Rits duidt hét verschil aan tussen Hubert en Riemer

2009 stemmen
Rits duidt hét verschil aan tussen Hubert en Riemer

Anderlecht zette donderdagavond een zeer knap resultaat neer door in de Europa League met 1-2 te gaan winnen op het veld van Real Sociedad. De Europese campagne loopt daarmee alvast op wieltjes, nu is het alleen wachten tot de resultaten ook in de competitie volgen.

In de Jupiler Pro League dateert de laatste overwinning van Anderlecht intussen alweer van 17 augustus. Ook het ontslag van Brian Riemer heeft de zegeloze reeks nog niet kunnen stoppen. Onder interimaris David Hubert werd er gelijkgespeeld tegen Charleroi en Dender.

LEES OOK: Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

Hubert brengt meer duidelijkheid bij Anderlecht

Tussendoor boekte Hubert wel twee Europese zeges en daarnaast maakt de trainer ook een goede indruk door zijn heldere analyses. Daarnaast lijkt hij ook op korte tijd al zijn eigen accenten gelegd te hebben op tactisch vlak. Dat laatste kan ook Mats Rits beamen.

"We zetten nu op een iets andere manier druk", legt hij uit aan Het Laatste Nieuws. "Tot op vandaag houden we veel meetings, omdat we weinig dagen hebben waarop we echt tactisch kunnen doortrainen. Ik denk dat het op tactisch vlak nu iets anders staat en dat er meer duidelijkheid is voor de spelers."

Rits op de vlakte over definitieve aanstelling

Eén van de verwijten die vaak aan het adres van Riemer gemaakt werd, was dat er geen lijn zat in het spel van Anderlecht en daar lijkt Hubert dus verandering in te willen brengen. Al is dat voor hem niet gemakkelijk, aangezien hij slechts tijdelijk aan de slag is.

Er gaan wel alsmaar meer stemmen op om de 36-jarige definitief aan boord te houden. "Dat is niet aan de spelers om dat te beslissen. Ik denk dat we met David goed werk leveren en dat David ook goed werk levert, maar voor de rest laat ik dat in handen van andere mensen", houdt Rits zich wel op de vlakte.

Kan je de hand van Hubert al zien in dit Anderlecht?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

7
7
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

29
29
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

75
75
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

15
15
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

28
28
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

44
44
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

83
83
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

68
68
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

155
155
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

199
199
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

440
440
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

196
196
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

304
304
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

30
30
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

42
42
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

169
169
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

202
202
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

495
495
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

188
188
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

45
45
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

44
44
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

31
31
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

129
129

Meer sportnieuws