Dolberg geeft héél duidelijk signaal aan Fredberg & co

door
Dolberg geeft héél duidelijk signaal aan Fredberg & co

Bij RSC Anderlecht kenden ze een topweek. Er werd gestunt in Europa bij Real Sociedad en tegen Standard al bij al vlot gewonnen. Interim-trainer David Hubert sprak na de match tegen de Luikenaars over de zijn positie en de verdiende overwinning. Anderlecht won verdiend van Standard, maar het kon nog een stuk beter.

LEES OOK: Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Lof voor Hubert

"De eerste helft vond ik niet goed van ons, die 2-0 was geen juiste score. We deden een aantal zaken niet goed en na de pauze pakten we dat beter aan. We kregen toen ook meer kansen, maar het is een correcte week op een correcte manier. Het was goed, maar niet geweldig”, aldus Hubert.

De fans scandeerden zijn naam voor de match alvast luidop. Met drie zeges en twee draws is de balans onder Hubert alvast zeer positief. Genoeg om Jesper Fredberg en Wouter Vandenhaute te overtuigen om de zoektocht naar een nieuwe T1 te staken?

Sterke Stroeykens

Kasper Dolberg was alvast lovend over Hubert. “Het is een heel belangrijke overwinning, vooral tegen Standard. We hebben heel goed gespeeld. Ik hou echt van dit soort wedstrijden. David Hubert kwam met een nieuw DNA en een nieuw soort pressing. Omdat we goede spelers hebben, werkt het goed." Eerder waren Colin Coosemans en Mats Rits al lovend.

Mario Stroeykens, die de beste man was op het veld, was uiteraard bijzonder opgetogen. "Het is een grote overwinning. Het is belangrijk voor ons en de supporters. We begonnen met veel vertrouwen aan deze wedstrijd. Ik sta nu  hoger op het veld, waardoor ik aanvallend beter kan zijn. De groep laat goede dingen zien. Persoonlijk moet ik consistenter zijn tijdens mijn wedstrijden, maar het zal verbeteren. Romelu en Zeno op de tribune zien is altijd leuk", verklaarde hij aan La Dernière Heure.

Moet RSCA verder doen met Hubert?

Meest recent

Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

18
18
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

59
59
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

78
78
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

111
111
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

329
329
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

402
402
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

63
63
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

109
109
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

351
351
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

432
432
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

275
275
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

224
224
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

76
76
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

234
234
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

234
234
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

212
212
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

75
75
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

368
368
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

167
167
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

604
604
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

310
310
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

565
565
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

779
779
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

360
360
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

895
895

Meer sportnieuws