Albert heeft duidelijke waarschuwing voor Anderlecht

door
Albert heeft duidelijke waarschuwing voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelt morgen om 13u30 tegen Standard. Ondanks het feiten dat beiden al jaren geen titel meer wonnen, is dat nog steeds een zeer geladen duel. Philippe Albert legt alle druk bij de Brusselaars. Zij moeten vooral winnen.

LEES OOK: Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Alle druk bij Anderlecht

Anderlecht boekte een 4 op 15 en heeft nood aan een zege. Ze moeten ook de aansluiting behouden met de top. “Anderlecht speelt thuis en dan is het favoriet”, stelt Albert vast bij RTBF.

Hij verwacht een Anderlecht dat het spel wil gaan maken en Standard dat vooral op een goede organisatie zal teren. “Standard moet allereerst in de goede organisatie blijven die het sinds de start van het kampioenschap heeft en profiteren van de omschakelingsmomenten die er zullen komen."

Twee ploegen die punten nodig hebben

Hij ziet een cruciale rol voor twee Luikenaars. “Anderlecht zal moeten opletten voor Ayensa en Zeqiri, want beiden kunnen een tegenstander pijn doen. Ik denk voorts dat Price zal starten in de plaats van Kuavita. Hoe dan ook, Standard kent een goede seizoensstart, Anderlecht misschien iets minder en mag absoluut niet verliezen", zei de coach. 

Anderlecht telt 14 punten en Standard 12. De Rouches kunnen ook niet te fel op hun lauweren rusten, want het verschil met de voorlaatste bedraagt amper 4 punten. Na een 1 op 6 is er toch de druk om punten te halen in het Lotto Park, waar ze uiteraard smachten naar een thuisoverwinning. Dit seizoen boekten ze daar een zeer matige 6 op 15.

Wat zal het worden?

Meest recent

Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

4
4
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

35
35
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

114
114
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

286
286
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

271
271
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

214
214
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

256
256
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

166
166
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

300
300
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

222
222
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

438
438
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

487
487
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

340
340
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

456
456
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

305
305
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

336
336
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

80
80
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

353
353
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

294
294
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

217
217
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

379
379
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

145
145
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

112
112
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

193
193
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

308
308

Meer sportnieuws