Lukaku zet Lotto Park in vuur, fans keren zich tegen elkaar

door
Lukaku zet Lotto Park in vuur, fans keren zich tegen elkaar

Anderlecht is om 13u30 begonnen aan zijn Clasico tegen Standard. Daarbij zijn er geen Luikse fans aanwezig, want de klassiekers worden voorlopig zonder bezoekende fans afgewerkt nadat er de voorbije jaren verschillende incidenten plaatsvonden. Desondanks is er meer dan genoeg animo in het Lotto Park.

LEES OOK: Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

Anderlecht-fans keren zich tegen ultra's

De wedstrijd begon wat stiller dan normaal, want sfeergroep Mauves Army voerde zoals verwacht protest. Zij zijn niet te spreken over het feit dat uitsupporters niet welkom zijn en stuurden daarom hun kat voor de eerste twaalf minuten. Daarin was Anderlecht wel al op voorsprong gekomen via Simic.

Toen de ultra's toch in actie schoten, keerde echter het hele stadion zich tegen hen. De andere Anderlecht-supporters floten hen massaal uit en scandeerden onder meer 'Shame on you' en 'You are fucking shit'. Daarnaast weigerde de rest van het stadion ook meet te doen telkens de Mauves Army een lied inzetten.

Staande ovatie voor Lukaku

In plaats van met de Luikse fans gaat het Anderlecht-publiek dus maar met elkaar in de clinch, al was er ook een positief moment. Een opgemerkte gast op de tribunes bleek immers Romelu Lukaku te zijn. Hij paste deze week dan wel voor de Rode Duivels, maar zakte toch naar België af om zijn oude club aan het werk te zien.

Lukaku is in het Lotto Park aanwezig met zijn kinderen en zijn broer Jordan. Toen zijn aanwezigheid door de stadionomroeper meegedeeld werd, kreeg hij prompt een staande ovatie van het volledige stadion. Die nam hij in grote dankbaarheid aan.

Lukaku is niet de enige oude bekende in het Lotto Park

Denk je dat Lukaku als speler nog zal terugkeren bij Anderlecht?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

95
95
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

4
4
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

73
73
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

17
17
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

67
67
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

28
28
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

31
31
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

108
108
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

63
63
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

223
223
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

59
59
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

65
65
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

19
19
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

80
80
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

67
67
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

101
101
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

450
450
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

32
32
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

76
76
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

243
243
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

41
41
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

65
65
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

297
297
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

122
122
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

56
56
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

262
262

Meer sportnieuws