De Mos over trainerskeuze Anderlecht: "Goed gevoel bij hem"

492 stemmen
De Mos over trainerskeuze Anderlecht:

RSC Anderlecht is officieel nog steeds op zoek naar een nieuwe trainer om de ontslagen Brian Riemer op te volgen. David Hubert nam tijdelijk over, maar die laat een goede indruk achter. Aad de Mos kreeg in De Zondag de vraag of zijn ex-club de ex-middenvelder moet houden als hoofdcoach?

LEES OOK: Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

De Mos looft Hubert

"Soms ligt de oplossing vlakbij. Je moet toch een keer beginnen als je de kwaliteiten hebt? Een grote naam zegt niet alles. Alleen: indien technisch directeur Jesper Fredberg een grote haalt, blijft hij buiten schot als het misloopt, terwijl hij wel de schuld zou krijgen als het misloopt met Hubert. Zo werkt dat ook in het voetbal", aldus De Mos in De Zondag.

"Ik lees wat de spelers zeggen en ik heb een goed gevoel bij die jongen. Ik zou het zeer terecht vinden als Hubert de nieuwe trainer wordt van Anderlecht", gaf de Nederlander nog prijs.

Andere benadering als T1

Hubert krijgt nu wel heel veel lof, maar eens hij hoofdtrainer wordt, zal de perceptie snel anders worden. Waar Riemer overdreven negatief werd benaderd de afgelopen maanden, krijgt Hubert nu ook wel zeer veel lof. Zo waren de wissels tegen Ferencvaros en die van Verschaeren tegen FCV Dender geen succes, andere ingrepen uiteraard wel. Maar die eerste twee werden niet benadrukt. Dat zal allemaal veranderen eens hij daadwerkelijk officieel de hoofdtrainer zou worden.

Het zou voor Paars-Wit dan ook handig zijn als ze een ervaren T2 naast Hubert zetten als die trainer zou blijven.

Zal Hubert blijven als T1?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

2
2
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

10
10
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

9
9
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

51
51
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

85
85
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

62
62
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

199
199
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

49
49
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

368
368
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

338
338
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

276
276
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

78
78
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

138
138
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

613
613
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

39
39
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

119
119
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

72
72
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

28
28
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

97
97
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

197
197
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

91
91
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

175
175
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

93
93
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

707
707
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

208
208

Meer sportnieuws