Real Madrid herstelt van CL-kater en zet Barça onder druk

door
Real Madrid herstelt van CL-kater en zet Barça onder druk

Real Madrid liep deze week een stevige kater op door in de Champions League te gaan verliezen in Lille. Daarvan heeft het zich zaterdagavond enigszins hersteld door in La Liga een vrij simpele zege te boeken tegen Villarreal. Dat ging in het Bernabeu met 2-0 voor de bijl, waardoor Real voorlopig ook naast FC Barcelona aan de leiding komt.

LEES OOK: Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Bleek Real pakt drie punten

De verbazing was groot toen Carlo Ancelotti voor de aftrap zijn opstelling bekend maakte, want daarin verscheen gewoon Kylian Mbappé. De steraanvaller werd enkele dagen geleden nog niet opgeroepen bij Frankrijk omdat hij geblesseerd zou zijn, maar bleek zaterdag dus gewoon fit genoeg om aan de aftrap te verschijnen. Thibaut Courtois ontbrak nog steeds.

Hij zag Real alweer geen overweldigende wedstrijd spelen. Maar de Koninklijke kwam wel vroeg op voorsprong. Na een afgeslagen hoekschop haalde Valverde van ver uit en zijn afgeweken schot verraste doelman Conde. Real kon daarna wel nog een paar keer dreigen, maar al bij al was Villarreal niet de mindere.

Zware blessure voor Carvajal?

Een dik kwartier voor tijd legde Vinicius Junior de match echter op fraaie wijze in een beslissende plooi. De Braziliaan haalde van op de rand van de zestien fraai uit voor de 2-0. Daarmee lag Villarreal uiteindelijk toch helemaal uitgeteld tegen het canvas.

De wedstrijd eindigde wel nog met een dubbele domper voor Real Madrid. Vinicius Junior moest nog met een schouderblessure naar de kant en in de absolute slotseconden leek Carvajal nog een ogenschijnlijk zware knieblessure op te lopen. Hij knalde vol tegen Yeremy Pino aan en daarbij plooide zijn been helemaal de verkeerde kant over. Hij verliet in tranen het veld.

Had Mbappé gewoon opgeroepen moeten worden door Frankrijk?

Meest recent

'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

97
97
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

14
14
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

61
61
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

390
390
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

121
121
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

91
91
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

159
159
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

26
26
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

344
344
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

74
74
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

202
202
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

361
361
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

182
182
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

266
266
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

394
394
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

383
383
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

44
44
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

112
112
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

291
291
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

55
55
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

114
114
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

99
99
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

249
249
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

336
336
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1274
1274

Meer sportnieuws