Union al bij al tevreden: "Die zeges komen wel"

door
Union al bij al tevreden:

Union lijkt dit seizoen een abonnement te hebben op gelijke spelen. Donderdag bleef het nog op 0-0 steken tegen Bodø/Glimt in de Europa League en zondag pakte het al voor de vijfde keer op tien competitiewedstrijden een punt. Deze keer bleven ze in evenwicht met Club Brugge.

Nochtans was Union vroeg in de tweede helft wel op voorsprong gekomen via Ivanovic, maar het kon dat niet vasthouden. Het gaf niet al te veel kansen weg, maar slikte in de slotfase toch nog de gelijkmaker op een hoekschop. Dat zorgde toch voor een dubbel gevoel.

LEES OOK: Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

Dubbel gevoel bij Union

"Een gelijkspel op Club Brugge is niet slecht, maar ik ben toch een beetje ontgoocheld", reageerde Charles Vanhoutte bij DAZN. "Zeker omdat we hier op voorsprong kwamen. Het is jammer dat we die goal incasseerden op hoekschop. We stonden goed in blok. In het laatste derde van het veld misten we wat kwaliteit in de eerste helft. Na de pauze moesten we meer aan verdedigen denken en kwamen er minder omschakelmomenten."

Zijn partner op het middenveld Noah Sadiki zag het iets anders. "Ik denk wel dat het een terecht gelijkspel is", opperde hij bij Sporza. "Club was dominanter in de eerste helft, maar na de rust hebben wij ook kansen gecreëerd. Het idee was niet om hier afwachtend te spelen, maar je weet dat je het hier moeilijk kan krijgen. We stonden goed, behalve op die laatste hoekschop."

Geen zorgen over resultaten

De resultaten van Union blijven dit seizoen toch wat tegenvallen. Het pakte slechts één op zes in de Europa League en 14 op 30 in de Jupiler Pro League. Daarmee is de vice-kampioen gebuisd en staan ze pas op de tiende plaats in het klassement.

Daar maakt Sadiki zich echter geen zorgen over. "Er is genoeg kwaliteit in dit team, maar we zijn nog aan het groeien. Die zeges komen wel", weet hij immers zeker.

Zal Union snel wedstrijden beginnen winnen?

Meest recent

'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

10
10
Brecel ontploft online: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

1
1
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

13
13
Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

10
10
Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

22
22
Genk-talent slaat terug: "Dat is helemaal niet zo"

Genk beleefde tot dusver een wisselvallig seizoen, maar met zeges tegen Basel en OHL lijken ze ...

45
45
Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

218
218
'Genk ongerust: verrassende club jaagt op Karetsas'

Genk hoopt donderdag verder te kunnen gaan op zijn elan van de laatste weken door Anderlecht uit de ...

184
184
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

124
124
Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Jérémy Doku lijkt dit seizoen een nieuwe stap in zijn ontwikkeling gezet te hebben, ...

45
45
TRANSFERUURTJE: 'Straf gerucht Benteke, smaakmaker KVM gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

233
233
Oosting-effect: Kerk velt oordeel nieuwe Antwerp-coach

Royal Antwerp FC staat dit seizoen in de gevarenzone en Stef Wils werd na de nederlaag tegen rode ...

253
253
Engeland in de ban van Onana: nieuw Duivels wapen

Aston Villa duwde het Brighton van Maxim De Cuyper woensdagavond in de put. The Villains ...

65
65
Anthuenis sneert: “Wat heeft díé al bewezen bij Anderlecht?”

RSC Anderlecht draait dit seizoen mee bovenin het klassement. Donderdagavond staat de topper in de ...

388
388
Hubert strooit met lof: "Hij is zo belangrijk voor ons"

De topclubs lieten woensdagavond geen steken vallen in de Croky Cup. Ook landskampioen Union bekert ...

37
37
'Knaltransfer Igor Thiago: 3 clubs plannen winters bod'

Bij Club Brugge mogen ze zich tijdens de komende mercato's in de handen wrijven, want er lijken ...

180
180
Tzolis doet boekje open over 'crisis' bij Club Brugge

Club Brugge trok woensdagavond met de nodige druk naar Den Dreef. Sowieso is de beker een toernooi ...

299
299
Courtois verbaast Spaanse pers alweer en wacht beloning

Real Madrid heeft zich woensdagavond herpakt in LaLiga. Na een magere reeks van drie opeenvolgende ...

115
115
Alwéér frustratie bij Cinel: "Deze keer niet de ref..."

Cercle Brugge gaat alweer door een moeilijke periode en is in de competitie weggezakt naar de ...

104
104
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

17
17
'Puzzelwerken Hayen: termijn afwezigheid Vermant bekend'

Club Brugge wist woensdagavond een verlengstuk te breien aan zijn avontuur in de Croky Cup met een ...

541
541
Anthuenis voorspelt nu al volgende topspeler bij Anderlecht

RSC Anderlecht droomt weer stiekem van een prijs. Ze staan derde in de competitie met vijf punten ...

536
536
'Europese subtop zet zinnen op smaakmaker KV Mechelen'

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag Sporting Charleroi uit te ...

289
289
Bizarre goalgetter staat op bij AA Gent: "Dit is heel fijn"

AA Gent speelt tot op heden een zeer wisselvallig seizoen in de Jupiler Pro League, waar ze amper ...

123
123
Anderlecht zoekt: Hasi heeft één grote transferwens

RSC Anderlecht staat op een derde plaats in de Jupiler Pro League. Ze wonnen van Club Brugge en ...

321
321

Meer sportnieuws