Pocognoli op de wip bij Union SG? Club komt met statement

door
Pocognoli op de wip bij Union SG? Club komt met statement

Union SG speelt dit weekend tegen Club Brugge. De Brusselaars blijven dit seizoen zeer wisselvallig voor de dag komen. Sebastien Pocognoli ziet dat er aanvallend voorlopig toch een tekort is aan pure kwaliteit in de laatste zone van het veld. Maar wat met de positie van de coach?

LEES OOK: Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Zwakke resultaten bij Union SG

Union SG wordt stilaan aanzien als een Belgische topclub. Dan neemt de druk ook toe. Zeker als je spelers voor pakweg 6,5 miljoen euro aantrekt. Dan komt de lat automatisch hoger te liggen. Voor een topclub zijn de resultaten simpelweg niet goed genoeg. Union SG speelde dit seizoen 14 matchen en won er daar amper 4 van.

De Brusselaars verloren 5 keer en speelden 5 keer gelijk. Er was de kansloze uitschakeling in de voorrondes van de Champions League door Slavia Praag en in de Europa League startten ze met een 1 op 6. In de Jupiler Pro League boekten ze een 13 op 27. Dat is geen goede balans. 

Union SG steunt Pocognoli

Technisch directeur Chris O’Loughlin is in Het Nieuwsblad echter duidelijk. De jonge trainer staat absoluut niet onder druk. Bij de bekerwinnaar hebben ze alle vertrouwen in hem, dat is duidelijk.

"Wij verwachten niet van hem dat hij al alle antwoorden in huis heeft. Wat wij wel zien, is dat zijn trainingen absoluut fantastisch zijn. De boodschap die hij overbrengt op de groep is een krachtige. Poco krijgt onze steun volledig. Op geen enkel moment is er ook maar met één woord over zijn positie als coach gesproken", vertelde de sportieve baas van de Brusselaars.

Zal Union weldra op toerental gaan komen?

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

3
3
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

40
40
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

39
39
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

133
133
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

212
212
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

53
53
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

303
303
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

113
113
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

743
743
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

160
160
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

662
662
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

68
68
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

176
176
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

229
229
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

87
87
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

181
181
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

580
580
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

32
32
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

267
267
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

566
566
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

175
175
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150

Meer sportnieuws