Frustratie bij Union: "Daarmee moeten we véél beter doen"

51
Frustratie bij Union:

De Belgische clubs kunnen al bij al terugblikken op een goede avond in Europa. AA Gent leed een logische nederlaag op Chelsea, maar Anderlecht stuntte op het veld van Real Sociedad en Cercle Brugge haalde zwaar uit tegen St. Gallen. Enkel bij Union bleven ze met een zuur gevoel achter.

LEES OOK: Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Frustratie bij Union door gemiste kansen

De vice-kampioen moest in zijn tweede wedstrijd in de Europa League immers vrede nemen met een 0-0 tegen Bodø/Glimt. Daardoor blijft het achter met een één op zes. Dat is een domper, zeker omdat er meer ingezeten had.

Dat besefte ook Noah Sadiki. "We hebben een goede wedstrijd gespeeld, maar we kunnen niet tevreden zijn met een punt", baalde de jonge middenvelder bij RTBF. "Vorig weekend scoren we drie keer tegen Kortrijk, maar nu hervallen we weer. De beste kansen waren voor Bodø/Glimt omdat we hen veel ruimte gaven op de counter, maar wij moeten met 20 doelpogingen véél beter doen."

Geen verklaring voor gebrek aan efficiëntie

Het gebrek aan efficiëntie is een terugkerend thema bij Union. Het was immers al hun vijfde 0-0 van het seizoen, terwijl de kanonnen daarnaast ook nog zwegen in nederlagen tegen Slavia Praag en Antwerp. Daardoor heeft het zowel in de Jupiler Pro League als de Europa League zijn start gemist.

"Die ineffectiviteit voor doel is moeilijk te verklaren", zucht ook Alessio Castro-Montes. "Als we wisten waaraan het lag, dan konden we er iets aan doen. Ik heb de oplossing niet, maar het is waar dat het frustrerend is. We hebben vanavond genoeg kansen gecreëerd om zeker één of twee keer te scoren. Het is ontgoochelend, want thuis moeten we de drie punten pakken."

Zal Union zijn scoringprobleem snel oplossen?

Meest recent

Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

2
2
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

28
28
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

73
73
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

48
48
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

45
45
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

473
473
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

66
66
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

107
107
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

65
65
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

29
29
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

320
320
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

348
348
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

324
324
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

295
295
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

72
72
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

331
331
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

111
111
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

127
127
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

313
313
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

202
202
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

61
61
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

200
200

Meer sportnieuws