Laatste match gespeeld? Deinze-fans barsten in tranen uit

door
Laatste match gespeeld? Deinze-fans barsten in tranen uit

Deinze was eens hyperambitieus, maar de club staat op rand van de afgrond. Een faillissement lijkt in zicht en Patro Eisden duwde de club nog meer de dieperik in. Het werd uiteindelijk 3-1.

Het Nieuwsblad laat weten dat Deinze mogelijk hun laatste wedstrijd heeft gespeeld. De spelers bleven al een tijdlang in de spelerstunnel staan voor de wedstrijd uit protest. Na afloop ging iedereen ook in een kring staan.

LEES OOK: Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Veelzeggend beeld

Een handvol Deinze-fans reisden naar Limburg af om de club toe te juichen, maar na de wedstrijd was een beeld van de uittribune veelzeggend. De supporters barsten in tranen uit. Het einde van Deinze lijkt onafwendbaar.

De afgelopen weken ging het van kwaad naar erger bij Deinze. Er wordt naar een nieuwe overnemer gezocht, maar er is een enorme schuldenlast. Ook coach Hernan Losada lijkt de bui al te zien hangen.

Schrijnende situatie

Met Losada haalde Deinze nog een grote naam binnen, maar het Beerschot-icoon zal binnenkort mogelijk weer een vrije trainer zijn. Ook hij zag dat de situatie naast én op het veld hopeloos was. De Argentijn wisselde verschillende spelers en gunde minuten aan onder meer Steve De Ridder.

Die is aan zijn laatste seizoen bezig en een vervroegd pensioen dreigt door de malaise van Deinze. Uiteindelijk kreeg Losada ook nog rood uit frustratie. De rest van de spelers liepen ook met hun hoofd naar beneden. ‘De donkere wolken boven KMSK Deinze worden alleen maar groter en dat beseft iedereen binnen de club ook.’

Foto: Het Nieuwsblad/Belga

Denk jij dat Deinze hun laatste match heeft gespeeld?

Meest recent

Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

17
17
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

740
740
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

73
73
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

150
150
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

75
75
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

186
186
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

113
113
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

60
60
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

59
59
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

602
602
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

133
133
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

380
380
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

107
107
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

499
499
Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Dankzij een negen op negen, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de Croky Cup, ...

231
231
'Leko drukt stempel: wissel van de wacht bij Club Brugge'

Ivan Leko heeft zijn competitiestart bij Club Brugge niet gemist, want ondanks een barslechte eerste ...

676
676
Met De Cat naar WK? Garcia geeft selectiehint

De voorbije maanden is Nathan De Cat op indrukwekkende wijze ontbolsterd bij Anderlecht. Na zijn ...

180
180
JPL-smaakmaker brengt Club en Anderlecht transferboodschap

Binnen een tweetal weken gaat de wintermercato van start. Zowel bij Club Brugge als Anderlecht ...

214
214
'Club Brugge gruwelt: Barça wil toptalent wegkapen'

Club Brugge zette de voorbije jaren enorme stappen in zijn jeugdopleiding en plukt daar alsmaar meer ...

439
439
'Guardiola dropt toekomstbom: City kiest opvolger'

Nadat het vorig seizoen plots helemaal instortte, lijkt Manchester City dit seizoen weer herrezen te ...

78
78
Uithaal Garcia naar Club: bond neemt standpunt in

Intussen is Rudi Garcia een jaar aan de slag als bondscoach van de Rode Duivels. In die periode liet ...

400
400
Bom onder Vandaag Inside: Derksen haalt vernietigend uit

Eén van de meest scherpe analisten van Nederland is zonder enige twijfel Johan Derksen. Onze ...

37
37
'Club en Anderlecht willen gratis slag slaan bij PSV'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en het lijkt erop dat we zowel bij Anderlecht als Club ...

157
157
'Deze job bij topclub wees Thomas Vermaelen af'

Intussen zijn al een aantal Rode Duivels uit de gouden generatie in het trainersvak gestapt. Vincent ...

122
122
Ongezien: Garcia haalt verwoestend uit naar Club Brugge

Het zijn bij Club Brugge zeer woelige weken geweest en dat liet haast niemand onberoerd. De recente ...

822
822

Meer sportnieuws