Frustratie bij Union: "Daarmee moeten we véél beter doen"

door
Frustratie bij Union:

De Belgische clubs kunnen al bij al terugblikken op een goede avond in Europa. AA Gent leed een logische nederlaag op Chelsea, maar Anderlecht stuntte op het veld van Real Sociedad en Cercle Brugge haalde zwaar uit tegen St. Gallen. Enkel bij Union bleven ze met een zuur gevoel achter.

LEES OOK: Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Frustratie bij Union door gemiste kansen

De vice-kampioen moest in zijn tweede wedstrijd in de Europa League immers vrede nemen met een 0-0 tegen Bodø/Glimt. Daardoor blijft het achter met een één op zes. Dat is een domper, zeker omdat er meer ingezeten had.

Dat besefte ook Noah Sadiki. "We hebben een goede wedstrijd gespeeld, maar we kunnen niet tevreden zijn met een punt", baalde de jonge middenvelder bij RTBF. "Vorig weekend scoren we drie keer tegen Kortrijk, maar nu hervallen we weer. De beste kansen waren voor Bodø/Glimt omdat we hen veel ruimte gaven op de counter, maar wij moeten met 20 doelpogingen véél beter doen."

Geen verklaring voor gebrek aan efficiëntie

Het gebrek aan efficiëntie is een terugkerend thema bij Union. Het was immers al hun vijfde 0-0 van het seizoen, terwijl de kanonnen daarnaast ook nog zwegen in nederlagen tegen Slavia Praag en Antwerp. Daardoor heeft het zowel in de Jupiler Pro League als de Europa League zijn start gemist.

"Die ineffectiviteit voor doel is moeilijk te verklaren", zucht ook Alessio Castro-Montes. "Als we wisten waaraan het lag, dan konden we er iets aan doen. Ik heb de oplossing niet, maar het is waar dat het frustrerend is. We hebben vanavond genoeg kansen gecreëerd om zeker één of twee keer te scoren. Het is ontgoochelend, want thuis moeten we de drie punten pakken."

Zal Union zijn scoringprobleem snel oplossen?

Meest recent

Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

3
3
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

35
35
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

77
77
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

69
69
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

111
111
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

163
163
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

20
20
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

130
130
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0
Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Union SG staat momenteel aan de leiding in de Jupiler Pro League Champions Play-Offs, maar Club ...

271
271
Leko reageert na straffe uitspraken over voetbalbond

Ivan Leko was na afgelopen speeldag niet mals voor de nationale ploeg en de interlandperiode. ...

152
152
Domper op verjaardag Kompany: Bayern meldt mokerslag

Vincent Kompany blaast vandaag 40 kaarsjes uit. De Belgische oefenmeester is dit seizoen ...

75
75
Karl Vannieuwkerke open en bloot over verborgen strijd

Voor Karl Vannieuwkerke leek het lange tijd een droom die simpelweg onbereikbaar was. De wereld van ...

38
38
Promotie bijna binnen: Kortrijk geeft transferplannen prijs

Dit weekend kan de strijd om de rechtstreekse promotietickets in de Challenger Pro League helemaal ...

304
304
Nieuwe domper RWDM: degradatie dreigt

Het gaat al een hele tijd slecht met RWDM Brussels. Eigenaar John Textor veranderde in de zomer wel ...

75
75
'Van den Brom wil Anderlecht serieuze transferhak zetten'

Het worden nog zeer drukke maanden voor Anderlecht. Niet alleen is er de strijd om een Europees ...

191
191
'Bayern zet Anderlecht-blunder met Kompany extra in de verf'

Voor Vincent Kompany is het vrijdag feest, want onze landgenoot viert zijn 40ste verjaardag. Al zal ...

318
318
Spits zaait twijfel over toekomst bij Cercle

Dit weekend kunnen twee teams zich op de tweede speeldag al van het behoud verzekeren in de ...

104
104
'Belgische clubs willen mooie slag slaan bij PSV'

Er zullen komende zomer weer enkele interessante opportuniteiten op te pikken zijn op de ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht hakt knopen door, JPL-transfer Jackers'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

188
188
‘Anderlecht wil Union aftroeven met prestigetransfer’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Paars-Wit wil weer meedoen met de titel. Dit ...

154
154
Saudi-Arabië in rep en roer: matchfixing door Ronaldo?

Cristiano Ronaldo heeft het voetbal in Saudi-Arabië groot gemaakt. Verschillende supersterren ...

76
76
Spits liep knaltransfer Anderlecht mis: “Door slakken en Bacardi”

Wie herinnert zich Archie Thompson nog? De aanvaller speelde even bij Lierse SK, maar het had toen ...

114
114
‘Vier clubs klagen: format dit seizoen nog op de schop’

Het nieuwe format van de Belgische competitie doet heel wat stof opwaaien. Zo gaat KAA Gent vol in ...

215
215
‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Romelu Lukaku heeft al heel wat topclubs op zijn CV staan. Vooral in Italië is Big Rom al erg ...

189
189

Meer sportnieuws