'Trebel stuurt Belgische club wandelen'

door
'Trebel stuurt Belgische club wandelen'

Maar weinig spelers waren de voorbije jaren in het Belgische voetbal zo veelbesproken als Adrien Trebel. De intussen 33-jarige middenvelder zit momenteel echter zonder club na een mislukte passage bij Sporting Charleroi, waar hij vorig seizoen amper aan de bak kwam.

Trebel stuurt Virton wandelen

Daarvoor kwam Trebel in ons land ook uit voor Standard en Anderlecht, waar er veel te doen was om zijn zware contract en zijn samenwerking met Mogi Bayat. Trebel werd er een paar keer naar de B-kern gestuurd en toch weer opgevist, maar in 2023 moest hij na 6,5 jaar toch vertrekken.

De voorbije weken leek het erop dat hij bij een verrassende nieuwe Belgische club zou kunnen tekenen. Trebel verscheen in september immers op training bij eerstenationaler Excelsior Virton en er vonden ook gesprekken plaats over een contract.

Verhuis naar Portugal

Volgens La Dernière Heure heeft Trebel de club nu echter alsnog wandelen gestuurd. Hij lijkt ervoor te kiezen om na tien jaar de deur van het Belgische voetbal definitief achter zich dicht te trekken.

Zijn gezin staat immers op het punt om te verhuizen naar Portugal, het land van zijn echtgenote, en Trebel wil liefst zo dicht mogelijk bij hen blijven. Het zou dus goed kunnen dat hij op zoek gaat naar een nieuwe club in Portugal of Spanje.

Zou hij een Belgische profclub nog van dienst zijn?

Meest recent

Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

62
62
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

53
53
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

135
135
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

18
18
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

43
43
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

26
26
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

184
184
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

168
168
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

80
80
Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Union SG zit in een dipje. Na een 2 op 9 in de Jupiler Pro League en een nederlaag in de Champions ...

54
54
Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

450
450
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

100
100
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

62
62
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

82
82
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

91
91
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

215
215
Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

104
104
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

852
852
TRANSFERUURTJE: Drukte bij Club, RSCA maakt lijstje bekend

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

232
232
‘Anderlecht incasseert transferklap: PSV stuurt scouts’

RSC Anderlecht is altijd op zoek naar nieuwe spelers, zeker met de wintermercato voor de deur. ...

120
120
‘Club Brugge strijdt met Europese top om supertalent’

Club Brugge is al volop bezig met de wintermercato. Blauw-Zwart kijkt daarbij niet enkel naar ...

146
146
Janssen in de maag met Wils: “Verantwoordelijk voor vertrek”

Royal Antwerp FC heeft een tijdje geleden afscheid genomen van Stef Wils na rampzalige resultaten in ...

176
176
'Verweesde' Louwagie maakt Leko met de grond gelijk

Het vertrek van Ivan Leko van KAA Gent naar Club Brugge wordt nog steeds fel besproken. Deze keer ...

286
286
El Ouahdi spreekt duidelijke taal over ontslag Fink

KRC Genk heeft Thorsten Fink ontslagen na een desastreuze reeks. De Limburgers zijn nog op zoek naar ...

373
373
Fans jubelen: Coosemans roept straffe taal bij Anderlecht

RSC Anderlecht zit al acht jaar zonder prijs en de supporters snakken naar nieuw succes. Dat is ...

214
214

Meer sportnieuws