Beerschot hakt knoop door over toekomst Dirk Kuyt

1634 stemmen
Beerschot hakt knoop door over toekomst Dirk Kuyt

Beerschot speelde op het veld Westerlo 2-2 gelijk. Na een tumultueuze periode een welgekomen punt voor de Kielse Ratten, al hadden het ook drie punten kunnen zijn. Coach Dirk Kuyt sprak na afloop met Sporza.

Beerschot kwam twee keer op voorsprong tegen Westerlo, maar twee keer kwam de thuisploeg langszij. Een ferme optater voor Kuyt die nochtans voor de wedstrijd voor een punt had getekend. Beerschot is nog steeds de rode lantaarn met twee punten.

LEES OOK: Westerlo heeft beet en stelt zevende aanwinst voor

Toekomst Kuyt bekend

Kuyt kreeg de afgelopen weken de wind van voren na de desastreuze resultaten van de promovendus. Degradatie vermijden wordt het hoofddoel van Beerschot. Vorige speeldag ging het van kwaad naar erger tegen rivaal Royal Antwerp FC. Bij een 4-0 achterstand gooiden fans meermaals vuurwerk op het veld waardoor de derby definitief werd gestaakt. Beerschot gaf nadien forfait.

Het punt tegen Westerlo kwam op het juiste moment voor Kuyt, want de Nederlandse oefenmeester lag/ligt zwaar onder vuur. Kuyt blijft er zelf kalm over. "Maar daar hou ik me niet mee bezig. Ik probeer gewoon iets te bouwen binnen de groep om de broodnodige punten binnen te halen. Wat bepaalde mensen denken of vinden van mij, dat is allemaal prima. De mensen met wie ik spreek, de beleidsbepalers, die zeggen mij wat anders."

Vertrouwen blijft

Vorig seizoen werd Beerschot kampioen in de Challenger Pro League. Het ziet er dus naar uit dat het bestuur vertrouwen heeft in Kuyt. "Zolang daar niets aan verandert... Dat heb ik ook niet in de hand en het raakt me eigenlijk niet veel. Ik ben met mijn jongens bezig om vanuit een lastige situatie toch nog iets te maken."

Moet Beerschot blijven vertrouwen in Kuyt?

Meest recent

Geen Club Brugge, wel andere ex-club voor Ryan

Mathew Ryan was actief op het WK, al was hij daar invaller bij Australië. De ervaren doelman ...

30
30
Mechele geeft hét grote verschil met Union SG aan

Union SG heeft na strafschoppen de supercup gewonnen van Club Brugge. Een volgende (kleine) prijs ...

180
180
Standard heeft weer beet met volgende transfer

Standard heeft vanavond nog een aanwinst meegedeeld. De Luikenaars hebben zopas aangekondigd dat de ...

54
54
'Hasi slaat toe en shopt bij KRC Genk'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

233
233
Union SG wint na strafschoppen en heeft eerste prijs beet

Club Brugge en Union SG openden vanavond het Belgische voetbalseizoen met de supercup. De ...

132
132
'Antwerp verrast met ex-smaakmaker van AA Gent'

Royal Antwerp FC heeft nog héél veel versterking nodig. Na Maxime Busi en Michael Frey ...

221
221
Maakt Tinder zijn intrede in de Belgische voetbalwereld?

Mogelijk bent u al vertrouwd met Tinder, alleen zal dat vermoedelijk op een heel andere manier zijn. ...

37
37
Club Brugge - Union SG: fans irriteren zich mateloos

Club Brugge en Union SG begonnen om 20u30 aan de supercup in het Jan Breydelstadion. De eerste 45 ...

194
194
'AA Gent mag miljoenenbod van Millwall verwachten'

Bij AA Gent moeten ze spelers verkopen om groene cijfers in de boekhouding te hebben. De ...

161
161
Ajax stunt opnieuw met zeer grote naam

Ajax wil dit seizoen weer meespelen voor de landstitel. Jordi Cruijff is bezig met een zeer ...

194
194
Club Brugge maakt deal met FC Barcelona wereldkundig

Club Brugge heeft zopas een opvallende transfer afgerond, al is het er eentje die er maanden zat aan ...

125
125
Club Brugge droomt groot: Spaans fenomeen met ruim 300 goals

Club Brugge kijkt naar Spanje voor versterking. Een bewezen goalmachine duikt op de radar van ...

1034
1034
Cristiano Ronaldo laat fans smullen van peperduur 'speeltje'

Cristiano Ronaldo weet als geen ander hoe hij de aandacht moet trekken. Dit keer is het niet een ...

64
64
Anderlecht ontdekt eindelijk weer een vleugje Kompany

RSC Anderlecht won met 3-1 van Hammarby. Paars-Wit wist vooral op enthousiasme en passie het ...

370
370
Club Brugge - Union SG: Leko verrast met basisploeg

Club Brugge en Union SG openen als landskampioen en bekerwinnaar het Belgische voetbalseizoen. Wie ...

148
148
Kerk, Willen én KV Kortrijk ronden transfers af

Lukas Willen en Gyrano Kerk hebben na vele weken zoeken een nieuwe club gevonden. De twee ...

102
102
Beveren onder stoom en rondt volgende transfer af

SK Beveren is ondertussen niet meer te stoppen. De Waaslanders zijn in gang geschoten op de ...

71
71
Pittige clash tussen Peter Vandenbempt en Sam Kerkhofs

Peter Vandenbempt is al jaren een vaste waarde als voetbalcommentator, maar ook naast de microfoon ...

73
73
STVV en Patro Eisden ronden opmerkelijke transfer af

STVV en Patro Eiden hebben vandaag een onderlinge transfer afgerond. Dat maakten de twee Limburgse ...

47
47
Anderlecht stelt twee verrassende nieuwe namen voor

Anderlecht heeft niet alleen nog heel wat werk op het veld, maar ook daarnaast beweegt er wat. De ...

412
412
'Club Brugge keert kar: Leko gunt flop herkansing'

Club Brugge doet nu al jarenlang gouden zaken op de transfermarkt, maar af en toe slaat ook de ...

568
568
Thorup in blijde verwachting: versterking voor KRC Genk

De voorbereiding verliep niet bepaald van een leien dakje bij KRC Genk, dat na een teleurstellend ...

544
544
'Nieuw bod Club Brugge: toptarget forceert transfer'

Club Brugge neemt het in de Supercup straks op tegen Union, maar nog voor het echte werk weer begint ...

568
568
Leko moet impoviseren: Club met onuitgegeven basiself

Bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond trapt de landskampioen de nieuwe ...

369
369
'Arsenal doet Premier League beven: transfer van 90 miljoen'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

145
145

Meer sportnieuws