Hayen is hard voor Club Brugge: "Dat is gewoon te weinig"

469 stemmen
Hayen is hard voor Club Brugge:

Club Brugge heeft zondag al voor de derde keer op een rij niet kunnen winnen in de Jupiler Pro League. Na een nederlaag tegen AA Gent en een gelijkspel tegen Charleroi moesten ze nu ook tegen Union vrede nemen met een puntje tegen Union, dat 1-1 kwam gelijkspelen in het Jan Breydelstadion.

Met dat punt moest Club achteraf eigenlijk nog blij zijn, want het kon pas in de laatste tien minuten een achterstand uitwissen met een kopbal van Mechele en had daarna nog een uitstekende redding van Mignolet nodig om een nederlaag te voorkomen.

LEES OOK: 'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

Hayen zag Club te traag voetballen

Nicky Hayen zag bovendien ook dat Club te weinig deed om het blok van Union te ontregelen. "Het tempo lag niet hoog genoeg. Er werd te weinig gewisseld van flank, het ging te traag", stelde de trainer vast bij DAZN.

"Wij proberen altijd vooruit te spelen. Dat kan in één of twee tijden, maar we hadden altijd twee tot drie seconden nodig. Op die manier had Union de tijd om zich te reorganiseren. Dat moet absoluut beter", vond Hayen.

15 op 30 te weinig voor Club

Door het gelijkspel blijft Club hangen op de vijfde plaats in het klassement. Het heeft nog altijd zeven punten achterstand op leider Genk en dat toch al na een derde van de reguliere competitie. Hayen beseft dat de resultaten beter moeten. "Wij moeten elke dag top zijn. 15 op 30 is voor Club Brugge gewoon te weinig", weet hij.

Club kan zich nu tijdens de interlandbreak wat herbronnen. Daarna volgt opnieuw een drukke periode. Ze maken immers eerst de trip naar Westerlo en daarna wachten toppers op het veld van AC Milan in de Champions League en thuis tegen Anderlecht in de competitie.

Voetbalde Club Brugge te traag?

Meest recent

Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

1
1
Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

13
13
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

10
10
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

84
84
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

49
49
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

111
111
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

18
18
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

184
184
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

139
139
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

707
707
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

914
914
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

323
323
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

176
176
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

251
251
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

188
188
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

150
150
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

80
80
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

172
172
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

102
102
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

40
40
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

73
73
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

118
118
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

84
84
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

168
168

Meer sportnieuws