Hayen is hard voor Club Brugge: "Dat is gewoon te weinig"

469 stemmen
Hayen is hard voor Club Brugge:

Club Brugge heeft zondag al voor de derde keer op een rij niet kunnen winnen in de Jupiler Pro League. Na een nederlaag tegen AA Gent en een gelijkspel tegen Charleroi moesten ze nu ook tegen Union vrede nemen met een puntje tegen Union, dat 1-1 kwam gelijkspelen in het Jan Breydelstadion.

Met dat punt moest Club achteraf eigenlijk nog blij zijn, want het kon pas in de laatste tien minuten een achterstand uitwissen met een kopbal van Mechele en had daarna nog een uitstekende redding van Mignolet nodig om een nederlaag te voorkomen.

LEES OOK: Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Hayen zag Club te traag voetballen

Nicky Hayen zag bovendien ook dat Club te weinig deed om het blok van Union te ontregelen. "Het tempo lag niet hoog genoeg. Er werd te weinig gewisseld van flank, het ging te traag", stelde de trainer vast bij DAZN.

"Wij proberen altijd vooruit te spelen. Dat kan in één of twee tijden, maar we hadden altijd twee tot drie seconden nodig. Op die manier had Union de tijd om zich te reorganiseren. Dat moet absoluut beter", vond Hayen.

15 op 30 te weinig voor Club

Door het gelijkspel blijft Club hangen op de vijfde plaats in het klassement. Het heeft nog altijd zeven punten achterstand op leider Genk en dat toch al na een derde van de reguliere competitie. Hayen beseft dat de resultaten beter moeten. "Wij moeten elke dag top zijn. 15 op 30 is voor Club Brugge gewoon te weinig", weet hij.

Club kan zich nu tijdens de interlandbreak wat herbronnen. Daarna volgt opnieuw een drukke periode. Ze maken immers eerst de trip naar Westerlo en daarna wachten toppers op het veld van AC Milan in de Champions League en thuis tegen Anderlecht in de competitie.

Voetbalde Club Brugge te traag?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

4
4
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

8
8
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

28
28
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

71
71
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

46
46
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

75
75
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

337
337
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

177
177
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

58
58
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

359
359
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

117
117
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

730
730
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

109
109
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

102
102
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

82
82
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

199
199
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

368
368
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

339
339
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

565
565
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

923
923
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

150
150
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

980
980
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

222
222

Meer sportnieuws