Albert heeft duidelijke waarschuwing voor Anderlecht

412 stemmen
Albert heeft duidelijke waarschuwing voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelt morgen om 13u30 tegen Standard. Ondanks het feiten dat beiden al jaren geen titel meer wonnen, is dat nog steeds een zeer geladen duel. Philippe Albert legt alle druk bij de Brusselaars. Zij moeten vooral winnen.

LEES OOK: 'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

Alle druk bij Anderlecht

Anderlecht boekte een 4 op 15 en heeft nood aan een zege. Ze moeten ook de aansluiting behouden met de top. “Anderlecht speelt thuis en dan is het favoriet”, stelt Albert vast bij RTBF.

Hij verwacht een Anderlecht dat het spel wil gaan maken en Standard dat vooral op een goede organisatie zal teren. “Standard moet allereerst in de goede organisatie blijven die het sinds de start van het kampioenschap heeft en profiteren van de omschakelingsmomenten die er zullen komen."

Twee ploegen die punten nodig hebben

Hij ziet een cruciale rol voor twee Luikenaars. “Anderlecht zal moeten opletten voor Ayensa en Zeqiri, want beiden kunnen een tegenstander pijn doen. Ik denk voorts dat Price zal starten in de plaats van Kuavita. Hoe dan ook, Standard kent een goede seizoensstart, Anderlecht misschien iets minder en mag absoluut niet verliezen", zei de coach. 

Anderlecht telt 14 punten en Standard 12. De Rouches kunnen ook niet te fel op hun lauweren rusten, want het verschil met de voorlaatste bedraagt amper 4 punten. Na een 1 op 6 is er toch de druk om punten te halen in het Lotto Park, waar ze uiteraard smachten naar een thuisoverwinning. Dit seizoen boekten ze daar een zeer matige 6 op 15.

🚀

Wat zal het worden?

Meest recent

Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

21
21
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

69
69
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

42
42
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

73
73
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

65
65
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

46
46
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

197
197
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

84
84
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

294
294
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

315
315
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

87
87
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

338
338
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

41
41
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

483
483
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

337
337
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

431
431
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

156
156
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

77
77
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

136
136
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

114
114
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

56
56
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

232
232
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

303
303
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

140
140
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

83
83

Meer sportnieuws