TRANSFERUURTJE: 'Real gaat voor dubbelslag, snel witte rook RSCA?'

door
TRANSFERUURTJE: 'Real gaat voor dubbelslag, snel witte rook RSCA?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Jupiler Pro League

Anderlecht is nog steeds op zoek naar een nieuwe T1. Ondanks zijn goede prestaties lijkt de kans nihil dat David Hubert zal aanblijven en dus blijft het afwachten wie de definitieve opvolger van Brian Riemer wordt. Er gaan wel stemmen op dat er weleens snel witte rook zou kunnen komen uit het Lotto Park, want Anderlecht zou er goed aan doen zijn nieuwe coach tijdens de interlandbreak zo snel mogelijk voor te stellen.

Bij Club Brugge hopen ze in één van de komende transferperiodes nog te kunnen cashen op Andreas Skov Olsen. Het is echter maar de vraag of dat zal lukken, want de Deen stelde deze week teleur in de Champions League tegen Sturm Graz. De vrees wordt alsmaar meer dat zijn wisselvallige prestaties buitenlandse clubs op een afstandje houden.

Een andere Deen met een onzekere toekomst is Philip Zinckernagel. Hij werd door Club verhuurd aan Bodø/Glimt, maar die uitleenbeurt loopt slechts tot eind december. Daarna keert hij in principe naar Brugge terug. Of hij dan ook bij Club zal blijven, kan hij echter nog niet zeggen.

Buitenland

Bij Real Madrid zou Carlo Ancelotti stevig aandringen op een transfer. Hij zou absoluut snel een nieuwe linksachter willen, want hij zou niet tevreden zijn over Ferland Mendy. Daardoor zou Real zijn pijlen opnieuw kunnen richten op Alphonso Davies, nog steeds einde contract bij Bayern München. Ook een terugkeer van jeugdproduct Miguel Gutierrez (Girona) zou echter op tafel liggen.

Daarnaast is ook de komst van een rechtsachter niet uitgesloten. Daarvoor zou de Koninklijke willen uitpakken met Trent Alexander-Arnold. De Engelsman ziet zijn contract eveneens na dit seizoen aflopen bij Liverpool en tekende nog niet bij. Er zou alvast contact gelegd zijn met zijn entourage en ook zijn goede maatje Jude Bellingham kan hem helpen overtuigen.

Moet Club nog Zinckernagel een nieuwe kans geven?

Meest recent

Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

62
62
Nieuwe twist in Vinicius-rel: dít zegt Prestianni tegen UEFA

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid werd deze week overschaduwd door de ...

126
126
AA Gent incasseert zware klap: "Serieus over praten"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

159
159
TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

153
153
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

91
91
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

72
72
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

147
147
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

49
49
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

315
315
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

104
104
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

348
348
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

155
155
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

249
249
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

523
523
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

194
194
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

331
331
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

400
400
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

827
827
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

113
113
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

116
116
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

152
152
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

245
245
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

834
834
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

109
109
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

307
307

Meer sportnieuws