Lukaku zet Lotto Park in vuur, fans keren zich tegen elkaar

door
Lukaku zet Lotto Park in vuur, fans keren zich tegen elkaar

Anderlecht is om 13u30 begonnen aan zijn Clasico tegen Standard. Daarbij zijn er geen Luikse fans aanwezig, want de klassiekers worden voorlopig zonder bezoekende fans afgewerkt nadat er de voorbije jaren verschillende incidenten plaatsvonden. Desondanks is er meer dan genoeg animo in het Lotto Park.

LEES OOK: Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

Anderlecht-fans keren zich tegen ultra's

De wedstrijd begon wat stiller dan normaal, want sfeergroep Mauves Army voerde zoals verwacht protest. Zij zijn niet te spreken over het feit dat uitsupporters niet welkom zijn en stuurden daarom hun kat voor de eerste twaalf minuten. Daarin was Anderlecht wel al op voorsprong gekomen via Simic.

Toen de ultra's toch in actie schoten, keerde echter het hele stadion zich tegen hen. De andere Anderlecht-supporters floten hen massaal uit en scandeerden onder meer 'Shame on you' en 'You are fucking shit'. Daarnaast weigerde de rest van het stadion ook meet te doen telkens de Mauves Army een lied inzetten.

Staande ovatie voor Lukaku

In plaats van met de Luikse fans gaat het Anderlecht-publiek dus maar met elkaar in de clinch, al was er ook een positief moment. Een opgemerkte gast op de tribunes bleek immers Romelu Lukaku te zijn. Hij paste deze week dan wel voor de Rode Duivels, maar zakte toch naar België af om zijn oude club aan het werk te zien.

Lukaku is in het Lotto Park aanwezig met zijn kinderen en zijn broer Jordan. Toen zijn aanwezigheid door de stadionomroeper meegedeeld werd, kreeg hij prompt een staande ovatie van het volledige stadion. Die nam hij in grote dankbaarheid aan.

Lukaku is niet de enige oude bekende in het Lotto Park

Denk je dat Lukaku als speler nog zal terugkeren bij Anderlecht?

Meest recent

Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

7
7
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

15
15
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

112
112
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

146
146
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

97
97
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

174
174
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

418
418
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

36
36
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

370
370
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

175
175
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

221
221
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

367
367
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

439
439
'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

262
262
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

145
145
Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

67
67
Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

62
62
Genk-talent slaat terug: "Dat is helemaal niet zo"

Genk beleefde tot dusver een wisselvallig seizoen, maar met zeges tegen Basel en OHL lijken ze ...

126
126
Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

411
411
'Genk ongerust: verrassende club jaagt op Karetsas'

Genk hoopt donderdag verder te kunnen gaan op zijn elan van de laatste weken door Anderlecht uit de ...

327
327
Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Jérémy Doku lijkt dit seizoen een nieuwe stap in zijn ontwikkeling gezet te hebben, ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Straf gerucht Benteke, smaakmaker KVM gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

305
305
Oosting-effect: Kerk velt oordeel nieuwe Antwerp-coach

Royal Antwerp FC staat dit seizoen in de gevarenzone en Stef Wils werd na de nederlaag tegen rode ...

389
389
Engeland in de ban van Onana: nieuw Duivels wapen

Aston Villa duwde het Brighton van Maxim De Cuyper woensdagavond in de put. The Villains ...

86
86
Anthuenis sneert: “Wat heeft díé al bewezen bij Anderlecht?”

RSC Anderlecht draait dit seizoen mee bovenin het klassement. Donderdagavond staat de topper in de ...

705
705

Meer sportnieuws