De mogelijke val van Tedesco: hoe kwetsbaar is zijn positie?

door
De mogelijke val van Tedesco: hoe kwetsbaar is zijn positie?

Domenico Tedesco leert van zijn fouten. Hij was in het begin te rechtlijnig en koppig, wat duidelijk was in de situatie met Thibaut Courtois. De situatie met Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne pakte de coach wél goed aan. Peter Vandenbempt is het daar niet mee eens.

LEES OOK: Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Geen Lukaku en De Bruyne

Er is veel kritiek op het feit dat De Bruyne en Lukaku afzegden voor de matchen in de Nations League, maar dat is de logica zelve. De compleet nutteloze Nations League is van geen waarde, zeker voor dertigers wiens lichaam toch wat meer rust nodig heeft. Dat KDB pubalgie heeft, is het gevolg van overbelasting. Er zijn simpelweg veel te veel matchen, waardoor spelers keuzes moeten maken. De Nations League afschaffen zou een goede zaak zijn. Het is geen meerwaarde, maar enkel een verdienmodel voor de UEFA. 

Vandenbempt vindt dat Tedesco daar wel moet presteren na het mislukte EK. “Door het mislukte staat zijn positie toch een beetje onder druk. Daardoor heeft hij blijkbaar minder gewicht en autoriteit om te vragen aan Lukaku om mee te komen trainen en wedstrijdritme op te doen. Dat zijn toch vege tekens", zegt hij aan Sporza.

Resultaten nodig tegen Italië en Frankrijk

"Want hoe je het draait of keert, de bondscoach heeft net als de nationale ploeg nood aan een goede Nations League-campagne met goede resultaten na de sof in Duitsland. Je wil toch niet 2 keer flink verliezen van die landen. Want dan gaat het toch beginnen te waaien en zal er druk komen op de bondscoach en de nationale ploeg”, aldus de journalist.

Al haken steeds meer spelers met kleine pijntjes af voor de Nations League. Doordat het programma steeds drukker wordt, gaan de echte sterren -zeker jongens die op leeftijd beginnen te komen- bepaalde competities laten vallen. De logica zelve.

Gaat Tedesco het tij nog kunnen keren?

Meest recent

Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

0
0
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

26
26
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

37
37
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

147
147
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

178
178
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

92
92
'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

597
597
Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

298
298
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

102
102
'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

275
275
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

51
51
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

58
58
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

395
395
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

73
73
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

484
484
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

259
259
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

442
442
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

368
368
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

343
343
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1414
1414
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

449
449
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

751
751
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

327
327
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

416
416
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1131
1131

Meer sportnieuws