneer de bal in zijn buurt komt", schrijven ze bij HLN, waar ze Romero met een vier op tien bedenken. "Liet zich makkelijk oprollen bij de openingsgoal."

HNB is nog strenger met een drie. "Trapte een gat in de lucht, waardoor Mignolet in extremis Fuseini van een goal moest houden. Liet Sadiki weglopen in zijn rug, waardoor die moederziel alleen op doel kon trappen. Kwam te laat bij de 0-1. Kostte 6 miljoen euro, maar kon nog geen enkele keer echt overtuigen in Brugse loondienst", is hun harde conclusie.

Zal Romero zijn transfersom nog waarmaken?

Meest recent

Dé sleutel achter rode kaarten Anderlecht onthuld

Anderlecht snakt al jaren naar een prijs en donderdagnamiddag kan het eindelijk een einde maken aan ...

0
0
Deze Rode Duivel wil dé verrassing in WK-selectie zijn

Het is voor heel wat Belgische spelers nerveus uitkijken naar vrijdagmiddag, want dan maakt Rudi ...

13
13
Anderlecht krijgt duidelijke waarschuwing over Thorgan Hazard

RSC Anderlecht hoopt tegen Union SG eindelijk een prijs te pakken. De afgelopen jaren deden ze al ...

120
120
Union SG werkt aan 'bom in Belgisch voetbal'

Union SG staat voor een cruciale week. Ze spelen de bekerfinale tegen RSC Anderlecht en een ...

210
210
Alarm bij Anderlecht: Sibierski botst meteen op probleem

Vlak na de komst van Sibierski duikt er meteen twijfel op: past een man van het buikgevoel wel in ...

292
292
Borkelmans dropt verrassende WK-selectie voor België

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Wij gingen langs bij Vital Borkelmans, met wie we ...

229
229
De Mil doet transferplannen AA Gent uit de doeken

AA Gent gaat nog serieus moeten stunten als ze een Europees ticket willen bemachtigen. De Buffalo's ...

156
156
Union SG - Anderlecht: drie bekerwinnaars blikken vooruit

RSC Anderlecht en Union SG werken vandaag de bekerfinale af. Het zal alvast een pittig duel worden ...

65
65
'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

208
208
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

201
201
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

40
40
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

126
126
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

285
285
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

151
151
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

351
351
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

104
104
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

526
526
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

515
515
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

339
339
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

95
95
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

182
182
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

919
919
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

48
48
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

140
140
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

79
79

Meer sportnieuws