TRANSFERUURTJE: 'Real gaat voor dubbelslag, snel witte rook RSCA?'

door
TRANSFERUURTJE: 'Real gaat voor dubbelslag, snel witte rook RSCA?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

Jupiler Pro League

Anderlecht is nog steeds op zoek naar een nieuwe T1. Ondanks zijn goede prestaties lijkt de kans nihil dat David Hubert zal aanblijven en dus blijft het afwachten wie de definitieve opvolger van Brian Riemer wordt. Er gaan wel stemmen op dat er weleens snel witte rook zou kunnen komen uit het Lotto Park, want Anderlecht zou er goed aan doen zijn nieuwe coach tijdens de interlandbreak zo snel mogelijk voor te stellen.

Bij Club Brugge hopen ze in één van de komende transferperiodes nog te kunnen cashen op Andreas Skov Olsen. Het is echter maar de vraag of dat zal lukken, want de Deen stelde deze week teleur in de Champions League tegen Sturm Graz. De vrees wordt alsmaar meer dat zijn wisselvallige prestaties buitenlandse clubs op een afstandje houden.

Een andere Deen met een onzekere toekomst is Philip Zinckernagel. Hij werd door Club verhuurd aan Bodø/Glimt, maar die uitleenbeurt loopt slechts tot eind december. Daarna keert hij in principe naar Brugge terug. Of hij dan ook bij Club zal blijven, kan hij echter nog niet zeggen.

Buitenland

Bij Real Madrid zou Carlo Ancelotti stevig aandringen op een transfer. Hij zou absoluut snel een nieuwe linksachter willen, want hij zou niet tevreden zijn over Ferland Mendy. Daardoor zou Real zijn pijlen opnieuw kunnen richten op Alphonso Davies, nog steeds einde contract bij Bayern München. Ook een terugkeer van jeugdproduct Miguel Gutierrez (Girona) zou echter op tafel liggen.

Daarnaast is ook de komst van een rechtsachter niet uitgesloten. Daarvoor zou de Koninklijke willen uitpakken met Trent Alexander-Arnold. De Engelsman ziet zijn contract eveneens na dit seizoen aflopen bij Liverpool en tekende nog niet bij. Er zou alvast contact gelegd zijn met zijn entourage en ook zijn goede maatje Jude Bellingham kan hem helpen overtuigen.

Moet Club nog Zinckernagel een nieuwe kans geven?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

52
52
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

26
26
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

74
74
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

103
103
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

294
294
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

280
280
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

188
188
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

218
218
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

192
192
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

115
115
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

130
130
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

61
61
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

177
177
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

452
452
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

391
391
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

281
281
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

142
142
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

435
435
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

96
96
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

828
828
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

290
290
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

237
237
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

182
182
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

447
447
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

162
162

Meer sportnieuws