Laatste match gespeeld? Deinze-fans barsten in tranen uit

358 stemmen
Laatste match gespeeld? Deinze-fans barsten in tranen uit

Deinze was eens hyperambitieus, maar de club staat op rand van de afgrond. Een faillissement lijkt in zicht en Patro Eisden duwde de club nog meer de dieperik in. Het werd uiteindelijk 3-1.

Het Nieuwsblad laat weten dat Deinze mogelijk hun laatste wedstrijd heeft gespeeld. De spelers bleven al een tijdlang in de spelerstunnel staan voor de wedstrijd uit protest. Na afloop ging iedereen ook in een kring staan.

LEES OOK: Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

Veelzeggend beeld

Een handvol Deinze-fans reisden naar Limburg af om de club toe te juichen, maar na de wedstrijd was een beeld van de uittribune veelzeggend. De supporters barsten in tranen uit. Het einde van Deinze lijkt onafwendbaar.

De afgelopen weken ging het van kwaad naar erger bij Deinze. Er wordt naar een nieuwe overnemer gezocht, maar er is een enorme schuldenlast. Ook coach Hernan Losada lijkt de bui al te zien hangen.

Schrijnende situatie

Met Losada haalde Deinze nog een grote naam binnen, maar het Beerschot-icoon zal binnenkort mogelijk weer een vrije trainer zijn. Ook hij zag dat de situatie naast én op het veld hopeloos was. De Argentijn wisselde verschillende spelers en gunde minuten aan onder meer Steve De Ridder.

Die is aan zijn laatste seizoen bezig en een vervroegd pensioen dreigt door de malaise van Deinze. Uiteindelijk kreeg Losada ook nog rood uit frustratie. De rest van de spelers liepen ook met hun hoofd naar beneden. ‘De donkere wolken boven KMSK Deinze worden alleen maar groter en dat beseft iedereen binnen de club ook.’

Foto: Het Nieuwsblad/Belga

Denk jij dat Deinze hun laatste match heeft gespeeld?

Meest recent

Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

11
11
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

3
3
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

37
37
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

78
78
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

20
20
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

32
32
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

49
49
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

187
187
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

134
134
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

33
33
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

170
170
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

131
131
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

117
117
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

83
83
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

387
387
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

303
303
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

123
123
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

120
120
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

89
89
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

29
29
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

157
157
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

186
186
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

41
41
'Rode Duivels nemen bijzondere maatregelen voor Egypte'

De start van het WK van de Rode Duivels komt stilaan zeer dichtbij. Maandag begint ook voor hen het ...

129
129
'Leko baalt: ook leegloop in staf Club Brugge'

Club Brugge gaat een zeer bewogen zomer tegemoet. Nadat het dit seizoen kampioen werd en weer de ...

349
349

Meer sportnieuws