Union al bij al tevreden: "Die zeges komen wel"

32 stemmen
Union al bij al tevreden:

Union lijkt dit seizoen een abonnement te hebben op gelijke spelen. Donderdag bleef het nog op 0-0 steken tegen Bodø/Glimt in de Europa League en zondag pakte het al voor de vijfde keer op tien competitiewedstrijden een punt. Deze keer bleven ze in evenwicht met Club Brugge.

Nochtans was Union vroeg in de tweede helft wel op voorsprong gekomen via Ivanovic, maar het kon dat niet vasthouden. Het gaf niet al te veel kansen weg, maar slikte in de slotfase toch nog de gelijkmaker op een hoekschop. Dat zorgde toch voor een dubbel gevoel.

LEES OOK: Brussel ontploft: Union laat Anderlecht achter met kater

Dubbel gevoel bij Union

"Een gelijkspel op Club Brugge is niet slecht, maar ik ben toch een beetje ontgoocheld", reageerde Charles Vanhoutte bij DAZN. "Zeker omdat we hier op voorsprong kwamen. Het is jammer dat we die goal incasseerden op hoekschop. We stonden goed in blok. In het laatste derde van het veld misten we wat kwaliteit in de eerste helft. Na de pauze moesten we meer aan verdedigen denken en kwamen er minder omschakelmomenten."

Zijn partner op het middenveld Noah Sadiki zag het iets anders. "Ik denk wel dat het een terecht gelijkspel is", opperde hij bij Sporza. "Club was dominanter in de eerste helft, maar na de rust hebben wij ook kansen gecreëerd. Het idee was niet om hier afwachtend te spelen, maar je weet dat je het hier moeilijk kan krijgen. We stonden goed, behalve op die laatste hoekschop."

Geen zorgen over resultaten

De resultaten van Union blijven dit seizoen toch wat tegenvallen. Het pakte slechts één op zes in de Europa League en 14 op 30 in de Jupiler Pro League. Daarmee is de vice-kampioen gebuisd en staan ze pas op de tiende plaats in het klassement.

Daar maakt Sadiki zich echter geen zorgen over. "Er is genoeg kwaliteit in dit team, maar we zijn nog aan het groeien. Die zeges komen wel", weet hij immers zeker.

Zal Union snel wedstrijden beginnen winnen?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

6
6
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

30
30
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

129
129
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

92
92
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

53
53
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

186
186
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

68
68
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

215
215
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

83
83
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

53
53
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

38
38
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

96
96
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

460
460
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

93
93
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

79
79
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

220
220
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

85
85
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

73
73
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

138
138
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

44
44
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

67
67
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

402
402
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

71
71

Meer sportnieuws