TRANSFERUURTJE: 'Real gaat voor dubbelslag, snel witte rook RSCA?'

430 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Real gaat voor dubbelslag, snel witte rook RSCA?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

Jupiler Pro League

Anderlecht is nog steeds op zoek naar een nieuwe T1. Ondanks zijn goede prestaties lijkt de kans nihil dat David Hubert zal aanblijven en dus blijft het afwachten wie de definitieve opvolger van Brian Riemer wordt. Er gaan wel stemmen op dat er weleens snel witte rook zou kunnen komen uit het Lotto Park, want Anderlecht zou er goed aan doen zijn nieuwe coach tijdens de interlandbreak zo snel mogelijk voor te stellen.

Bij Club Brugge hopen ze in één van de komende transferperiodes nog te kunnen cashen op Andreas Skov Olsen. Het is echter maar de vraag of dat zal lukken, want de Deen stelde deze week teleur in de Champions League tegen Sturm Graz. De vrees wordt alsmaar meer dat zijn wisselvallige prestaties buitenlandse clubs op een afstandje houden.

Een andere Deen met een onzekere toekomst is Philip Zinckernagel. Hij werd door Club verhuurd aan Bodø/Glimt, maar die uitleenbeurt loopt slechts tot eind december. Daarna keert hij in principe naar Brugge terug. Of hij dan ook bij Club zal blijven, kan hij echter nog niet zeggen.

Buitenland

Bij Real Madrid zou Carlo Ancelotti stevig aandringen op een transfer. Hij zou absoluut snel een nieuwe linksachter willen, want hij zou niet tevreden zijn over Ferland Mendy. Daardoor zou Real zijn pijlen opnieuw kunnen richten op Alphonso Davies, nog steeds einde contract bij Bayern München. Ook een terugkeer van jeugdproduct Miguel Gutierrez (Girona) zou echter op tafel liggen.

Daarnaast is ook de komst van een rechtsachter niet uitgesloten. Daarvoor zou de Koninklijke willen uitpakken met Trent Alexander-Arnold. De Engelsman ziet zijn contract eveneens na dit seizoen aflopen bij Liverpool en tekende nog niet bij. Er zou alvast contact gelegd zijn met zijn entourage en ook zijn goede maatje Jude Bellingham kan hem helpen overtuigen.

Moet Club nog Zinckernagel een nieuwe kans geven?

Meest recent

Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Er hing gisteren iets in de lucht rond Brandon Mechele. Alsof deze wedstrijd meer zou worden dan ...

3
3
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

9
9
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

6
6
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

9
9
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

62
62
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

133
133
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

38
38
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

128
128
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

26
26
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

141
141
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

246
246
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

90
90
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

370
370
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

503
503
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

135
135
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

211
211
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

280
280
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

162
162
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

278
278
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

548
548
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

156
156
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

164
164
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

161
161
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

151
151

Meer sportnieuws