KV Mechelen kondigt einde van tijdperk aan

212 stemmen
KV Mechelen kondigt einde van tijdperk aan

KV Mechelen probeert om dit seizoen weer aan te sluiten bij de subtop, maar een makkelijke opdracht wordt dat niet. De concurrentie is immers groot en de middelen van Malinwa zijn toch eerder beperkt. Zo moest het onlangs nog diep in de buidel tasten om een deal te sluiten met de fiscus om Operatie Propere Handen achter zich te kunnen laten.

LEES OOK: Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

KV Mechelen en AFAS stoppen samenwerking

Nu slikt de club opnieuw een tegenvaller op financieel vlak, want het zal ook op zoek moeten naar een nieuwe hoofdsponsor. KV Mechelen laat immers weten dat de samenwerking met AFAS Software na dit seizoen niet meer verlengd zal worden. Na tien jaar moet het zo op zoek naar een nieuwe shirt- en stadionsponsor.

"We hebben met AFAS tien geweldige jaren samengewerkt, waarin we zowel hoogte- als dieptepunten hebben gedeeld. Het was een zeer geslaagd partnership waarbij onze normen en waarden elkaar telkens hebben versterkt", blikt CEO Frank Lagast terug.

KVM zoekt shirt- en stadionsponsor

"KVM heeft een stevige steen bijgedragen aan de groei en naamsbekendheid van AFAS Software, een referentiecase die we aan potentiële partners zullen voorleggen", klinkt het verder. "Doel is om waardige vervangers te vinden voor de commerciële ruimte die zal vrijkomen. Samen met de nieuwe partners zijn we vastberaden een nieuw succesverhaal te schrijven, zoals het verhaal van AFAS Software en KV Mechelen er één was."

Komende zomer zal het AFAS Stadion dus van naam veranderen. Door de vroege aankondiging van het nieuws hebben ze in Mechelen wel nog de nodige tijd om een vervanger te vinden. De samenwerking wordt immers nog zeker verdergezet tot het einde van het seizoen.

Zal KV Mechelen een waardige vervanger vinden?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

36
36
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

38
38
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

254
254
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

123
123
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

243
243
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

281
281
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

132
132
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

588
588
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

187
187
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

510
510
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

146
146
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

732
732
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

243
243
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

786
786
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

529
529
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

202
202
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

377
377
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1286
1286
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

480
480
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

333
333
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

492
492
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

412
412
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

285
285
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

226
226
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

488
488

Meer sportnieuws