Leko: "We verdienden te winnen van Anderlecht"

door
Leko:

Standard verloor met 3-0 van eeuwige rivaal RSC Anderlecht. De Rouches toonden te weinig kwaliteit en het is duidelijk dat het niveau toch de hoogte in moet. Vooral aanvallend heeft Ivan Leko toch bijzonder grote zorgen. De coach kwam met een opvallend relaas.

LEES OOK: Antwerp haalt uit bij Standard, vertrek bij Lommel

Verdiende Standard meer?

Standard scoorde 5 keer in 10 matchen. Een zeer povere balans. Tegen Anderlecht kregen ze een aantal goede kansen, maar schoten ze vooral vanaf afstand. Colin Coosemans moest inderdaad een aantal reddingen doen, maar echt heel moeilijke waren er daar niet bij. 

"Het kwam op details aan. We begonnen goed, maar maakten individuele fouten. Met 2-0 bij rust moet je de wedstrijd openen en proberen terug te komen. Anderlecht verdient de overwinning, maar de score is geforceerd", aldus de coach. 

Cijfers geven vertekend beeld

Nadien kwam Leko met een andere mening. "Weet je, het is niet alleen een kwestie van spelen met een of twee spitsen. Op basis van de cijfers hadden we verdiend gewonnen van Westerlo en Anderlecht, maar we eindigen met twee nederlagen in evenveel wedstrijden", zei Leko na de nederlaag.

Standard schoot 18 keer richting doel, maar amper 4 daarvan waren er op doel. RSCA kwam aan 10 stuks en schoot 7 keer op doel. Stellen dat Standard meer verdiende, was de waarheid geweld aandoen. Anderlecht kwam na de 2-0 nooit echt groot in de problemen, al toonde het zich wel efficiënt. Maar al bij al was het een verdiende zege voor de Brusselaars.

Verdiende Standard meer?

Meest recent

'Vergeten Origi zorgt voor complete transferbom'

De Rode Duivels moeten de komende maanden op zoek naar een vervanger voor de langdurig geblesseerde ...

42
42
'Shockgolf bij Standard: pijnlijke onthulling komt uit'

Bij Standard namen ze dit seizoen een nieuwe start. Met Marc Wilmots en Pierre François ...

90
90
Joos choqueert met Lukaku-vervanger bij Duivels

De Rode Duivels moeten in de komende dagen een nieuwe stap zetten richting kwalificatie voor het WK ...

156
156
Crisis dreigt: Lammens nu al kop van Jut bij United

Maandagavond sloot de transfermarkt in de Europese topcompetities, maar voor enkele landgenoten kwam ...

196
196
'Ajax verrast Bounida met geweldige opsteker'

In Nederland sloot de transfermarkt dinsdagavond zijn deuren. Bij Ajax streek er op de valreep nog ...

74
74
'Anderlecht loopt dubbel blauwtje op transfermarkt'

Voor Belgische clubs is de transfermarkt nog enkele dagen open. Die tijd zullen ze bij Anderlecht ...

482
482
Pro League maakt speeldata inhaalmatchen bekend

De Belgische clubs kunnen even uitblazen, want volgend weekend wordt er niet gevoetbald in de ...

193
193
TRANSFERUURTJE: 'Straffe wending Lukaku, KVM verliest lieveling'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

445
445
HVH schrikt van transferbom in JPL: “Viel van mijn stoel”

De zomermercato is bijna ten einde in België. Er kwamen al heel wat soaps en transferwendingen ...

658
658
Charleroi pakt op de valreep uit met groot talent

Terwijl de zomertransferperiode in de meeste Europese competities al is afgesloten gaat de mercato ...

66
66
Complete Anderlecht-farce: 'Club in de aanbieding gezet'

RSC Anderlecht staat in rep en roer. Het seizoen is nog maar net begonnen, maar de supporters zijn ...

238
238
'Verrassende wending in transferdossier Stroeykens'

Bij RSC Anderlecht moet er nog heel wat gebeuren de komende dagen. Olivier Renard en Tim Borguet ...

739
739
Topclub afgemaakt door Hein: "Wat voor beleid is dat?"

De Belgische spelers maakten geen absolute toptransfers. Ze behoorden zeker niet tot de duurste ...

391
391
'Renard slaat toe: miljoenendeal in januari ligt nu al vast'

RSC Anderlecht kent een zeer moeizame zomermercato. Er werd heel veel kwantiteit gehaald, maar ...

555
555
Lommel SK maakt volgende transfer wereldkundig

Bij Lommel SK hebben ze op drie dagen tijd drie uitgaande transfers afgerond. Na Filip Krastev ...

38
38
De Condé breekt stilte over transfer naar Anderlecht

Bij RSC Anderlecht lijkt het voor Olivier Renard niet makkelijk te gaan worden. Twee mercato’s ...

1077
1077
Vervanger Patris? STVV geeft meteen duidelijkheid

STVV heeft weer zeer goede financiële zaken gedaan. Louis Patris werd op slechts enkele maanden ...

298
298
'Overmars per direct mercato op met Doumbia-miljoenen'

Slechts enkele dagen na het vertrek van Senne Lammens richting Manchester United, staat Antwerp FC ...

670
670
Pure waanzin: absurde zak geld voor Ten Hag na ontslag

Erik ten Hag had gehoopt zijn trainerscarrière dit seizoen nieuw leven in te blazen bij Bayer ...

316
316
Dodelijk drama: Ruben Van Gucht kan het niet aan

Ruben Van Gucht heeft al jarenlang een enorm groot hart voor de sport. De presentator/commentator is ...

223
223
De Cuyper heeft advies voor Garcia: "Dat kan een troef zijn"

Nu het transfergeweld stilaan voorbij is, kunnen de Rode Duivels zich volledig focussen op de ...

536
536
Van der Gijp snapt Belgen niet: "Dolberg-sentiment is bizar"

RSC Anderlecht is zijn sterspeler dan toch kwijt. De Brusselaars namen dinsdagavond officieel ...

620
620
Uppercut voor Lukaku: Napoli grijpt genadeloos in

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op hun ...

195
195
Machtsschok Anderlecht: Coucke verrast met topnaam

Nadat Wouter Vandenhaute heeft beslist om zijn mandaat als voorzitter ter beschikking te stellen, ...

1490
1490
Ontknoping DAZN-pokerspel nabij: "Gênant en respectloos"

De eerste interland-break van het seizoen is aangebroken. Dat wordt een cruciaal moment in de ...

1780
1780

Meer sportnieuws