De Mil ziet één groot werkpunt: "Blijft moeilijk voor ons"

74
De Mil ziet één groot werkpunt:

Charleroi draait dit seizoen voorlopig zeer aardig mee in de subtop van de Jupiler Pro League, maar het blikt nu wel terug op een mindere twee op negen. Na knappe gelijke spelen tegen Anderlecht en Club Brugge ging het zaterdagavond toch wat verrassend onderuit op het veld van Dender.

Het verloor met 1-0 en dat had het toch aan zichzelf te wijten. Het slikte al in het openingskwartier een vermijdbaar doelpunt, toen Petris na een slechte pass van Zorgane een vrije trap moest weggeven. Hens knalde die op de lat, maar via doelman Koné verdween de bal toch in doel.

LEES OOK: Vanhaezebrouck maakt refs al meteen met grond gelijk

Charleroi slikt ongelukkige goal

Daarna domineerde Charleroi de wedstrijd nog wel, maar slaagde het er onvoldoende in om ook kansen te creëren om langszij te komen. Daardoor bleef het met lege handen achter, tot grote ontgoocheling van Rik De Mil.

"Na die goal hebben we er alles aan gedaan. We hadden 70 procent balbezit, we hebben in de tweede helft heel offensief gespeeld, terwijl Dender na de goal geen kansen meer gehad heeft", zag hij immers bij Sporza.

De Mil ziet Charleroi te weinig kansen creëren

Maar dat legt meteen ook het grootste pijnpunt van Charleroi bloot. "Het blijft voor ons moeilijk om kansen te creëren tegen een laag opgesteld, compact blok", weet ook De Mil. "In de zone van de waarheid hebben we duidelijk nog veel werk voor de boeg. Vandaag moest onze creativiteit en efficiëntie top zijn om Dender te kloppen en dat was niet het geval."

Charleroi blijft daardoor hangen op de achtste plaats in het klassement, al blijven de verschillen nog altijd zeer klein. Dender blijft dan weer verbazen en wipt voorlopig naar de vijfde plaats, waarmee het boven onder meer Club Brugge en Anderlecht staat.

Zal Charleroi nog meestrijden om de top zes?

Meest recent

'Bornauw alweer weg bij Leeds: deze club drukt door'

Enkele jaren geleden leek hij nog één van de toekomstige leiders van de defensie van ...

28
28
Mechele doet straffe belofte na knallende start Club

De voorbije jaren schoot Club Brugge in de competitie vaak moeizaam uit de startblokken, maar dat ...

130
130
KV Kortrijk laat stunt liggen: "Dan hadden we gewonnen"

KV Kortrijk blijft voorlopig achter met een nul op zes. De Kerels keerden terug op het hoogste ...

80
80
Ajax baalt keihard na vertrek Godts: Cruijff reageert

Nadat Youri Tielemans al bij Manchester United tekende, heeft zaterdag een tweede Rode Duivel deze ...

161
161
Racing Genk overleeft dramatische start met straf vervolg

Het is misschien vroeg, maar na een kwartier spelen leek het lot van Jesse Thorup al aan een zijden ...

87
87
Beerschot laat nog een jong talent vertrekken

Bij Beerschot was er zaterdag heel wat transferactiviteit. Daags voor hun eerste competitiewedstrijd ...

38
38
Club freewheelt naar zege na gruwelijke blunder ex-doelman

Club Brugge kent voorlopig een foutloos parcours in de Jupiler Pro League. De landskampioen haalde ...

163
163
"Ici c'est Paris": Godts heeft droomtransfer beet

De laatste twee weken was de toekomst van Mika Godts een hot item, nadat hij in Porto gespot werd in ...

83
83
Arne Engels rondt fraaie recordtransfer af

Na de aanstelling van Rudi Garcia verdween hij uit beeld bij de Rode Duivels, maar Arne Engels kan ...

61
61
Horrordebuut voor nieuwe Lierse T1: Virton viert feest

Het debuut van Arno Van den Abbeel als coach van Lierse draaide uit op een stevige sof. De ...

57
57
Club-fans ergeren zich ondanks voorsprong aan één man

Club Brugge nam vorige week een uitstekende competitiestart met een ruime zege tegen KV Kortrijk. ...

306
306
Antwerp neemt blitzstart: Compper ziet nog werkpunt

Weinigen hadden het verwacht voor de start van het seizoen, maar Antwerp pronkt na twee speeldagen ...

152
152
'Straffe job Pocognoli: meer details bekend'

Belgische trainers lijken alsmaar meer 'hot' te worden over het Kanaal. Nadat Philippe Clement in de ...

59
59
Antwerp verbaast en plukt pion weg bij Beerschot

Antwerp kende een zeer moeilijke zomer, maar is het seizoen wel uitstekend begonnen. De Great Old ...

282
282
Ongewijzigd Club tegen OHL, sterkhouder terug bij Genk

Zaterdag gaat de tweede speeldag in de Jupiler Pro League verder en met Club Brugge en KRC Genk ...

31
31
Vernieuwd Antwerp legt ook tweede promovendus over de knie

Een sterk vernieuwd Antwerp heeft voorlopig de perfecte start te pakken. The Great Old koos zijn ...

107
107
‘Club Brugge dumpt Adedeji: pijnlijke waarheid komt boven’

Club Brugge haakt definitief af voor Noah Adedeji-Sternberg. Opvallend, want blauw-zwart had al een ...

772
772
'Anderlecht legt bod neer voor smaakmaker uit Duitsland'

RSC Anderlecht duwt heel hard door om zo snel mogelijk aanvallende versterking voor te stellen. ...

522
522
Amy Sonck doet vader Wesley zweten: bloedheet spektakel

Wie dacht dat Wesley Sonck als vader van Amy wel wat gewoon was, kreeg op Instagram een verrassende ...

157
157
Hubert en Schoofs scherp na zwakke prestatie Union SG

Union SG is niet heel overtuigend aan het seizoen begonnen. De Brusselaars speelden vandaag een zeer ...

110
110
Zulte Waregem bekocht? "Ik weet niet waarom"

Zulte Waregem pakt een oververdiend punt tegen een ronduit zwak Union SG. Essevee mocht zich ook ...

276
276
Sibierski krijgt duidelijkheid : extra aanwinst voor Anderlecht

RSC Anderlecht kan dit seizoen bekoren. Velen spreken vooral over de drive en dergelijke, toch is ...

615
615
Spektakel in CPL: Patro met remontada, statement Mazzu

Spektakel troef deze namiddag in de Challenger Pro League. Patro Eisden Maasmechelen leek lange tijd ...

97
97
Essevee vat vol frustratie na knappe prestatie tegen Union

Een paar dagen na een Europese deceptie, volgde een nieuwe ontgoocheling voor Union. De manschappen ...

211
211
Beerschot: nieuwe aanvaller én nieuw contract

Beerschot heeft nog een nieuwe aanvaller aan de kern toegevoegd. Daarnaast wisten ze een jonge ...

70
70

Meer sportnieuws