Lang in de problemen: "Het is nog niet goed genoeg"

door
Lang in de problemen:

Tussen 2020 en 2023 maakte Noa Lang naar eigen zeggen de Belgische competitie heet bij Club Brugge, alleen bleef de verhoopte toptransfer uit. Hij stapte een dik jaar geleden dan maar voor 12,5 miljoen euro over naar PSV, maar daar loopt het ook niet bepaald van een leien dakje. 

LEES OOK: El Ouahdi doet boekje open over transfer naar PSV

Lang bij PSV aan de bank gekluisterd

Vorig seizoen zag de intussen toch al 25-jarige flankaanvaller grotendeels in rook opgaan door blessureleed, terwijl hij in de huidige jaargang vooralsnog aan de bank gekluisterd blijft. Ook zaterdagavond in de wedstrijd tegen Sparta Rotterdam moet Lang het weer stellen met een rol als invaller, hoewel hij in de basis verwacht werd.

"Ik heb ook zin om Noa weer vanaf het begin aan het werk te zien", zei trainer Peter Bosz daarover aan ESPN. "Maar zover is het nog niet. Wanneer het moment daar is, zal hij zeker weer gaan spelen."

Bosz ziet dat Lang nog niet goed genoeg is

Bosz legt uit dat het uitblijven van een basisplaats niet alleen aan de fysieke paraatheid van Lang ligt. "Na zo'n lange tijd eruit te zijn geweest, komt er meer bij kijken", klinkt het. "Dan moet je ook weer het voetbalniveau aan kunnen. Hij is op de goede weg en ik zie bij vlagen weer de oude Noa terug. Maar het is nog niet goed genoeg om te beginnen."

Het valt dus af te wachten wanneer we Lang terug in de basis zullen zien bij PSV, al is de verwachting dat het niet meer zo lang zal duren. Intussen is hij wel zijn plaats in de selectie van Oranje kwijt en moest hij in de zomer ook het EK vanuit zijn zetel volgen.

Zal Lang nog ontploffen bij PSV?

Meest recent

Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

28
28
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

78
78
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

172
172
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

27
27
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

93
93
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

39
39
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

462
462
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

122
122
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

200
200
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

239
239
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

216
216
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

160
160
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

88
88
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

63
63
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

102
102
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

431
431
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

227
227
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

335
335
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

162
162
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

232
232
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

281
281
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

674
674
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

251
251
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

291
291
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

130
130

Meer sportnieuws