Hayen is hard voor Club Brugge: "Dat is gewoon te weinig"

469 stemmen
Hayen is hard voor Club Brugge:

Club Brugge heeft zondag al voor de derde keer op een rij niet kunnen winnen in de Jupiler Pro League. Na een nederlaag tegen AA Gent en een gelijkspel tegen Charleroi moesten ze nu ook tegen Union vrede nemen met een puntje tegen Union, dat 1-1 kwam gelijkspelen in het Jan Breydelstadion.

Met dat punt moest Club achteraf eigenlijk nog blij zijn, want het kon pas in de laatste tien minuten een achterstand uitwissen met een kopbal van Mechele en had daarna nog een uitstekende redding van Mignolet nodig om een nederlaag te voorkomen.

LEES OOK: CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Hayen zag Club te traag voetballen

Nicky Hayen zag bovendien ook dat Club te weinig deed om het blok van Union te ontregelen. "Het tempo lag niet hoog genoeg. Er werd te weinig gewisseld van flank, het ging te traag", stelde de trainer vast bij DAZN.

"Wij proberen altijd vooruit te spelen. Dat kan in één of twee tijden, maar we hadden altijd twee tot drie seconden nodig. Op die manier had Union de tijd om zich te reorganiseren. Dat moet absoluut beter", vond Hayen.

15 op 30 te weinig voor Club

Door het gelijkspel blijft Club hangen op de vijfde plaats in het klassement. Het heeft nog altijd zeven punten achterstand op leider Genk en dat toch al na een derde van de reguliere competitie. Hayen beseft dat de resultaten beter moeten. "Wij moeten elke dag top zijn. 15 op 30 is voor Club Brugge gewoon te weinig", weet hij.

Club kan zich nu tijdens de interlandbreak wat herbronnen. Daarna volgt opnieuw een drukke periode. Ze maken immers eerst de trip naar Westerlo en daarna wachten toppers op het veld van AC Milan in de Champions League en thuis tegen Anderlecht in de competitie.

Voetbalde Club Brugge te traag?

Meest recent

Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

6
6
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

125
125
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

41
41
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

19
19
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

32
32
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

83
83
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

110
110
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

39
39
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

121
121
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

315
315
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

207
207
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

505
505
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

128
128
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

110
110
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

104
104
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

393
393
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

701
701
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

97
97
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

272
272
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

444
444
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

316
316
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

178
178
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

355
355
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

414
414
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

186
186

Meer sportnieuws