Dolberg geeft héél duidelijk signaal aan Fredberg & co

door
Dolberg geeft héél duidelijk signaal aan Fredberg & co

Bij RSC Anderlecht kenden ze een topweek. Er werd gestunt in Europa bij Real Sociedad en tegen Standard al bij al vlot gewonnen. Interim-trainer David Hubert sprak na de match tegen de Luikenaars over de zijn positie en de verdiende overwinning. Anderlecht won verdiend van Standard, maar het kon nog een stuk beter.

LEES OOK: Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

Lof voor Hubert

"De eerste helft vond ik niet goed van ons, die 2-0 was geen juiste score. We deden een aantal zaken niet goed en na de pauze pakten we dat beter aan. We kregen toen ook meer kansen, maar het is een correcte week op een correcte manier. Het was goed, maar niet geweldig”, aldus Hubert.

De fans scandeerden zijn naam voor de match alvast luidop. Met drie zeges en twee draws is de balans onder Hubert alvast zeer positief. Genoeg om Jesper Fredberg en Wouter Vandenhaute te overtuigen om de zoektocht naar een nieuwe T1 te staken?

Sterke Stroeykens

Kasper Dolberg was alvast lovend over Hubert. “Het is een heel belangrijke overwinning, vooral tegen Standard. We hebben heel goed gespeeld. Ik hou echt van dit soort wedstrijden. David Hubert kwam met een nieuw DNA en een nieuw soort pressing. Omdat we goede spelers hebben, werkt het goed." Eerder waren Colin Coosemans en Mats Rits al lovend.

Mario Stroeykens, die de beste man was op het veld, was uiteraard bijzonder opgetogen. "Het is een grote overwinning. Het is belangrijk voor ons en de supporters. We begonnen met veel vertrouwen aan deze wedstrijd. Ik sta nu  hoger op het veld, waardoor ik aanvallend beter kan zijn. De groep laat goede dingen zien. Persoonlijk moet ik consistenter zijn tijdens mijn wedstrijden, maar het zal verbeteren. Romelu en Zeno op de tribune zien is altijd leuk", verklaarde hij aan La Dernière Heure.

Moet RSCA verder doen met Hubert?

Meest recent

Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

12
12
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

82
82
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

83
83
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

67
67
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

77
77
Hasi in luxe-positie: verrassende keuzes lonken

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

83
83
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

71
71
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

202
202
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

278
278
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

41
41
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

162
162
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

156
156
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

179
179
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

165
165
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

83
83
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

218
218
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

817
817
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

113
113
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

90
90
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

97
97
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

310
310
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

195
195
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

199
199
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

63
63

Meer sportnieuws