KV Mechelen kondigt einde van tijdperk aan

212
KV Mechelen kondigt einde van tijdperk aan

KV Mechelen probeert om dit seizoen weer aan te sluiten bij de subtop, maar een makkelijke opdracht wordt dat niet. De concurrentie is immers groot en de middelen van Malinwa zijn toch eerder beperkt. Zo moest het onlangs nog diep in de buidel tasten om een deal te sluiten met de fiscus om Operatie Propere Handen achter zich te kunnen laten.

LEES OOK: Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

KV Mechelen en AFAS stoppen samenwerking

Nu slikt de club opnieuw een tegenvaller op financieel vlak, want het zal ook op zoek moeten naar een nieuwe hoofdsponsor. KV Mechelen laat immers weten dat de samenwerking met AFAS Software na dit seizoen niet meer verlengd zal worden. Na tien jaar moet het zo op zoek naar een nieuwe shirt- en stadionsponsor.

"We hebben met AFAS tien geweldige jaren samengewerkt, waarin we zowel hoogte- als dieptepunten hebben gedeeld. Het was een zeer geslaagd partnership waarbij onze normen en waarden elkaar telkens hebben versterkt", blikt CEO Frank Lagast terug.

KVM zoekt shirt- en stadionsponsor

"KVM heeft een stevige steen bijgedragen aan de groei en naamsbekendheid van AFAS Software, een referentiecase die we aan potentiële partners zullen voorleggen", klinkt het verder. "Doel is om waardige vervangers te vinden voor de commerciële ruimte die zal vrijkomen. Samen met de nieuwe partners zijn we vastberaden een nieuw succesverhaal te schrijven, zoals het verhaal van AFAS Software en KV Mechelen er één was."

Komende zomer zal het AFAS Stadion dus van naam veranderen. Door de vroege aankondiging van het nieuws hebben ze in Mechelen wel nog de nodige tijd om een vervanger te vinden. De samenwerking wordt immers nog zeker verdergezet tot het einde van het seizoen.

Zal KV Mechelen een waardige vervanger vinden?

Meest recent

Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

6
6
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

73
73
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

18
18
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

186
186
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

82
82
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

130
130
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

276
276
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

116
116
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

115
115
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

513
513
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

144
144
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

99
99
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

120
120
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

34
34
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

81
81
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

313
313
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

42
42
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

57
57
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

23
23
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

127
127
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

59
59
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

233
233
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

79
79
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

238
238
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

33
33

Meer sportnieuws