Nieuwe Gentse chouchou krijgt zeer fraaie beloning

door
Nieuwe Gentse chouchou krijgt zeer fraaie beloning

AA Gent is er donderdag niet in geslaagd om te stunten in de Conference League, al zette het op Stamford Bridge wel een verdienstelijke prestatie neer. Chelsea was met 4-2 te sterk, maar een aantal Buffalo's hebben zich op Engelse bodem toch een beetje kunnen tonen.

Voor sommige jongens was de trip naar Londen al wat specialer dan voor anderen. Vooral de twee Engelse jongens van Gent waren er op gebrand om zich te tonen in hun thuisland. In het geval van Max Dean lukte dat ook een beetje.

LEES OOK: 'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Dean versiert eerste selectie voor Engeland U20

De jonge aanvaller moest vrede nemen met een rol als invaller, maar gaf in de slotminuut wel de assist voor de eerredder van Gandelman. Een dag later blijkt dat zijn prestaties in Gent niet onopgemerkt blijven in Engeland.

Drie maanden na zijn transfer heeft de 20-jarige immers een eerste selectie voor de Engelse nationale jeugdelftallen te pakken. Dean werd immers geselecteerd voor de U20, die het in de Elite League in oktober opnemen tegen Tsjechië en Italië.

Beloning voor ontwikkeling in Gent

Voor Dean is het een mooie beloning voor zijn ontwikkeling. Hij scoorde vorig seizoen al vlot voor MK Dons in de Engelse vierde klasse en bij Gent is hij ook goed begonnen met vijf goals en twee assists in twaalf officiële wedstrijden.

Met zijn prestaties en zijn karakter is Dean ook al op korte tijd uitgegroeid tot een publiekslieveling in de Planet Group Arena. Vooral zijn opmerkelijke rol in de zege in de Slag om Vlaanderen op Club Brugge heeft hem veel zieltjes doen winnen in het Gentse.

Zal hij ooit Engels international worden?

Meest recent

Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

43
43
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

8
8
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

175
175
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

97
97
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

125
125
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

297
297
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

235
235
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

241
241
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

406
406
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

480
480
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

253
253
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

223
223
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

282
282
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

145
145
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

300
300
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

77
77
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

216
216
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

371
371
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

292
292
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

317
317
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

308
308
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

401
401
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

366
366
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

160
160
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

65
65

Meer sportnieuws