TRANSFERUURTJE: 'Real gaat voor dubbelslag, snel witte rook RSCA?'

430 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Real gaat voor dubbelslag, snel witte rook RSCA?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Jupiler Pro League

Anderlecht is nog steeds op zoek naar een nieuwe T1. Ondanks zijn goede prestaties lijkt de kans nihil dat David Hubert zal aanblijven en dus blijft het afwachten wie de definitieve opvolger van Brian Riemer wordt. Er gaan wel stemmen op dat er weleens snel witte rook zou kunnen komen uit het Lotto Park, want Anderlecht zou er goed aan doen zijn nieuwe coach tijdens de interlandbreak zo snel mogelijk voor te stellen.

Bij Club Brugge hopen ze in één van de komende transferperiodes nog te kunnen cashen op Andreas Skov Olsen. Het is echter maar de vraag of dat zal lukken, want de Deen stelde deze week teleur in de Champions League tegen Sturm Graz. De vrees wordt alsmaar meer dat zijn wisselvallige prestaties buitenlandse clubs op een afstandje houden.

Een andere Deen met een onzekere toekomst is Philip Zinckernagel. Hij werd door Club verhuurd aan Bodø/Glimt, maar die uitleenbeurt loopt slechts tot eind december. Daarna keert hij in principe naar Brugge terug. Of hij dan ook bij Club zal blijven, kan hij echter nog niet zeggen.

Buitenland

Bij Real Madrid zou Carlo Ancelotti stevig aandringen op een transfer. Hij zou absoluut snel een nieuwe linksachter willen, want hij zou niet tevreden zijn over Ferland Mendy. Daardoor zou Real zijn pijlen opnieuw kunnen richten op Alphonso Davies, nog steeds einde contract bij Bayern München. Ook een terugkeer van jeugdproduct Miguel Gutierrez (Girona) zou echter op tafel liggen.

Daarnaast is ook de komst van een rechtsachter niet uitgesloten. Daarvoor zou de Koninklijke willen uitpakken met Trent Alexander-Arnold. De Engelsman ziet zijn contract eveneens na dit seizoen aflopen bij Liverpool en tekende nog niet bij. Er zou alvast contact gelegd zijn met zijn entourage en ook zijn goede maatje Jude Bellingham kan hem helpen overtuigen.

Moet Club nog Zinckernagel een nieuwe kans geven?

Meest recent

'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

11
11
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

14
14
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

176
176
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

217
217
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

187
187
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

220
220
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

221
221
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

33
33
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

194
194
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

216
216
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

30
30
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

33
33
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

77
77
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

126
126
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

186
186
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

848
848
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

173
173
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

229
229
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

209
209
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

204
204
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

297
297
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

54
54
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

55
55
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

206
206

Meer sportnieuws