De Mos over trainerskeuze Anderlecht: "Goed gevoel bij hem"

492 stemmen
De Mos over trainerskeuze Anderlecht:

RSC Anderlecht is officieel nog steeds op zoek naar een nieuwe trainer om de ontslagen Brian Riemer op te volgen. David Hubert nam tijdelijk over, maar die laat een goede indruk achter. Aad de Mos kreeg in De Zondag de vraag of zijn ex-club de ex-middenvelder moet houden als hoofdcoach?

LEES OOK: 'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

De Mos looft Hubert

"Soms ligt de oplossing vlakbij. Je moet toch een keer beginnen als je de kwaliteiten hebt? Een grote naam zegt niet alles. Alleen: indien technisch directeur Jesper Fredberg een grote haalt, blijft hij buiten schot als het misloopt, terwijl hij wel de schuld zou krijgen als het misloopt met Hubert. Zo werkt dat ook in het voetbal", aldus De Mos in De Zondag.

"Ik lees wat de spelers zeggen en ik heb een goed gevoel bij die jongen. Ik zou het zeer terecht vinden als Hubert de nieuwe trainer wordt van Anderlecht", gaf de Nederlander nog prijs.

Andere benadering als T1

Hubert krijgt nu wel heel veel lof, maar eens hij hoofdtrainer wordt, zal de perceptie snel anders worden. Waar Riemer overdreven negatief werd benaderd de afgelopen maanden, krijgt Hubert nu ook wel zeer veel lof. Zo waren de wissels tegen Ferencvaros en die van Verschaeren tegen FCV Dender geen succes, andere ingrepen uiteraard wel. Maar die eerste twee werden niet benadrukt. Dat zal allemaal veranderen eens hij daadwerkelijk officieel de hoofdtrainer zou worden.

Het zou voor Paars-Wit dan ook handig zijn als ze een ervaren T2 naast Hubert zetten als die trainer zou blijven.

Zal Hubert blijven als T1?

Meest recent

Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

49
49
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

16
16
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

154
154
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

27
27
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

23
23
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

53
53
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

99
99
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

176
176
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

728
728
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

139
139
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

219
219
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

181
181
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

166
166
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

275
275
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

43
43
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

49
49
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

184
184
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

523
523
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

260
260
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

242
242
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

144
144
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

93
93
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

478
478
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

350
350
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

156
156

Meer sportnieuws