Fofana duwt Clement naar wanhoop: “Kan ik niet aanvaarden”

door
Fofana duwt Clement naar wanhoop: “Kan ik niet aanvaarden”

Rangers ging in eigen huis met 1-4 onderuit tegen Olympique Lyon. Kersverse Rode Duivel Malick Fofana maakte brandhout van de Schotten. Na afloop was coach Philippe Clement woedend.

De ex-Club Brugge-trainer zat met de handen in het spreekwoordelijke haar. Clement zag hoe zijn manschappen kopje onder gingen tegen een Lyon dat in eigen land ook niet in de beste vorm zit.

LEES OOK: 'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Fofana boven

Maar één speler stak er echt wel bovenuit. Fofana was goed voor twee doelpunten en een assist in een droomavond voor Lyon. Cyriel Dessers en Nicolas Raskin baalden als een stekker. Net zoals Clement. “We komen op achterstand door balverlies op plekken waar je de bal nooit mag verliezen en dan verdedigen we ook niet scherp genoeg. Uiteindelijk hadden we even veel kansen als Lyon, maar de score zegt iets anders. Dat toont het verschil in kwaliteit aan.”

De Belgische oefenmeester hield zich niet in en was hard voor zijn manschappen. “Ik kan het niet aanvaarden dat we wedstrijden verliezen”, citeert Het Nieuwsblad de voormalige hoofdtrainer van Club Brugge. “En ik kan ook ons niveau niet aanvaarden. Ik blijf altijd ambitieus om het niveau naar boven te halen. Het positieve is dat we veel kansen kregen tegen een goeie ploeg, maar om een stap voorwaarts te kunnen zetten moet je die kansen ook afwerken.”

Clement onder druk

In de eigen competitie loopt het ook niet op wieltjes voor Clement. Rangers staat pas derde op vijf punten van leider Celtic. Eerder werd er al met 3-0 van de aartsrivaal verloren. De grote thuisnederlaag in Europa helpt Clement ook niet al won het op de openingsspeeldag wel op het veld van Mälmo.

Moet Fofana minuten krijgen bij de Rode Duivels komende interlandperiode?

Meest recent

Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

4
4
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

347
347
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

23
23
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

110
110
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

397
397
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

243
243
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

539
539
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

222
222
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

525
525
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

93
93
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

550
550
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

370
370
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

707
707
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

596
596
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

187
187
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

115
115
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

492
492
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

74
74
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

427
427
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

257
257
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

225
225
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

362
362
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

272
272
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

456
456
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

254
254

Meer sportnieuws