Dolberg geeft héél duidelijk signaal aan Fredberg & co

door
Dolberg geeft héél duidelijk signaal aan Fredberg & co

Bij RSC Anderlecht kenden ze een topweek. Er werd gestunt in Europa bij Real Sociedad en tegen Standard al bij al vlot gewonnen. Interim-trainer David Hubert sprak na de match tegen de Luikenaars over de zijn positie en de verdiende overwinning. Anderlecht won verdiend van Standard, maar het kon nog een stuk beter.

LEES OOK: 'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Lof voor Hubert

"De eerste helft vond ik niet goed van ons, die 2-0 was geen juiste score. We deden een aantal zaken niet goed en na de pauze pakten we dat beter aan. We kregen toen ook meer kansen, maar het is een correcte week op een correcte manier. Het was goed, maar niet geweldig”, aldus Hubert.

De fans scandeerden zijn naam voor de match alvast luidop. Met drie zeges en twee draws is de balans onder Hubert alvast zeer positief. Genoeg om Jesper Fredberg en Wouter Vandenhaute te overtuigen om de zoektocht naar een nieuwe T1 te staken?

Sterke Stroeykens

Kasper Dolberg was alvast lovend over Hubert. “Het is een heel belangrijke overwinning, vooral tegen Standard. We hebben heel goed gespeeld. Ik hou echt van dit soort wedstrijden. David Hubert kwam met een nieuw DNA en een nieuw soort pressing. Omdat we goede spelers hebben, werkt het goed." Eerder waren Colin Coosemans en Mats Rits al lovend.

Mario Stroeykens, die de beste man was op het veld, was uiteraard bijzonder opgetogen. "Het is een grote overwinning. Het is belangrijk voor ons en de supporters. We begonnen met veel vertrouwen aan deze wedstrijd. Ik sta nu  hoger op het veld, waardoor ik aanvallend beter kan zijn. De groep laat goede dingen zien. Persoonlijk moet ik consistenter zijn tijdens mijn wedstrijden, maar het zal verbeteren. Romelu en Zeno op de tribune zien is altijd leuk", verklaarde hij aan La Dernière Heure.

Moet RSCA verder doen met Hubert?

Meest recent

'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

9
9
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

23
23
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

232
232
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

134
134
KRC Genk houdt poot stijf en zegt ‘nee’ tegen topclubs

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

46
46
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

16
16
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

101
101
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

20
20
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

473
473
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

148
148
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

104
104
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

51
51
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

228
228
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

318
318
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

89
89
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

188
188
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

549
549
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

124
124
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

80
80
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

243
243
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

423
423
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

216
216
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

72
72
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

276
276
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32

Meer sportnieuws