Lang in de problemen: "Het is nog niet goed genoeg"

door
Lang in de problemen:

Tussen 2020 en 2023 maakte Noa Lang naar eigen zeggen de Belgische competitie heet bij Club Brugge, alleen bleef de verhoopte toptransfer uit. Hij stapte een dik jaar geleden dan maar voor 12,5 miljoen euro over naar PSV, maar daar loopt het ook niet bepaald van een leien dakje. 

LEES OOK: Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Lang bij PSV aan de bank gekluisterd

Vorig seizoen zag de intussen toch al 25-jarige flankaanvaller grotendeels in rook opgaan door blessureleed, terwijl hij in de huidige jaargang vooralsnog aan de bank gekluisterd blijft. Ook zaterdagavond in de wedstrijd tegen Sparta Rotterdam moet Lang het weer stellen met een rol als invaller, hoewel hij in de basis verwacht werd.

"Ik heb ook zin om Noa weer vanaf het begin aan het werk te zien", zei trainer Peter Bosz daarover aan ESPN. "Maar zover is het nog niet. Wanneer het moment daar is, zal hij zeker weer gaan spelen."

Bosz ziet dat Lang nog niet goed genoeg is

Bosz legt uit dat het uitblijven van een basisplaats niet alleen aan de fysieke paraatheid van Lang ligt. "Na zo'n lange tijd eruit te zijn geweest, komt er meer bij kijken", klinkt het. "Dan moet je ook weer het voetbalniveau aan kunnen. Hij is op de goede weg en ik zie bij vlagen weer de oude Noa terug. Maar het is nog niet goed genoeg om te beginnen."

Het valt dus af te wachten wanneer we Lang terug in de basis zullen zien bij PSV, al is de verwachting dat het niet meer zo lang zal duren. Intussen is hij wel zijn plaats in de selectie van Oranje kwijt en moest hij in de zomer ook het EK vanuit zijn zetel volgen.

Zal Lang nog ontploffen bij PSV?

Meest recent

Antwerp droomt weer van PO1: "Als we drie keer winnen..."

Antwerp was sinds de winterstop weer op de sukkel en moest na een drie op achttien weer angstvallig ...

0
0
Futures halen Club NXT door gehaktmolen, Lierse recht rug

In de Challenger Pro League hebben de Futures van Anderlecht de mini-topper eenvoudig naar hun hand ...

15
15
Vrancken ziet pijnpunt STVV: "Eerste keer dat ik dat zie"

STVV was de voorbije weken amper af te stoppen, maar zaterdag zijn de Kanaries toch nog eens ...

20
20
'Club Brugge laat oog vallen op Senegalese parel'

Club Brugge bleef tijdens de wintermercato verrassend stil, maar komende zomer mogen we weer de ...

68
68
Lukaku kan tranen niet bedwingen: "Ik was dood"

Romelu Lukaku is zaterdag eindelijk nog eens beslissend kunnen zijn voor Napoli. De titelverdediger ...

45
45
Bayern wint bewogen kraker, zuinige zege Man City

Vincent Kompany lijkt met Bayern München stilaan helemaal af te stevenen op een tweede titel op ...

24
24
Antwerp maakt einde aan zegereeks van STVV

De straffe zegereeks van STVV is zaterdagavond geëindigd. De Kanaries hadden de koppositie ...

76
76
Hij is terug! Lukaku schenkt Napoli op valreep de zege

Na zijn maandenlange afwezigheid had Romelu Lukaku het de laatste weken lastig om weer zijn stempel ...

43
43
‘Nieuwe TD schokt Anderlecht: meteen grote opschudding’

Anderlecht zoekt een nieuwe sportieve baas, maar de piste die nu op tafel ligt, zorgt meteen voor ...

146
146
Opstellingen Anderlecht-OHL, hoog bezoek in Lotto Park

RSC Anderlecht werkt zaterdagavond een belangrijke thuiswedstrijd tegen OH Leuven af. Voor de ...

26
26
'Miljoenentransfer Sabbe: Club Brugge hakt knoop door'

Met de goede campagne in de Champions League wisten verschillende spelers van Club Brugge zich in de ...

297
297
Beveren draaft door: parel Brüls brengt titel stap dichter

Het promotieticket mag dan al binnen zijn, de honger bij SK Beveren is nog lang niet gestild. De ...

59
59
Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

35
35
Euvrard eerlijk: Standard uitgeteld voor Play-Off I?

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

109
109
Achter de Kazerne ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

140
140
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

93
93
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

71
71
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

283
283
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

78
78
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

106
106
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

162
162
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

62
62
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

230
230
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

247
247
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

55
55

Meer sportnieuws