De Mos over trainerskeuze Anderlecht: "Goed gevoel bij hem"

door
De Mos over trainerskeuze Anderlecht:

RSC Anderlecht is officieel nog steeds op zoek naar een nieuwe trainer om de ontslagen Brian Riemer op te volgen. David Hubert nam tijdelijk over, maar die laat een goede indruk achter. Aad de Mos kreeg in De Zondag de vraag of zijn ex-club de ex-middenvelder moet houden als hoofdcoach?

LEES OOK: Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De Mos looft Hubert

"Soms ligt de oplossing vlakbij. Je moet toch een keer beginnen als je de kwaliteiten hebt? Een grote naam zegt niet alles. Alleen: indien technisch directeur Jesper Fredberg een grote haalt, blijft hij buiten schot als het misloopt, terwijl hij wel de schuld zou krijgen als het misloopt met Hubert. Zo werkt dat ook in het voetbal", aldus De Mos in De Zondag.

"Ik lees wat de spelers zeggen en ik heb een goed gevoel bij die jongen. Ik zou het zeer terecht vinden als Hubert de nieuwe trainer wordt van Anderlecht", gaf de Nederlander nog prijs.

Andere benadering als T1

Hubert krijgt nu wel heel veel lof, maar eens hij hoofdtrainer wordt, zal de perceptie snel anders worden. Waar Riemer overdreven negatief werd benaderd de afgelopen maanden, krijgt Hubert nu ook wel zeer veel lof. Zo waren de wissels tegen Ferencvaros en die van Verschaeren tegen FCV Dender geen succes, andere ingrepen uiteraard wel. Maar die eerste twee werden niet benadrukt. Dat zal allemaal veranderen eens hij daadwerkelijk officieel de hoofdtrainer zou worden.

Het zou voor Paars-Wit dan ook handig zijn als ze een ervaren T2 naast Hubert zetten als die trainer zou blijven.

Zal Hubert blijven als T1?

Meest recent

Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

1
1
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

52
52
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

123
123
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

179
179
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

213
213
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

473
473
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

45
45
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

74
74
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

291
291
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

54
54
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

187
187
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

300
300
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

252
252
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

605
605
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

347
347
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

167
167
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

185
185
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

218
218
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

435
435
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

456
456
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

178
178
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

197
197
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

569
569
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

41
41
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

305
305

Meer sportnieuws