KV Mechelen kondigt einde van tijdperk aan

door
KV Mechelen kondigt einde van tijdperk aan

KV Mechelen probeert om dit seizoen weer aan te sluiten bij de subtop, maar een makkelijke opdracht wordt dat niet. De concurrentie is immers groot en de middelen van Malinwa zijn toch eerder beperkt. Zo moest het onlangs nog diep in de buidel tasten om een deal te sluiten met de fiscus om Operatie Propere Handen achter zich te kunnen laten.

LEES OOK: 'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

KV Mechelen en AFAS stoppen samenwerking

Nu slikt de club opnieuw een tegenvaller op financieel vlak, want het zal ook op zoek moeten naar een nieuwe hoofdsponsor. KV Mechelen laat immers weten dat de samenwerking met AFAS Software na dit seizoen niet meer verlengd zal worden. Na tien jaar moet het zo op zoek naar een nieuwe shirt- en stadionsponsor.

"We hebben met AFAS tien geweldige jaren samengewerkt, waarin we zowel hoogte- als dieptepunten hebben gedeeld. Het was een zeer geslaagd partnership waarbij onze normen en waarden elkaar telkens hebben versterkt", blikt CEO Frank Lagast terug.

KVM zoekt shirt- en stadionsponsor

"KVM heeft een stevige steen bijgedragen aan de groei en naamsbekendheid van AFAS Software, een referentiecase die we aan potentiële partners zullen voorleggen", klinkt het verder. "Doel is om waardige vervangers te vinden voor de commerciële ruimte die zal vrijkomen. Samen met de nieuwe partners zijn we vastberaden een nieuw succesverhaal te schrijven, zoals het verhaal van AFAS Software en KV Mechelen er één was."

Komende zomer zal het AFAS Stadion dus van naam veranderen. Door de vroege aankondiging van het nieuws hebben ze in Mechelen wel nog de nodige tijd om een vervanger te vinden. De samenwerking wordt immers nog zeker verdergezet tot het einde van het seizoen.

Zal KV Mechelen een waardige vervanger vinden?

Meest recent

‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

57
57
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

48
48
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

3
3
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

95
95
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

51
51
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

30
30
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

59
59
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

51
51
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

249
249
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

163
163
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

163
163
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

172
172
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

106
106
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

266
266
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

302
302
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

820
820
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

49
49
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

332
332
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

75
75
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1206
1206
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

413
413
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

142
142
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

167
167
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

395
395
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

58
58

Meer sportnieuws