Union al bij al tevreden: "Die zeges komen wel"

32
Union al bij al tevreden:

Union lijkt dit seizoen een abonnement te hebben op gelijke spelen. Donderdag bleef het nog op 0-0 steken tegen Bodø/Glimt in de Europa League en zondag pakte het al voor de vijfde keer op tien competitiewedstrijden een punt. Deze keer bleven ze in evenwicht met Club Brugge.

Nochtans was Union vroeg in de tweede helft wel op voorsprong gekomen via Ivanovic, maar het kon dat niet vasthouden. Het gaf niet al te veel kansen weg, maar slikte in de slotfase toch nog de gelijkmaker op een hoekschop. Dat zorgde toch voor een dubbel gevoel.

LEES OOK: Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Dubbel gevoel bij Union

"Een gelijkspel op Club Brugge is niet slecht, maar ik ben toch een beetje ontgoocheld", reageerde Charles Vanhoutte bij DAZN. "Zeker omdat we hier op voorsprong kwamen. Het is jammer dat we die goal incasseerden op hoekschop. We stonden goed in blok. In het laatste derde van het veld misten we wat kwaliteit in de eerste helft. Na de pauze moesten we meer aan verdedigen denken en kwamen er minder omschakelmomenten."

Zijn partner op het middenveld Noah Sadiki zag het iets anders. "Ik denk wel dat het een terecht gelijkspel is", opperde hij bij Sporza. "Club was dominanter in de eerste helft, maar na de rust hebben wij ook kansen gecreëerd. Het idee was niet om hier afwachtend te spelen, maar je weet dat je het hier moeilijk kan krijgen. We stonden goed, behalve op die laatste hoekschop."

Geen zorgen over resultaten

De resultaten van Union blijven dit seizoen toch wat tegenvallen. Het pakte slechts één op zes in de Europa League en 14 op 30 in de Jupiler Pro League. Daarmee is de vice-kampioen gebuisd en staan ze pas op de tiende plaats in het klassement.

Daar maakt Sadiki zich echter geen zorgen over. "Er is genoeg kwaliteit in dit team, maar we zijn nog aan het groeien. Die zeges komen wel", weet hij immers zeker.

Zal Union snel wedstrijden beginnen winnen?

Meest recent

Club versus Anderlecht: hoe Blauw-Zwart de macht overnam

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

17
17
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

84
84
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

14
14
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

106
106
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

119
119
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

85
85
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

131
131
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

17
17
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

61
61
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

36
36
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

104
104
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

81
81
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

29
29
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

15
15
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

16
16
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

28
28
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

451
451
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

83
83
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

18
18
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

103
103
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

68
68
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

176
176
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

314
314
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

16
16
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

103
103

Meer sportnieuws