Beerschot hakt knoop door over toekomst Dirk Kuyt

1634 stemmen
Beerschot hakt knoop door over toekomst Dirk Kuyt

Beerschot speelde op het veld Westerlo 2-2 gelijk. Na een tumultueuze periode een welgekomen punt voor de Kielse Ratten, al hadden het ook drie punten kunnen zijn. Coach Dirk Kuyt sprak na afloop met Sporza.

Beerschot kwam twee keer op voorsprong tegen Westerlo, maar twee keer kwam de thuisploeg langszij. Een ferme optater voor Kuyt die nochtans voor de wedstrijd voor een punt had getekend. Beerschot is nog steeds de rode lantaarn met twee punten.

LEES OOK: 'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Toekomst Kuyt bekend

Kuyt kreeg de afgelopen weken de wind van voren na de desastreuze resultaten van de promovendus. Degradatie vermijden wordt het hoofddoel van Beerschot. Vorige speeldag ging het van kwaad naar erger tegen rivaal Royal Antwerp FC. Bij een 4-0 achterstand gooiden fans meermaals vuurwerk op het veld waardoor de derby definitief werd gestaakt. Beerschot gaf nadien forfait.

Het punt tegen Westerlo kwam op het juiste moment voor Kuyt, want de Nederlandse oefenmeester lag/ligt zwaar onder vuur. Kuyt blijft er zelf kalm over. "Maar daar hou ik me niet mee bezig. Ik probeer gewoon iets te bouwen binnen de groep om de broodnodige punten binnen te halen. Wat bepaalde mensen denken of vinden van mij, dat is allemaal prima. De mensen met wie ik spreek, de beleidsbepalers, die zeggen mij wat anders."

Vertrouwen blijft

Vorig seizoen werd Beerschot kampioen in de Challenger Pro League. Het ziet er dus naar uit dat het bestuur vertrouwen heeft in Kuyt. "Zolang daar niets aan verandert... Dat heb ik ook niet in de hand en het raakt me eigenlijk niet veel. Ik ben met mijn jongens bezig om vanuit een lastige situatie toch nog iets te maken."

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent
135

Moet Beerschot blijven vertrouwen in Kuyt?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

42
42
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

80
80
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

20
20
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

133
133
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

129
129
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

24
24
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

119
119
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

205
205
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

57
57
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

185
185
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

37
37
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

191
191
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

268
268
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

105
105
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

414
414
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

584
584
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

150
150
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

229
229
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

312
312
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

300
300
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

587
587
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws