Tristan Degreef na sterk debuut: “Toen ik hoorde dat ik startte…”

765 stemmen
Tristan Degreef na sterk debuut: “Toen ik hoorde dat ik startte…”

RSC Anderlecht speelde tegen Real Sociedad en won knap met 1-2. De Spanjaarden speelden met een B-ploeg, maar dat kunnen we ook zeggen van RSCA. Bij de Brusselaars wist één pion zich stevig te onderscheiden.

LEES OOK: Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Sterke Degreef

Anderlecht begon de match zonder Ludwig Augustinsson, Killian Sardella, Leander Dendoncker, Yari Verschaeren, Thorgan Hazard, Samuel Edozie en Kasper Dolberg in de basis. Dat scheelde een slok op de borrel, maar de andere jongens toonden zich.

Zo haalden we al vaker aan dat Tristan Degreef stevig op de deur klopte en hij speelde sterk tegen Real Sociedad. “Ik kon mij geen beter debuut wensen met een zege tegen zo een ploeg als Sociedad. Ik was enorm blij toen ik hoorde dat ik mocht starten”, zei de jonge aanvallende middenvelder bij Sporza.

Gestegen in de rangorde

"Ik was niet echt onder de indruk van de omstandigheden. We hadden een plan en dat hebben we ook uitgevoerd. Dat we ondanks de vele wissels in de ploeg toch overeind zijn gebleven? We zijn als een team blijven vechten en dat was de kracht om de drie punten thuis te maken. We zijn enorm blij met deze overwinning", aldus Degreef. 

En zo komt er dus weer een talent vanuit Neerpede zich tonen. Riemer liet Degreef debuteren en nam hem bij de A-kern, maar het is Hubert die hem nu echt voluit zijn kans geeft. Tegen FCV Dender en Real Sociedad kon Degreef alvast bekoren. De kans is groot dat hij tegen Standard op de bank start, maar het lijkt nu toch ook wel vast te staan dat hij in de pikorde is gestegen. Vooral iemand als Nilson Angulo, weliswaar een ander type, lijkt zo een plaatsje te zakken in die hiërarchie.

Is Degreef helemaal vertrokken?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

29
29
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

55
55
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

80
80
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

42
42
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

16
16
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

43
43
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

77
77
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

242
242
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

53
53
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

29
29
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

49
49
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

355
355
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

175
175
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

637
637
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

137
137
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

121
121
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

459
459
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

661
661
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

495
495
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

74
74
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

417
417
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

510
510

Meer sportnieuws