Albert heeft duidelijke waarschuwing voor Anderlecht

412 stemmen
Albert heeft duidelijke waarschuwing voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelt morgen om 13u30 tegen Standard. Ondanks het feiten dat beiden al jaren geen titel meer wonnen, is dat nog steeds een zeer geladen duel. Philippe Albert legt alle druk bij de Brusselaars. Zij moeten vooral winnen.

LEES OOK: 'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Alle druk bij Anderlecht

Anderlecht boekte een 4 op 15 en heeft nood aan een zege. Ze moeten ook de aansluiting behouden met de top. “Anderlecht speelt thuis en dan is het favoriet”, stelt Albert vast bij RTBF.

Hij verwacht een Anderlecht dat het spel wil gaan maken en Standard dat vooral op een goede organisatie zal teren. “Standard moet allereerst in de goede organisatie blijven die het sinds de start van het kampioenschap heeft en profiteren van de omschakelingsmomenten die er zullen komen."

Twee ploegen die punten nodig hebben

Hij ziet een cruciale rol voor twee Luikenaars. “Anderlecht zal moeten opletten voor Ayensa en Zeqiri, want beiden kunnen een tegenstander pijn doen. Ik denk voorts dat Price zal starten in de plaats van Kuavita. Hoe dan ook, Standard kent een goede seizoensstart, Anderlecht misschien iets minder en mag absoluut niet verliezen", zei de coach. 

Anderlecht telt 14 punten en Standard 12. De Rouches kunnen ook niet te fel op hun lauweren rusten, want het verschil met de voorlaatste bedraagt amper 4 punten. Na een 1 op 6 is er toch de druk om punten te halen in het Lotto Park, waar ze uiteraard smachten naar een thuisoverwinning. Dit seizoen boekten ze daar een zeer matige 6 op 15.

Wat zal het worden?

Meest recent

'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

37
37
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

13
13
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

145
145
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

69
69
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

64
64
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

503
503
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

53
53
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

104
104
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

136
136
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

798
798
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

58
58
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

522
522
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

367
367
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

738
738
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

723
723
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

124
124
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

425
425
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

723
723
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

354
354
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

197
197
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

222
222
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

206
206
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

358
358
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

922
922
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

139
139

Meer sportnieuws