Rits duidt hét verschil aan tussen Hubert en Riemer

door
Rits duidt hét verschil aan tussen Hubert en Riemer

Anderlecht zette donderdagavond een zeer knap resultaat neer door in de Europa League met 1-2 te gaan winnen op het veld van Real Sociedad. De Europese campagne loopt daarmee alvast op wieltjes, nu is het alleen wachten tot de resultaten ook in de competitie volgen.

In de Jupiler Pro League dateert de laatste overwinning van Anderlecht intussen alweer van 17 augustus. Ook het ontslag van Brian Riemer heeft de zegeloze reeks nog niet kunnen stoppen. Onder interimaris David Hubert werd er gelijkgespeeld tegen Charleroi en Dender.

LEES OOK: Anderlecht jaagt De Cat weg: exit komt akelig dichtbij

Hubert brengt meer duidelijkheid bij Anderlecht

Tussendoor boekte Hubert wel twee Europese zeges en daarnaast maakt de trainer ook een goede indruk door zijn heldere analyses. Daarnaast lijkt hij ook op korte tijd al zijn eigen accenten gelegd te hebben op tactisch vlak. Dat laatste kan ook Mats Rits beamen.

"We zetten nu op een iets andere manier druk", legt hij uit aan Het Laatste Nieuws. "Tot op vandaag houden we veel meetings, omdat we weinig dagen hebben waarop we echt tactisch kunnen doortrainen. Ik denk dat het op tactisch vlak nu iets anders staat en dat er meer duidelijkheid is voor de spelers."

Rits op de vlakte over definitieve aanstelling

Eén van de verwijten die vaak aan het adres van Riemer gemaakt werd, was dat er geen lijn zat in het spel van Anderlecht en daar lijkt Hubert dus verandering in te willen brengen. Al is dat voor hem niet gemakkelijk, aangezien hij slechts tijdelijk aan de slag is.

Er gaan wel alsmaar meer stemmen op om de 36-jarige definitief aan boord te houden. "Dat is niet aan de spelers om dat te beslissen. Ik denk dat we met David goed werk leveren en dat David ook goed werk levert, maar voor de rest laat ik dat in handen van andere mensen", houdt Rits zich wel op de vlakte.

Kan je de hand van Hubert al zien in dit Anderlecht?

Meest recent

België gered door de VAR? Analisten fileren penaltyfase

De Rode Duivels begonnen maandagavond dramatisch aan het cruciale WK-kwalificatiematch op Wales en ...

12
12
Crouch verrast: "Hij was nog beter dan Cristiano Ronaldo"

Peter Crouch speelde in het verleden voor Liverpool. De Britse aanvaller was een speler met een ...

5
5
Duivels herpakken zich na rampstart: titularis afgemaakt

De Rode Duivels konden maandag een grote stap richting de WK-eindronde van komende zomer. Zelfs een ...

118
118
Mignolet spreekt live op tv over Club Brugge-toekomst

Club Brugge staat vlak na de interland-break opnieuw voor een loodzwaar programma, met onder meer de ...

235
235
Hubert slechts plan-C? Verrassende trainers-onthulling Union

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

61
61
'Liverpool blijft gaan: volgende supertransfer staat vast'

Liverpool FC spendeerde afgelopen zomer een godsvermogen op de transfermarkt, maar daarmee is de ...

135
135
Garcia ontketent volkswoede: "Schandalig dat hij niet start"

De Rode Duivels spelen maandagavond een belangrijke WK-kwalificatiewedstrijd op het veld van Wales. ...

423
423
'Anderlecht wil oude bekende: Renard broedt op ruildeal'

Dankzij een deugddoende zege tegen Standard ging RSC Anderlecht als derde in de stand de ...

229
229
De 11 namen: Garcia voert 3 wissels door bij Rode Duivels

D-Day voor de Rode Duivels, die in de WK-voorronde plots met hun rug tegen de muur staan. Mits een ...

200
200
AA Gent recupereert smaakmaker: Leko dumpt Vanzeir

Zoals vooraf voorspeld door Ivan Leko gaan de resultaten sinds het sluiten van de zomermercato in ...

394
394
Union verrast met ex-speler Antwerp & Club Brugge

Het zijn drukke dagen in het Dudenpark, waar David Hubert zopas werd aangesteld als opvolger van ...

125
125
Club Brugge incasseert nieuwe mokerslag uit ziekenboeg

Op papier heeft Club Brugge wellicht de breedste kern van het land. De vele alternatieven die Nicky ...

169
169
Anderlecht jaagt De Cat weg: exit komt akelig dichtbij

RSCA houdt Nathan De Cat (17) thuis van het WK U17 in Qatar. Dat is een winst op korte termijn, maar ...

445
445
Rudi Garcia met dé ultieme verrassing tegen Wales?

D-day voor de Rode Duivels. De Belgen kunnen maar best winnen in Wales, dan gaat alle kritiek liggen ...

481
481
Vandenbempt scherp: “Pijnlijk dat hij geen coach werd bij Union”

Union SG heeft vandaag David Hubert voorgesteld als de opvolger van de naar AS Monaco vertrokken ...

203
203
Erik Van Looy schiet raak bij knappe BV: "Heel heftig"

Erik Van Looy is al jaren één van de meest geliefde televisiegezichten van Vlaanderen. ...

101
101
'Anderlecht met grote plannen: twee clubiconen genoemd'

Marc Coucke gaat weldra met een nieuwe structuur op de proppen komen bij RSC Anderlecht. Hij gaf ...

734
734
Nainggolan: "Of dit mijn laatste seizoen is als prof?"

Radja Nainggolan kende een geweldige carrière in de Serie A. De voormalige Rode Duivel speelt ...

66
66
Rampscenario Rode Duivels: "Al van 2012 geleden"

De Rode Duivels moeten vanavond flink aan de bak. Winnen bezorgt hen quasi zekerheid over ...

86
86
'Drama voor Club Brugge: topaankoop out tot 2026'

Club Brugge krijgt plots af te rekenen met heel wat blessures. Na Simon Mignolet en Raphael Onyedika ...

609
609
OHL zoekt coach: één van deze vijf weldra aan Den Dreef?

Union SG heeft David Hubert aangesteld als de opvolger van Sebastien Pocognoli. Opvallend, want ...

671
671
Keane wil deze coach bij Man Utd: "Zou voor goede chaos zorgen”

Bij Manchester United draait het weer niet al te geweldig dit seizoen. Meespelen voor de prijzen zit ...

94
94
Riemer laat Anderlecht helemaal perplex staan

Bij RSC Anderlecht werd de Deense enclave vorig jaar de deur gewezen. Zeggen dat het nadien beter ...

480
480
'Real verbaast compleet met opvolger Courtois'

Thibaut Courtois haalt nog steeds een zeer hoog niveau bij Real Madrid en de Rode Duivels. Het ...

226
226
Alarm bij Duivels: nieuw talent keert België de rug toe

Het is bij de Rode Duivels nog altijd bouwen aan een nieuw elftal nu de gouden generatie zo goed als ...

252
252

Meer sportnieuws