Harde waarheid over Bakayoko komt naar boven bij PSV

door
Harde waarheid over Bakayoko komt naar boven bij PSV

Johan Bakayoko zit in een enorme vormdip bij PSV Eindhoven. Afgelopen seizoen was de Rode Duivel nog één van de absolute smaakmakers. Frank Arnesen sprak tijdens Goedemorgen Eredivisie over de Belgische winger.

Bakayoko kan geen potten meer breken bij PSV en heeft met ex-Club Brugge-aanvaller Ivan Perisic een flinke concurrent zien arriveren afgelopen zomermercato. Tegen Sparta Rotterdam moest Bakayoko genoegen nemen met een reserverol.

LEES OOK: Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Veel interesse, weinig geld

Afgelopen zomer werd Bakayoko met zowat elke Europese topclub in verband gebracht, maar nu brengt Arnesen de harde waarheid naar boven. “Dat waren niet echt clubs die heel veel wilden betalen, afgezien van de interesse uit het Midden-Oosten”, aldus Arnesen.

Uit Saudi-Arabië kwamen er wel aanbiedingen van meer dan vijftig miljoen euro, maar dat zag Bakayoko zelf niet zitten. “Ik vind het ook geweldig dat hij er niet naar luistert. Hij gaat daar niet naartoe en dat moet hij ook niet willen.” Uiteindelijk bleef Bakayoko aldus bij PSV.

PSG nadrukkelijk genoemd

Vooral het Franse PSG werd nadrukkelijk genoemd. Daar weet Arnesen echter niets van. Men vindt dat Bakayoko de stap moet zetten naar een club waar hij zeker is van speelminuten. “Dat weet ik niet. Daar bemoei ik me niet mee”, aldus ex-Anderlecht-pion Arnesen.

Mario Been gaat akkoord dat Bakayoko goed moet nadenken over zijn toekomst. “Hij moet nog groeien in zijn niveau. Paris Saint-Germain is dan niet de juiste club. Ik denk dat hij er goed aan heeft gedaan om te blijven.”

Is Bakayoko klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

89
89
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

49
49
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

352
352
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

29
29
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

63
63
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

439
439
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

54
54
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

353
353
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

180
180
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

299
299
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

231
231
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

387
387
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

386
386
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

313
313
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

234
234
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

112
112
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

204
204
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

255
255
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

158
158
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1160
1160
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

87
87
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

39
39
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

107
107
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

549
549
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

140
140

Meer sportnieuws