Hayen is hard voor Club Brugge: "Dat is gewoon te weinig"

469
Hayen is hard voor Club Brugge:

Club Brugge heeft zondag al voor de derde keer op een rij niet kunnen winnen in de Jupiler Pro League. Na een nederlaag tegen AA Gent en een gelijkspel tegen Charleroi moesten ze nu ook tegen Union vrede nemen met een puntje tegen Union, dat 1-1 kwam gelijkspelen in het Jan Breydelstadion.

Met dat punt moest Club achteraf eigenlijk nog blij zijn, want het kon pas in de laatste tien minuten een achterstand uitwissen met een kopbal van Mechele en had daarna nog een uitstekende redding van Mignolet nodig om een nederlaag te voorkomen.

LEES OOK: Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Hayen zag Club te traag voetballen

Nicky Hayen zag bovendien ook dat Club te weinig deed om het blok van Union te ontregelen. "Het tempo lag niet hoog genoeg. Er werd te weinig gewisseld van flank, het ging te traag", stelde de trainer vast bij DAZN.

"Wij proberen altijd vooruit te spelen. Dat kan in één of twee tijden, maar we hadden altijd twee tot drie seconden nodig. Op die manier had Union de tijd om zich te reorganiseren. Dat moet absoluut beter", vond Hayen.

15 op 30 te weinig voor Club

Door het gelijkspel blijft Club hangen op de vijfde plaats in het klassement. Het heeft nog altijd zeven punten achterstand op leider Genk en dat toch al na een derde van de reguliere competitie. Hayen beseft dat de resultaten beter moeten. "Wij moeten elke dag top zijn. 15 op 30 is voor Club Brugge gewoon te weinig", weet hij.

Club kan zich nu tijdens de interlandbreak wat herbronnen. Daarna volgt opnieuw een drukke periode. Ze maken immers eerst de trip naar Westerlo en daarna wachten toppers op het veld van AC Milan in de Champions League en thuis tegen Anderlecht in de competitie.

Voetbalde Club Brugge te traag?

Meest recent

Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

25
25
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

24
24
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

92
92
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

34
34
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

121
121
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

213
213
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

32
32
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

267
267
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

217
217
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

99
99
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

162
162
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

21
21
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

68
68
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

42
42
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

110
110
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

96
96
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

36
36
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

30
30
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

494
494
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

85
85
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

19
19
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

115
115
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

75
75

Meer sportnieuws