Club-aanwinst wéér mist in: "Het is elke keer bibberen"

door
Club-aanwinst wéér mist in:

Club Brugge blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het pakte deze week wel een broodnodige zege in de Champions League op het veld van Sturm Graz, maar dat werd zondag dan weer gevolgd door puntenverlies in de Jupiler Pro League. Deze keer bleven ze steken op een 1-1 tegen Union.

Al bij al mocht Club daar nog blij mee zijn. Het domineerde wel grotendeels, maar creëerde niet al te veel kansen en pas acht minuten voor tijd kon Mechele hen op een hoekschop nog langszij brengen. Bovendien moest Mignolet in het absolute slot nog de 1-2 verijdelen.

LEES OOK: Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Romero kan weer niet overtuigen

Nicky Hayen had zijn elftal zondag op enkele posities aangepast. Dat gebeurde deels noodgedwongen door de schorsing van Onyedika, maar de coach besloot ook om Andreas Skov Olsen en Joel Ordoñez naar de bank te verwijzen.

Die laatste werd centraal achterin vervangen door Zaid Romero. De Argentijn kreeg zo nog eens zijn kans, maar greep die niet bepaald. Zowel van Het Laatste Nieuws als Het Nieuwsblad krijgt hij een buis na een zeer matige wedstrijd.

Hart vasthouden wanneer de bal in zijn buurt komt

"Heeft zeker kwaliteiten, maar doet ook hele gekke dingen. Het is voorlopig toch het hart vasthouden wanneer de bal in zijn buurt komt", schrijven ze bij HLN, waar ze Romero met een vier op tien bedenken. "Liet zich makkelijk oprollen bij de openingsgoal."

HNB is nog strenger met een drie. "Trapte een gat in de lucht, waardoor Mignolet in extremis Fuseini van een goal moest houden. Liet Sadiki weglopen in zijn rug, waardoor die moederziel alleen op doel kon trappen. Kwam te laat bij de 0-1. Kostte 6 miljoen euro, maar kon nog geen enkele keer echt overtuigen in Brugse loondienst", is hun harde conclusie.

Zal Romero zijn transfersom nog waarmaken?

Meest recent

Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

50
50
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt nieuwe wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

3
3
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

160
160
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

214
214
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

47
47
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

80
80
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

380
380
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

565
565
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

146
146
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

79
79
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

67
67
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

46
46
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

747
747
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

295
295
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

112
112
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

461
461
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

149
149
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

213
213
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

204
204
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

172
172
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

107
107
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

116
116
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

125
125
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

72
72
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

339
339

Meer sportnieuws