Beerschot hakt knoop door over toekomst Dirk Kuyt

1634 stemmen
Beerschot hakt knoop door over toekomst Dirk Kuyt

Beerschot speelde op het veld Westerlo 2-2 gelijk. Na een tumultueuze periode een welgekomen punt voor de Kielse Ratten, al hadden het ook drie punten kunnen zijn. Coach Dirk Kuyt sprak na afloop met Sporza.

Beerschot kwam twee keer op voorsprong tegen Westerlo, maar twee keer kwam de thuisploeg langszij. Een ferme optater voor Kuyt die nochtans voor de wedstrijd voor een punt had getekend. Beerschot is nog steeds de rode lantaarn met twee punten.

LEES OOK: Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

Toekomst Kuyt bekend

Kuyt kreeg de afgelopen weken de wind van voren na de desastreuze resultaten van de promovendus. Degradatie vermijden wordt het hoofddoel van Beerschot. Vorige speeldag ging het van kwaad naar erger tegen rivaal Royal Antwerp FC. Bij een 4-0 achterstand gooiden fans meermaals vuurwerk op het veld waardoor de derby definitief werd gestaakt. Beerschot gaf nadien forfait.

Het punt tegen Westerlo kwam op het juiste moment voor Kuyt, want de Nederlandse oefenmeester lag/ligt zwaar onder vuur. Kuyt blijft er zelf kalm over. "Maar daar hou ik me niet mee bezig. Ik probeer gewoon iets te bouwen binnen de groep om de broodnodige punten binnen te halen. Wat bepaalde mensen denken of vinden van mij, dat is allemaal prima. De mensen met wie ik spreek, de beleidsbepalers, die zeggen mij wat anders."

Vertrouwen blijft

Vorig seizoen werd Beerschot kampioen in de Challenger Pro League. Het ziet er dus naar uit dat het bestuur vertrouwen heeft in Kuyt. "Zolang daar niets aan verandert... Dat heb ik ook niet in de hand en het raakt me eigenlijk niet veel. Ik ben met mijn jongens bezig om vanuit een lastige situatie toch nog iets te maken."

🚀

Moet Beerschot blijven vertrouwen in Kuyt?

Meest recent

'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

42
42
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

38
38
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

38
38
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

404
404
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

125
125
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

53
53
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

80
80
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

311
311
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

456
456
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

299
299
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

583
583
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

212
212
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

36
36
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

301
301
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

108
108
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

80
80
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

60
60
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

453
453
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

229
229
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

282
282
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

136
136
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

174
174
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

501
501
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

299
299
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

274
274

Meer sportnieuws